تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - jparisa - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ

انرژی مثبت عزیز نمیخواین یه چای هم به کنکوری های ITبدید؟
تبعیض قایل شدید.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۵۳ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  انرژی مثبت عزیز نمیخواین یه چای هم به کنکوری های ITبدید؟
تبعیض قایل شدید.

چاییتون سرد شد شما

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چرا اینقد به کامپیوتر حسودی میکنید من نمیدونم Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Brueder - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ

دوستان مانشتی لطفا از مطلب زیر با عنوان: بهترین منابع برای ارشد IT سال ۹۴ بازدید کنند و نظرات خودشون رو اعلام کنند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ

توی مانشت که کسی به ما ایده نداد !! من می رم تو سایت برنامه نویس اونا خیلی بهتر جواب می دن Tongue

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۲ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۱۰ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  توی مانشت که کسی به ما ایده نداد !! من می رم تو سایت برنامه نویس اونا خیلی بهتر جواب می دن Tongue

بای بای Rolleyes
درم ببند پشت سرت

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - crevice - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ ب.ظ

ممنون از مدیریت عزیز که پیام من رو مخفی کرد.
ما سالی یه بار کامنت میزاشتیم حالا همون سالی یه بار رو هم نمیزاریم...

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - singleboy0123 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ

۵ماه وقت گذاشتم واسه ارشد آخرش به هیچ تبدیل شد!!
همه امیدم تو مشترک به مدار و معماری بود که همه امیدم سر جلسه نا امید شد
قبل کنکور امید داشتم مدار همشو میزنم و معماری حداقل ۴تا ولی سر جلسه ۴تا معماری که ۲تاش غلط و مدارم فقط ۳تازدم,البته نظریه خوب بود
تخصصی نرم هم که زیاد امید نداشتم فقط ۲تا پایگاه زدم که مطمئنم درسته
در کل کنکور ناامید کننده ای بود واسم
ما که رفتیم خدمت,سلام سربازی!!Smile

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Riemann - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۲۷ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  نم گفتم حالشو ندارم یهو یکی از تاکسی ها با لحن سوالی پرسید شیراز؟Big Grin
افشین انگار، شیراز طلبیده!
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  گفت چرا؟
سی چه؟

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
هر روز مشترکا دارن کمتر کمتر میشن! دیگه نزدیک شدن به صفر!

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - frZne - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ

من یه چیزی بگم نمی خندین؟
این فرم پایین پاسخنامه رو ندیدم! قضیه اش چیه؟ ینی اصن پر نکردم!

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Riemann - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۱۶ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  هر چقدر هم تسلط پیدا می کنم بازم همون در حد شیراز میشم Big Grin
پس فردا میام پروژه بردارم هستی؟
نه من این هفته نمیرم، هفته دیگه میرم خوابگاه رو تحویل میدم بعدشم پروژه رو ذخیره میکنیم واسه سال بعد Big Grin
با ستار بردار چون ترم بعد استادت میشه نا سلامتی Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ)frZne نوشته شده توسط:  من یه چیزی بگم نمی خندین؟
این فرم پایین پاسخنامه رو ندیدم! قضیه اش چیه؟ ینی اصن پر نکردم!
این خانمه تو بلندگو میگفت اگه پر نکنید غایب محسوب میشید.

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Riemann - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۵ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  به آی تی یه امیدایی دارم ببینیم چی میشهBig Grin
حالا باز تو ای تی امتحان دادی! من بگو که تو خونه نشستم که ریلکس باشم. سر جلسه هم ریلکس بودما ولی نمیدونم چی شد که اینطور شد،

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۱۲ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)mojhde نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  من که دیگه مقوله کنکور گذاشتم کنار تا ۵شنبه که کلیدها بیاد و همه چی معلوم میشه تقریبا!! Smile
تو اتاقمم اصلا نمیرم چون باز چشمم میفته به کتابها و...
حالا شما برنامه تون چیه واسه این مدت؟ فقط نگین استراحت و کارتون دیدنو !!!
من که تصمیم دارم برم کلاس والیبال Smile
یه مدت خیلی طولانی بود که می گفتم کنکور تموم شه راحت شم اما الان احساس خلاء میکنم Sad
خدا کنه این کلاس والیبال زود جور شه برم خودمو سرگرم کنم Smile
من چندسال پیش رفتم کلاس والیبال ، از شانس من همه شو ن راهنمایی و دبیرستان بودن! هیچی دیگه منم از خودم خجالت کشیدم و گذاشتمش کنارBig Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ

حل فوق تشریحی سوالات تخصصی هوش به روش Super Solver هم اکنون در اختیار شماست Big Grin
البته مداراشو گذاشتم خودشون حل کنن. Sleepy

و یادآوری
حل تشریحی سوالات مشترک

و حل تشریحی سوالات ریاضی

الان که یه درصد خوشبینانه ای از خودم گرفتم ، احساس میکنم اساسی گند زدم
ریاضی ۳۵
مشترک ۴۱
هوش ۳۰
یعنی شریفی میشیم ؟؟؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۲ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  الان که یه درصد خوشبینانه ای از خودم گرفتم ، احساس میکنم اساسی گند زدم
ریاضی ۳۵
مشترک ۴۱
هوش ۳۰
یعنی شریفی میشیم ؟؟؟
یعنی رفتی شریف به شریفیا بگو: کوفتتون بشه!Tongue ما کنکور دادیم شما هم کنکور دادین!Big Grin
عبارت بالا رو بعد از زدن تستای سال های ۷۸ تا ۸۵ خطاب به نفرات برتر کنکور اون سالها میگفتم!Dodgy