تالار گفتمان مانشت
آیا در انتخاب رشته آزاد، انتخاب اول از لحاظ قبول شدن اولویت بیشتری دارد؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

آیا در انتخاب رشته آزاد، انتخاب اول از لحاظ قبول شدن اولویت بیشتری دارد؟ - be_sooye_movafaghiat - 10 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۳ ب.ظ

سلام دوستان عزیزم...

خوبین؟ Smile

ان شاءالله آزمونای پیش روتون رو عالی بدین و راضی باشین کاملا...

من می خوام برای آزاد هم ثبت نام کتم... حالا سوالم این هستش که برای انتخاب رشته آزاد که می تونیم ۲۰ انتخاب داشته باشیم، مثل قبل هست که انتخاب اولمون ترازش میاد پایین تر و راحت تر قبول میشیم یا اینکه فقط بر طبق علاقمون بزنیم...؟

مثلا فرض کنید فکر می کنیم تهران مرکز قبول بشیم ولی انتخاب اولمون رو بر طبق خواستمون بزنیم علوم تحقیقات... بعد دومی رو بزنیم مرکز...

مثل انتخاب رشته سراسری هست که میشه مثلا اول شریف رو زد و توی تراز فرقی نمی کنه؟

ممنونم Smile

آیا در انتخاب رشته آزاد، انتخاب اول از لحاظ قبول شدن اولویت بیشتری دارد؟ - be_sooye_movafaghiat - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۰ ق.ظ

دوستان کسی جواب نمیده؟

آیا در انتخاب رشته آزاد، انتخاب اول از لحاظ قبول شدن اولویت بیشتری دارد؟ - سجاد۶۷ - ۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ

مثل سراسری هست،علاقتون رو در نظر بگیرید.البته من با توجه به دفترچه پارسال میگم.فکر نمی کنم تغییری کرده باشه

آیا در انتخاب رشته آزاد، انتخاب اول از لحاظ قبول شدن اولویت بیشتری دارد؟ - be_sooye_movafaghiat - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ب.ظ

ممنونم ازتون خیلی

فقط یه سوال دیگه... میشه هم برای آی تی ثبت نام کرد هم کامپیوتر؟

RE: آیا در انتخاب رشته آزاد، انتخاب اول از لحاظ قبول شدن اولویت بیشتری دارد؟ - good-wishes - 11 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۹ ب.ظ

(۱۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۸ ب.ظ)be_sooye_movafaghiat نوشته شده توسط:  فقط یه سوال دیگه... میشه هم برای آی تی ثبت نام کرد هم کامپیوتر؟
اینجا قبلا به این سوال پاسخ داده شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.