تالار گفتمان مانشت
چند سوال درمورد پر کردن فرم ثبت نام انفورماتیک پزشکی - نسخه‌ی قابل چاپ

چند سوال درمورد پر کردن فرم ثبت نام انفورماتیک پزشکی - tabassomesayna - 17 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ

سلام دوستان
این سایت سنجش پزشکی چرا اینجوریه ؟؟ آدم گیج میشه واسه ثبت نام
من داخل مدرک کارشناسیم نوشته شده : مهندسی تکنولوژی کامپیوتر(چون نا پیوسته بودم)
حالا واسه قسمت رشته تحصیلی چی رو انتخاب کنم ؟؟!!
[تصویر:  247195_madrak.jpg]
مهندسی کامپیوتر یا مهندسی کامپیوتر _ نرم افزار یا مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) یا اصلا" سخت افزارTongue
و یه سوال دیگه اینکه اونجا که نوشته شده مدرک دیگر غیر از مدرک فوق الذکر منظورشون شامل مدرک کاردانی هم میشه ؟؟اگه نه پس مدرک کاردانی رو لازم نیست وارد کنیم؟؟
[تصویر:  247195_madrak2.jpg]

RE: چند سوال درمورد پر کردن فرم ثبت نام انفورماتیک پزشکی - good-wishes - 17 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ

آی از دست این سنجش پزشکی Cool
پارسال هم همینطور بود

اگر تو مدرکتون نرم یا سخت بودن مشخص نشده و طبق گفته خودتون نوشته "مهندسی تکنولوژی کامپیوتر" فکر کنم همون اولی رو انتخاب کنید

در خصوص سوال دوم هم : نه منظورش کاردانی نیست

RE: چند سوال درمورد پر کردن فرم ثبت نام انفورماتیک پزشکی - tabassomesayna - 17 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۳ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  آی از دست این سنجش پزشکی Cool
پارسال هم همینطور بود

اگر تو مدرکتون نرم یا سخت بودن مشخص نشده و طبق گفته خودتون نوشته "مهندسی تکنولوژی کامپیوتر" فکر کنم همون اولی رو انتخاب کنید

در خصوص سوال دوم هم : نه منظورش کاردانی نیست

البته الان دیدم نوشته : مهندسی تکنولوژی کامپیوتر گرایش نرم افزار
الان کدومو انتخاب کنم ؟؟!!Sad

RE: چند سوال درمورد پر کردن فرم ثبت نام انفورماتیک پزشکی - good-wishes - 17 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ ب.ظ

همون مهندسی کامپیوتر_نرم افزار رو انتخاب کنید

فوقش زمان ویرایش ویرایشش میکنید
زیاد مهم نیستا . منم پارسال عنوان رشته ام پس و پیش داشت ، همون مهندسی کامپیوتر_نرم افزار رو وارد کردم . اتفاقی نیفتاد
باز برا اطمینان خودتون در سایت himt هم میتونید بپرسید . چون اونجا تخصصی رو این رشته کار میکنن و قطعا داوطلبای بیشتری اونجا هستند که قبول شده باشند .
هرچند من پارسال پرسیدم هرکی یه چیزی گفت . منم همن مورد که به شما گفتم رو انتخاب کردم

RE: چند سوال درمورد پر کردن فرم ثبت نام انفورماتیک پزشکی - tabassomesayna - 17 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۵۸ ب.ظ

(۱۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۴۵ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  همون مهندسی کامپیوتر_نرم افزار رو انتخاب کنید

فوقش زمان ویرایش ویرایشش میکنید
زیاد مهم نیستا . منم پارسال عنوان رشته ام پس و پیش داشت ، همون مهندسی کامپیوتر_نرم افزار رو وارد کردم . اتفاقی نیفتاد
باز برا اطمینان خودتون در سایت himt هم میتونید بپرسید . چون اونجا تخصصی رو این رشته کار میکنن و قطعا داوطلبای بیشتری اونجا هستند که قبول شده باشند .
هرچند من پارسال پرسیدم هرکی یه چیزی گفت . منم همن مورد که به شما گفتم رو انتخاب کردم

والا به کارای این سنجش اعتباری نیس حالا اینکه سنجش پزشکیه دیگه بدتر
می ترسم پس فردا به جرم نقض قوانین بیان دنبالم بگردن Big Grin
جدا از شوخی مرسی بابت راهنمایی تونSmile

RE: چند سوال درمورد پر کردن فرم ثبت نام انفورماتیک پزشکی - good-wishes - 17 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۲ ب.ظ

جل الخالق !
شمام خیلی قشنگ اونجا این صفحه رو براشون باز کنید بگید فرق مهندسی کامپیوتر_نرم افزار رو با مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) براتون توضیح بدن Tongue

چند سوال درمورد پر کردن فرم ثبت نام انفورماتیک پزشکی - یگان - ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ

اسکن مدرک تحصیلی و فرم مخصوص داوطلبان فارغ التحصیل هردوتاش باید آپلود میشد؟ یا یکیشون کافی بود؟
من نتونستم فرم فارغ التحصیلی رو ببرم دانشگاه محل تحصیلم امضاء کنن.

RE: چند سوال درمورد پر کردن فرم ثبت نام انفورماتیک پزشکی - good-wishes - 20 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ

(۲۰ اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۲۸ ق.ظ)یگان نوشته شده توسط:  اسکن مدرک تحصیلی و فرم مخصوص داوطلبان فارغ التحصیل هردوتاش باید آپلود میشد؟ یا یکیشون کافی بود؟
من نتونستم فرم فارغ التحصیلی رو ببرم دانشگاه محل تحصیلم امضاء کنن.

اگر گواهی موقت که معدل توش ذکر شده یا دانشنامه دارید که دیگه فرم مخصوص فارغ التحصیلان لازم نیست
همان مدرک رو آپلود کردید کافیه