تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - پوونه - ۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۲۱ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  اونایی ک میخواین واسه سال بعد شرو کنین ..از کی استارتشو میزنین؟

شما خودتون از کی شروع میکنید؟:دی

من انقدر خوشم اومده از کنکور دادن و چنان جوگیر شدم که دلم میخواد از همین فردا شروع کنم: ))))

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  سر جلسه من نمیتونستم جلوی خندم رو بگیرم! سوالا رو میدیدم، بلد هم بودم ولی حل نمیکردم! ریاضی ها ۱۰ تاش رو بلد بودم! منطقی هم که همینطور نگاه اون فلیپ فلاپه میکردم که کلاکش وصله به خروجی قبلی و به طراح فحش میدادم! تا سیستم عامل هیچ سوالی رو نتونستم بزنم، ولی سه تا سیستم رو زدم ! رفتیم زبان ۱۵ تایی زدیم، رفتیم ریاضی ۶ تا زدم، اومدیم ساختمان اصلا سوالا رو نخوندم دوباره منطقی، دوباره چشمم به همون فلیپ فلاپه افتاد، دوباره یه فحش دیگه دادم ! همین طور چرخ زدیم تا وقت تموم شد!
پس تو هم مثل من، فقط بلد بودی تو سوالا بچرخی و حل کردنش با خدا

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من اگه تخصصی هام درست باشن، تک رقمی نهایت زیر ۲۵ میشم، توکل بر خدا! ولی من اصلا واسم مهم نیست! تا اردیبهشت تغییر مُد میدم و اصلا قسمت کنکور رو از ذهنم حذف میکنم.
من قبلا گفتم بازهم از همین تریبون اعلام میکنم. من اول مهر، دم در شریف منتظر تو یکی هستم

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۵ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  زبان صفر
ریاضی ۱۰ تا
مشترک ۲۵ تا
تخصصی ۱۴ تا
پیشبینی می کنم ریاضی ۳ تا غلط
مشترک ۹ تا غلط
تخصصی هم ۷ تا غلط
فکر کنم باز همون شیراز شه
رحم نکردیا! !!!!
از دم زدی رفتی. یعنی من غبطه میخورم به این اعتماد به نفسی که داری . "مشترک ۹ تا غلط"

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - minami - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۰ ب.ظ

بچه های کامپیوتری همگی خسته نباشید، امیدوارم هر طوری که آزمون دادید، روز اعلام نتایج شاد باشید Smile

من امروزم کنکور داشتم، یه چیزایی زدم ولی نمیدونم چطور بود، پارسال واسه هوش خونده بودم، حس میکنم پارسال خیلی سؤالا بهتر بود

پارسال کلی آزمون داده بودم واسه هوش، میخوام بگم روند آزمون دستم بود و صرفا تجربه IT ندارم ولی امروز سر جلسه سوتی بدی دادم، موقع تحویل دفترچه اول به مراقب پاسخنامم هم تحویل دادم، مراقب عینکی بود، از بالا عینک یه نگاه عاقل اندر سفیه کرد و گفت چرا پاسخناموتو میدی، منم خیلی شیک به خانمی که داشت بعدش میومد نیگا کردم و گفتم: آها باید به ایشون تحویل بدیم، شما فقط دفترچه سؤالو میگیری Smile بعد که رد شد یادم اومد تخصصی هم باید تو پاسخنامه وارد کرد و تو افق محو شدم Big Grin

یه چیزی هم میخوام به کسایی که میگن کاش مثلا IT شرکت میکردیم و اینا بگم، آدم از هیچی خبر نداره، نمیدونم مشکل از بی برنامگیه یا هر چیز دیگه ای ....
من سال ۹۱ IT شرکت کردم، سؤالای سال ۹۱ افتضاح بود، ظرفیت ها که کم، با ۳۵۰ جایی قبول نشدم. با خودم گفتم IT سخته، هوش میخونم سال بعد(دوستام با ۶۰۰ هوش شبانه مالک قبول شدن سال ۹۱) ظرفیتا هم بیشتره، هیچی نشستم درسایی که پایم ضعیف بود و اصلا تو کارشناسی پاس نکرده بودم رو خوندم و کلی وقت گذاشتم، پارسال محاسبات رو سخت دادن و باز هم کلی چیز دیگه و خلاصه رتبم ۱۵۰۰ شد ولی IT که پایم قوی بود بدون خوندن ۳ تا درس ۲۹۷ شدم....

میخوام بگم هیچی معلوم نیست، آدم نمیدونه چی به چیه... من همه چی و گذاشتم به پای وجود حکمت و امسال واسه اینکه تا آخر عمرم نگم کاش IT شرکت میکردم، باز خوندم و به خدا توکل کردم یا میشه یا نمیشه...

قکر چیزی که گذشته رو دیگه نکنید، باید زندگی کرد بدون گفتن کاش.... مهم اینه که تلاش کردید، امیدوارم نتیجشو ببینید

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - eli-77 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ب.ظ

من موندم هنوز سوالارو از کجا اوردن بچه ها...خیلی حرکت تمییزی بود
دانلود کردم همون صفحه اول رو دیدم شیف+دیلیت.. اینتر کردمش تا قیافه نحسش رو نبینم
کنکوری دادیماااااااااااااا

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - iammiti - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۶ ب.ظ

حیف شد واقعا...
خسته نباشید بچه ها
کاش ریاضی حذف نکرده بودم...

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mojhde - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ

دوستان پس کسی نمیدونه کلیدا کی میاد ؟؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - good-wishes - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  دوستان پس کسی نمیدونه کلیدا کی میاد ؟؟

پارسال ۳۰ بهمن آمد

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - tabassomesayna - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۵ ب.ظ

پارسال ۳۰ بهمن اومده امسالم باید ۳۰ بهمن بیاد
به ما چه که کنکور یه هفته عقب افتاده والا Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hubble - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۶ ب.ظ

همگی خسته نباشید..
جزو اونام ک کم میزنم اما غلط نوچ..
میتونستم زبان زیاد بزنم اما وقت کم آوردمم.
در کل ب نظرم بد نبود.

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - A V A - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۱ ب.ظ

خب دیگه، شما ٩٣ ای هام که کنکورو دادین رفت دیگه نوبت ما ٩٤ ای ها شد
امیدوارم سال دیگه از مصاحبه و کمکهای تک تکتون استفاده کنم
من که جای شما بودم دیگه تا ١ ماه از درس دوور میشدم و فقط استراحت میکردم والا بخدا من که آزمایشی بودم تا الان خواب بودم شما چه ماشالا خوب سرحالینSmile

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ ب.ظ

خوب ماکه رفتیم خدمت! Wink بچه های ۹۴ به ما نگاه کنین عبرت بگیرین! درس بخونین!Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - atenaa - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۳۵ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۵ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  کنکور و بیخیال. بچه ها معلوم نیس من
گوشی خریدم؟؟؟؟ Big Grin

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

این بازیگرا رو دیدی میگن افتخارم اینه که بچه پایین شهرم؟
منم میگم افتخارم اینه که گوشیم ۱۱۰۰ اءءء Big Grin

باو منم وام گرفتم رفتم گوشی خریدم Big Grin

جالبه منم ب رسم این ۶ماه درس خوندن گوشی xpria z خریدم با ی خط دائمیBig Grin
کنکور قبول نمیشم ک نمیشم اقلا خودم خودمو تشویق کنم واسه سال دیگه

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - ftp024 - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۸ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ب.ظ)maziyar_king نوشته شده توسط:  با سلام خدمت همه ی دوستای مانشتی ، به نظرم اگه اسم کنکور امسال کنکور تشریحی بود سنگین تر بود Sad
اصن وقت کم آوردم نافرررررررم Sad

آره آفرین باید اسمشو میزاشتن کنکور تشریحی!! منم وقت کمک آوردم مخصوصا دفترچه دوم

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ

من ۱۱ تا مشترک
که فکرکنم فقط یکی غلطه
زبان ۳تا!!
ریاضی صفر!! اومدم آمار بزنم دوتا ترسیدم یدفعه غلط بزنم منفی شه گفتم نزنم سنگین تره
تخصصی ۸تا که امیدوارم حداققل ۳تاش درست باشه اصلا حواسم به سوالات طراحی هوش نبود که حداقل از اونا چندتا بزنم!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - ezra - 25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۱ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  دوستان پس کسی نمیدونه کلیدا کی میاد ؟؟

نمی دونم
باید از شخص رئیس جمهور سوال کنید !