تالار گفتمان مانشت
تابع تبدیل - نسخه‌ی قابل چاپ

تابع تبدیل - nazanin_sh - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ

سلام دوستان...

میشه لطف کنید بگید اینجور سوالی کلا چی هست؟ از کجا اومده؟ توی چه کتابی پیدا میشه؟ من مدار پارسه خوندم ولی کلا با این مثلثی که توی مدار هست برخورد نداشتم تا حالاSmile این چیه؟ چیکار میکنه؟ باید چیکارش کرد؟ چطوری با همچین مسائلی برخورد کنیم؟!؟!؟؟!؟!Huh

[attachment=14991]

RE: تابع تبدیل - Riemann - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ق.ظ

این تا اونجایی که من یادمه op-amp بهش میگین و یه خاصیتایی داره که دقیق یادم نیست امیدوارم بچه های دیگه نکتشو بهتون بگم، ولی فکر کنم ولتاژ دوسر مثبت و منفی با هم برابره و .......

باقی بقیه بگن.

RE: تابع تبدیل - nazanin_sh - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  الان این مدار رو نمی دونم چیکار میکنه ولی op-amp رو تو الک دیجیت که پاس کردیم فقط فهمیدم انتگرال گیر و مشتق گیر آنالوگ و یا تقسم کننده ی ولتاژ باهاش طراحی می کنن معمولا به جز حالت های فرمش حل سوالات مربوطه اش به شدت مشکل و پیچیده است

یعنی بیخیال این سوالا بشیم؟

RE: تابع تبدیل - izadan11 - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)nazanin_sh نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ق.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  الان این مدار رو نمی دونم چیکار میکنه ولی op-amp رو تو الک دیجیت که پاس کردیم فقط فهمیدم انتگرال گیر و مشتق گیر آنالوگ و یا تقسم کننده ی ولتاژ باهاش طراحی می کنن معمولا به جز حالت های فرمش حل سوالات مربوطه اش به شدت مشکل و پیچیده است

یعنی بیخیال این سوالا بشیم؟

اگه وقت و حوصله داری بخون اگر نه هم که نه
من که تا فازور ها(فصل ۴ پوران) رو بیشتر نخوندم و نمی خونم چون به نظرم ارزشش رو نداره حتی اگه۴ تا سوالش از اون قسمت باشه بازم نمی خونمش(کلا یه بار ازش سوال اومده)

RE: تابع تبدیل - nazanin_sh - 07 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ

(۰۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۱ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  اگه وقت و حوصله داری بخون اگر نه هم که نه
من که تا فازور ها(فصل ۴ پوران) رو بیشتر نخوندم و نمی خونم چون به نظرم ارزشش رو نداره حتی اگه۴ تا سوالش از اون قسمت باشه بازم نمی خونمش(کلا یه بار ازش سوال اومده)

ان شاءالله امسالم نمیادSmile