تالار گفتمان مانشت
شب آرزوها - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
شب آرزوها - Maryam-X - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۴ ق.ظ

امشب
اولین ۵ شنبه‌ی ماه رجب ملقب به "لیلة الرغائب" و شب آرزوهاست.
امشب خدا تا صبح اون بالا می شینه و از اون بالا به آرزوهای بنده هاش گوش می ده.Angel

امشب،شب فراموش نشدنیه ...
نباید از دستش داد.

به نظرتون امشب چی باید از خدا بخوایم؟؟؟Heart

شب آرزوها - arshad90 - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ ق.ظ

عاقبت بخیری. تنها دعای جامع که می شه کرد همینه. تو همین عاقبت بخیری دانشگاه خوب می ریم، زندگی آرومی داریم و از بندگی خودمون لذت می بریم.
دوستان التماس دعا...

شب آرزوها - HighVoltage - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۱ ق.ظ

امشب باید از خدا عاقبت بخیری بخوایم و اینکه هرچی به صلاحمونه امسال برامون رقم بخوره.
امیدوارم هر کی هر چی از خدا می خواد بهش برسه.
التماس دعا...

شب آرزوها - اکتیو - ۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۰۴ ب.ظ

فرج آقا امام زمان... عاقبت بخیری...سلامتی همه‌ی کسانی که دوستشون داریم و ...
داشتن آرامش توی زندگی که باعث میشه همیشه بتونیم بهترین تصمیم رو بگیرریم...و...
رضایت از خودمون که واقعا احساس قشنگیه... حتما شما هم این احساس قشنگ رو در پایان یک روز سخت تجربه کردین..
التماس دعا

RE: شب آرزوها - Jabar-Asadi - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۲۸ ب.ظ

آرامش ....آرامش ....آرامش ....آرامش .......

RE: شب آرزوها - mahboubeh - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۸ ب.ظ

باز پنجره های ملکوت به بهانه ای دیگر گشوده شده و چه عاشقانه می گوید:"این الرجیون". چه خدای عاشقی که گناه می خرد‌، بهشت می فروشد و ناز بنده می کشد. امشب در لیلِةالرغائب مرا از دعای خیرتان فراموش نکنید.

شب آرزوها - fatima1537 - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ب.ظ

اول دعاهای معنوی و اخرویAngel
تعجیل در فرج صاحب الزمان_عاقبت به خیری_آمرزش گناهان...
بعدش دعاهای دنیویAngel
سلامتی_عمر با عزت_روزی حلال_قبولی در ارشدBig Grin_برآورده شدن حاجات همه ملتمسین دعا
واز خدابخوایم حضرت حجت ماروهم در دعاش فراموش نکنهHeart
انشاءالله همه دوستان مانشت هم به حاجاتشون برسنAngel
التماس دعا
آمینSleepy

RE: شب آرزوها - sani - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۲۲ ب.ظ

امشب چه سیاه باشی و چه سپید، هر چه قدر که نا امید، هر چه که بخواهی از خدا، امیدوار باش به اجابت...از " خداوند " چیزی را برایت میخواهم که جز " خدا " در باور هیچ کس نگنجد...

شب آرزوها - hsh88 - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ

حال خوبی ندارم این روزا امیدخاصی نیست،مجبورم بخندم تا کسی از غمم ناراحت نشه،واسه خودم دعا نمیکنم اگه بهش اعتقاد دارید و گوشه ایی از ذهنتون آزاد بود من را دعا کنید از طرف یه آددم شاکی و عصبی از خدا!

RE: شب آرزوها - fatima1537 - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۱۴ ب.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۲:۵۲ ب.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  حال خوبی ندارم این روزا امیدخاصی نیست،مجبورم بخندم تا کسی از غمم ناراحت نشه،واسه خودم دعا نمیکنم اگه بهش اعتقاد دارید و گوشه ایی از ذهنتون آزاد بود من را دعا کنید از طرف یه آددم شاکی و عصبی از خدا!
اگر از خدا عصبانی هستید پس خدا رو نشناختید
شاید اون داره امتحانتون میکنه که ببینه ایمانتون چقدره
خدا بسیار مهربانتر از تصور ماستHeartAngel
شماهم مارو دعا کنید

شب آرزوها - delta - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۲۹ ب.ظ

آنچه را که خدا به تو اختصاص میدهد از دست نخواهی داد حتی اگر بر بال نسیم باشد.خدایا تقدیرم را زیبا بنویس کمک کن انچه را که تو زود میخواهی دیر نخواهم و انچه را که تو دیر میخواهی زود نخواهم

شب آرزوها - mehrdad123 - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ

یکی ازدوستان در کماست براش دعا کنید امشب

RE: شب آرزوها - parmiss - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۳ ب.ظ

(۱۹ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۰۱ ب.ظ)mehrdad123 نوشته شده توسط:  یکی ازدوستان در کماست براش دعا کنید امشب
گرچه من هیچ اعتقادی به شب آرزو‌ها ندارم.ولی واقعا متاثر شدم.از ته دلم از خدا میخام شفاش بده.همه‌ی مریضهایی که محتاجن به دعا..............

شب آرزوها - Maryam-X - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۹ ب.ظ

خدایا
مرا در راهی قرار ده و دنیایی به من ببخش که وقتی زمانی دگر در محضرت حاضر می شوم شرمنده ات نباشم.
نپرسی بنده‌ی من در فرصت عمری که عطایت کردم چه کردی؟
نگویی این چگونه زندگی بود که انتخاب کردی.؟
خدایا سربلندم گردان در روز قیامت

شب آرزوها - Mojtaba - 19 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ب.ظ

خدایا در این شب عزیز قسمت می دم‌، قسمت میدم به بنده های خوبت که بهترین و زیباترین سرنوشت را برم ورق بزن و هر چی حکمتته را برام مقدر نما . آمین با رب العالمین