تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  Riemann جان فیلمت رو با تمرکز ببین خوب، یعنی چی هی میزنی استوپ می آی اینجا

فیلم کشش نداره! ۱۳۵ گیگ داریم، سخته فیلم خوب پیدا کردن، واسه سانس بعد هم میخوام heat رو ببینیم.
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  فقط مثل اینکه ما غریبه بودیم چرا ایمیل نیومده بود پس با این همه پست؟
مثل این که شما رفتی بیرون و کلی چرخ زدی که صبح تا الان خبری از شما نبوده!

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  رو که نیست !! احساس مالکیت به مانشت پیدا کردین!
این ۳ ۴ نفری که اینجا هستن از همه حالشون خراب تره، شما درکشون کن، درضمن هیچ کسی مالک هیچی نیست.
نه این یکی مشخصه ذاتا اینطوریه! یه بار دیگه هم یه چیزی پروند جوابشو ندادم گفتم خودش آدم می شه ... نشد!

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ

سلام به همه. بعد از مدت ها به اینجا سر زدم.

دوستان این حل تشریحی سوال های مشترک و ریاضی و هوش که یکی از دوستان گذاشتن تا چند درصد درست هستن.

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۰۸ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  منم آخرین پستی که گذاشتم راجع به اینکه میرم سایت برنامه نویس با لحن شوخی بود، کلا از برخورد این آقا خوشم نیومد یه جوری کامنت می ده انگار با من دشمنی داره !

رو که نیست !! احساس مالکیت به مانشت پیدا کردین!

حالا اگه مدیرا همچین حسی داشته باشن و تشخیص بدن که حضور من مخربه حساب کاربری من رو میبندن
حالا اگه هم من همچین حسی پیدا کنم دردسری واسه شما ایجاد میشه؟ اگه مدیر شدم حساب کاربری تون رو نمیبندم Big Grin
اصلا من بدم تو خوبی
در ضمن من کلا با کسی که میخواد افسردگی رو تو فضا زیاد کنه دشمن هستم
و همچنین اینجا نقل قول کردن جزء حقوق افراده عضو هست. جالبه مگه نه؟

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۹ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  فقط مثل اینکه ما غریبه بودیم چرا ایمیل نیومده بود پس با این همه پست؟
مثل این که شما رفتی بیرون و کلی چرخ زدی که صبح تا الان خبری از شما نبوده!

نه داداش من سرجمع ۱ ساعت رفتم بیرون امروز
بعد هی با خودم میگفتم چرا از مانشت ایمیل نمیاد. بچه ها کجان؟ نگران بودم که ایمیل اومد و فهمیدم مثل اینکه یه جا مشکل داشته و ایمیل ها نمیومده Wink
حداقل یه بهونه بیار که منطقی باشه ! افسردگی؟!!!!! پیششششششش (((((((((((((((((((:

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ

من یه گندی زدم روم نمیشه تو خونه بگم. در واقع بگم استخون سالم تو بدنم نمیمونه. اونم اینکه من ساعت نبردم سر جلسه. و همش وجدانم میگه اگه ساعت داشتی خراب نمیشد!

و بدتر از اون ریاضی یکی زدم اما نمیدونم کدوم بود! بین ۲ تا شک دارم. که اگه غلط بشه چپه میشم!

واقعا روز آخر به خودم میگفتم آخه دیگه چی میخوان بدن من حل نکنم؟
سنجشم نامردی نکرد گفت : Challenge accepted

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  دی دی ری دیدی دعووووووااااااااااا Big GrinBig GrinTongue

یاد دوران مدرسه و ابندایی افتادم Big Grin
خیلــــــــــــــــــی باحالین Heart
من اهل دعوا نیستم اتفاقا خیلی آدم منطقی و آرومی هستم اما اگه احساس کنم کسی پررو بازی در میاره حقشو می ذارم کف دستش! ها ها هااااااااا

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mesismart - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ

ممنون از شما

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mesismart - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ

۱۱۱۱۱

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  من اهل دعوا نیستم اتفاقا خیلی آدم منطقی و آرومی هستم اما اگه احساس کنم کسی پررو بازی در میاره حقشو می ذارم کف دستش! ها ها هااااااااا

خدایا این چه امتحانیه؟؟؟ Big Grin
مصرف اون قرص نارنجی ها رو بیشتر کن این روزا استرس داری فشار آورده آبجی Big Grin
زشته خدایی من با شما کل کل کنم. کسر لاتیه
شما از این به بعد تنهایی ادامه بده Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - gholamhoseinzade - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ

[/size] واقعا سخــــــــــــــــــــــــــــــــت و مزخرف بود..AngryAngry حالمونو گرفتن نامرداااا.....

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Riemann - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۷ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ)mesismart نوشته شده توسط:  سنجشم نامردی نکرد گفت : Challenge accepted
کلا هر که با سنجش در افتاد، ور افتاد
(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۵ ب.ظ)mesismart نوشته شده توسط:  ممنون از شما
دقیقا از چی؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  سلام به همه. بعد از مدت ها به اینجا سر زدم.

دوستان این حل تشریحی سوال های مشترک و ریاضی و هوش که یکی از دوستان گذاشتن تا چند درصد درست هستن.

بین صفر تا صد درصد. Big Grin

داداش من، خود طراح هم مطمئن نیست پاسخ کدومه Big GrinTongue

بله. ولی دوستان من تا پنجشنبه نمی تونم صبر کنم!!! خیلی برام حیاتی هست.

خدا بگم این طراح ها را چیکار کنه. که این همه جوون جوونیشون را در کتاب ها هدر دادن. این همه کتاب بخون. اخرم سوال های مسخره و غیر استاندارد. مثلا می خوان این طراح ها چیرو ثابت کنن. Angry

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mesismart - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)mesismart نوشته شده توسط:  ۱۱۱۱۱

۲۲۲۲۲

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۱ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  دی دی ری دیدی دعووووووااااااااااا Big GrinBig GrinTongue

یاد دوران مدرسه و ابندایی افتادم Big Grin
خیلــــــــــــــــــی باحالین Heart
من اهل دعوا نیستم اتفاقا خیلی آدم منطقی و آرومی هستم اما اگه احساس کنم کسی پررو بازی در میاره حقشو می ذارم کف دستش! ها ها هااااااااا

اینو باید در عمل نشون داد
واقعا دلیل دعواتون رو نمی فهمم
گفتم که پررو بازی در آورد!

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۴ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  من اهل دعوا نیستم اتفاقا خیلی آدم منطقی و آرومی هستم اما اگه احساس کنم کسی پررو بازی در میاره حقشو می ذارم کف دستش! ها ها هااااااااا

خدایا این چه امتحانیه؟؟؟ Big Grin
مصرف اون قرص نارنجی ها رو بیشتر کن این روزا استرس داری فشار آورده آبجی Big Grin
زشته خدایی من با شما کل کل کنم. کسر لاتیه
شما از این به بعد تنهایی ادامه بده Big Grin
اونو شما برا خودت تجویز کن! من که زیاد نمی شناسمت اما دوستات گفتن فشار کنکور بهت وارد شده! پس بهش احتیاج داری...
درضمن من که از اول همینو گفتم (شما رو پست های من کامنت نذار). خیلی ممنون می شم بذاری تنهایی ادامه بدم و رو این تصمیمت استوار بمونی Wink

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۳ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  بچه ها مشترک واسه همه انقد سخت و غیر استاندارد بود؟من که دیگه گریم گرفته بود سر آزمون!حداقل رو ۵۰ حساب میکردم ولی با این وضع منفی نزده باشم خوبه!خدا ازشون نگذره با این سوال دادنشون باعث شد زبانو ریاضیم نرسم خوب بزنم در حد ۳ -۴ تا از هر کدوم! آخه این چه وضع منطقیو معماری بووود؟؟اصلا پشیمون شدم از هرچی درس که واسه کنکور خوندم Sad

دلم خیلی پره. می دونم شما مهناز خانم چی میگید. واسه همه اینجوری بوده.

فقط خداوکیلی خود این طراح ها بشینن سر جلسه ببینم می تونن این سوال ها را در اون وقت حل کنن!!!