تالار گفتمان مانشت
شبکه ۹۱ IT - نسخه‌ی قابل چاپ

شبکه ۹۱ IT - maxwel - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۱۶ ب.ظ

سلام
دوستان انشالله همگی تون موفق شید
یه سوال تو پوران جواب گزینه ۴ زده شده و تو کلید سنجش ۱
مگه تو توان گذردهی ack رو در نظر نمیگیریم؟
ممنون میشن یه توضیخ مختصری بدید

RE: شبکه ۹۱ IT - masume_ml - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ

کتاب پارسه دکتر حقیقت زده ۳ ، دیگه دارم از این همه تناقض خسته میشمAngry نمیدونم چی بگم HuhHuhHuhHuhHuh
فقط خدا خودش کمکمون کنه .

RE: شبکه ۹۱ IT - maxwel - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۵ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  کتاب پارسه دکتر حقیقت زده ۳ ، دیگه دارم از این همه تناقض خسته میشمAngry نمیدونم چی بگم HuhHuhHuhHuhHuh
فقط خدا خودش کمکمون کنه .

دوست عزیز واقعا ممنون واقعا میگم
کتاب راهیان ارشد هم ۳ زده فک کنم همون ۳ باشه
میشه یه عکس از حلش بفرستید البته اگه زحمتی نیست

RE: شبکه ۹۱ IT - masume_ml - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ

حقیقتش من دوربین درست حسابی ندارم عکس بگیرم .دو صفحه حل داره و اخرش هم جواب تو گزینه ها نیست Exclamationو خود دکتر حقیقت هم می فرمایند که این سوال خیلی بد طرح شده و برای بچه ها ارزوی موفقیت کردن که بتونن تو سه دقیقه این سوال رو تجزیه و تحلیل کنن . به نظر من (البته بر اساس تجربه )اینه که بی خیال این سوال شیمBig Grin

RE: شبکه ۹۱ IT - maxwel - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۶ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۸ ب.ظ)masume_ml نوشته شده توسط:  حقیقتش من دوربین درست حسابی ندارم عکس بگیرم .دو صفحه حل داره و اخرش هم جواب تو گزینه ها نیست Exclamationو خود دکتر حقیقت هم می فرمایند که این سوال خیلی بد طرح شده و برای بچه ها ارزوی موفقیت کردن که بتونن تو سه دقیقه این سوال رو تجزیه و تحلیل کنن . به نظر من (البته بر اساس تجربه )اینه که بی خیال این سوال شیمBig Grin

اقا بازم سپاس فراوان

RE: شبکه ۹۱ IT - masume_ml - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۹ ب.ظ

راستی من کلید سنجش رو هم نگاه کردم توسایتش هست. ۳ زده که .... ولی کلا سوال بی خودیه همون بی خیال

RE: شبکه ۹۱ IT - tayebe68 - 18 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۸ ب.ظ

این سوال اینجا جواب داده شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: شبکه ۹۱ IT - *tarannom* - 27 فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۰۴ ب.ظ

من این سوالو حل کردم دقیقا گزینه ۳ دراومد. فرضم گذاشتم به سوییچ بسته نه مدار مجازی. اگه کسی عکس از پاسخ دکتر حقیقت داره بذاره ممنون میشم.