تالار گفتمان مانشت
بررسی سوالات طراحی الگوریتم تخصصی هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
بررسی سوالات طراحی الگوریتم تخصصی هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - good-wishes - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ق.ظ

سلام
این تاپیک رو به عنوان نمونه ایجاد کردم ، شما هم با همین فرمت برای هر درس مجموعه کامپیوتر در این بخش، تاپیک درست کنید

از هرگونه بحث خارج از بررسی سوالات خودداری کنید .
تاپیک تکراری ایجاد نکنید
سعی کنید پاسخ هایی که ارائه میدید با دلیل و منطق باشه

موفق باشید

RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر سال ۹۳ - mahtab69 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ

سوال ۱۱۲) اگر در یک گراف همبند Dfs=Bfs باشه کدام گزینه غلط بود؟؟؟

۱)گراف میتواند کامل باشد
۲)قطر گراف حداکثر ۲ هست
۳)گراف میتواند ۲بخشی کامل باشد
۴)گراف حتما یا درخت است یا گراف کامل

RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر سال ۹۳ - amirgh142 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ)mahtab69 نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۲) اگر در یک گراف همبند Dfs=Bfs باشه کدام گزینه غلط بود؟؟؟

۱)گراف میتواند کامل باشد
۲)قطر گراف حداکثر ۲ هست

گزینه ۳

RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر سال ۹۳ - mahtab69 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)amirgh142 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ)mahtab69 نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۲) اگر در یک گراف همبند Dfs=Bfs باشه کدام گزینه غلط بود؟؟؟

۱)گراف میتواند کامل باشد
۲)قطر گراف حداکثر ۲ هست

گزینه ۳

مثلث با ۲ ضلع، گراف کامل ۲بخشیه!!!!!!!!!!!

RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر سال ۹۳ - mahdi-313 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ)mahtab69 نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۲) اگر در یک گراف همبند Dfs=Bfs باشه کدام گزینه غلط بود؟؟؟

۱)گراف میتواند کامل باشد
۲)قطر گراف حداکثر ۲ هست

یک درخت به صورت یک خط صاف متشکل از ۴ گره و ۳ یال در نظر بگیرید، هم bfs و هم dfs یکی می شود فلذا گزینه ۲ غلط میشه/

RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - hosein_khoshdel - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ

اگر گراف دو بخشی رو یه طرف دو تا راس یه طرف یه دونه در نظر بگیریم می تونه dfs و bfs اش یکی بشه.

اما گزینه ی ۴ اگر همچین چیزی مثل عکس نه درخته نه گراف کامل ولی Dfs و bfs اش یکیه.

RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - amirgh142 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ)mahtab69 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)amirgh142 نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۵ ب.ظ)mahtab69 نوشته شده توسط:  سوال ۱۱۲) اگر در یک گراف همبند Dfs=Bfs باشه کدام گزینه غلط بود؟؟؟

۱)گراف میتواند کامل باشد
۲)قطر گراف حداکثر ۲ هست

گزینه ۳

مثلث با ۲ ضلع، گراف کامل ۲بخشیه!!!!!!!!!!!

مثلث دوبخشی نیست...!!!!!!

RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - mahtab69 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ب.ظ)amirgh142 نوشته شده توسط:  مثلث دوبخشی نیست...!!!!!!

گفتم با دو یال، مثل عدد هفت یا هشت، دوبخشی کامله

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۲ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  این ۴ میشه نمونه اش گراف بدون یال
گراف بدون یال همبند نیست!!!!

بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - mehdi1902 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۱ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)amirgh142 نوشته شده توسط:  

۱)گراف میتواند کامل باشد
۲)قطر گراف حداکثر ۲ هست

گزینه ۳

به نظر من گزینه ۴ میشه.
گراف کامل که ۱ دونه یال نداره.

بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - m-behdad - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۴ ب.ظ

به نظر من هم گزینه ی ۲ و ۳و ۴ جواب سوال بود

سوال هرس آلفا بتا n و O حذف میشدن؟

RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - mahtab69 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۰ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  پس هر ۴ تاش درسته و سوال غلطه
به نظر من گزینه ۲ میشه چون مثلا یک خط با nتا راس روی اون قطرش بیشتر از ۲ میشه

RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - mahtab69 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۲ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  گفته بود سه راس داریم
نه گفته بود حداقل ۳ راس.

RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - kh.jafarzade - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۴ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ب.ظ)mahdi-313 نوشته شده توسط:  

۱)گراف میتواند کامل باشد
۲)قطر گراف حداکثر ۲ هست

یک درخت به صورت یک خط صاف متشکل از ۴ گره و ۳ یال در نظر بگیرید، هم bfs و هم dfs یکی می شود فلذا گزینه ۲ غلط میشه/

اگه اشتباه نکنم بخشی از سوال گفته با تعداد ۳ گره !

RE: بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - people - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۵ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ب.ظ)hosein_khoshdel نوشته شده توسط:  الان چرا هیشکی به جواب من توجه نمی کنه؟Sad

گزینه ی ۴ غلطه حالا شاید ۲ هم غلط باشه نمی دونم ولی ۴ صد در صد غلطه.به شکل پست قبلیم نیگا کنید.

خیلی جالبه همون دقیقه ای که شما داشتین این شکل رو ارسال میکردین من داشتن دقیقا اون رو با پینت میکشیدم به همین شکل Smile
باهاتون موافقم.

بررسی سوالات طراحی الگوریتم گرایش هوش مصنوعی- کامپیوتر ۹۳ - hosein_khoshdel - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۳۶ ب.ظ

الان چرا هیشکی به جواب من توجه نمی کنه؟Sad

گزینه ی ۴ غلطه حالا شاید ۲ هم غلط باشه نمی دونم ولی ۴ صد در صد غلطه.به شکل پست قبلیم نیگا کنید.