تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Riemann - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  در مورد ساعت من تو خونه مون ساعت پیدا نکردم به جز مال خواهرم ترسیدم گم کنم نبردم کلا
ولی هر نیم ساعت از مراقب می پرسیدم اون هم بچه ی خوبی بود و می رفت می گشت ببینه ی سات داره ازش بپرسه
من یه ساعت کامپیوتری پیدا کردم، تا شب امتحان چکش نکردم، شب اومدیم ببینیم چطور کرنومتر رِش رو را مندازن، ای بابا همه دکمه هاش خرابه!
بابام گفت اشکال نداره همین ساعت که واسه ماه رمضون استفاده میکنیم رو ببر، کوچیک هست، قشنگ بزار رو دسته صندلی راحت ....

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  سلام به همه. بعد از مدت ها به اینجا سر زدم.

دوستان این حل تشریحی سوال های مشترک و ریاضی و هوش که یکی از دوستان گذاشتن تا چند درصد درست هستن.

بین صفر تا صد درصد. Big Grin

داداش من، خود طراح هم مطمئن نیست پاسخ کدومه Big GrinTongue

بله. ولی دوستان من تا پنجشنبه نمی تونم صبر کنم!!! خیلی برام حیاتی هست.

خدا بگم این طراح ها را چیکار کنه. که این همه جوون جوونیشون را در کتاب ها هدر دادن. این همه کتاب بخون. اخرم سوال های مسخره و غیر استاندارد. مثلا می خوان این طراح ها چیرو ثابت کنن. Angry
به نظر من صبرکنید کلیدها بیاد بعد حساب کنید بالاخره پاسخ نامه شما توسط دوستان مانشتی که تصحیح نمیشه توسط سنجش تصحیح میشه و کلیدم چیزیه که سنجش میگه
الان ممکنه با جوابهای دوستان حساب کنید بعد با کلیدهای سنجش درصدهاتون زیرو رو شه پس یکم صبوری کنید تا کلیدها بیاد

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ)izadan11 نوشته شده توسط:  در مورد ساعت من تو خونه مون ساعت پیدا نکردم به جز مال خواهرم ترسیدم گم کنم نبردم کلا
ولی هر نیم ساعت از مراقب می پرسیدم اون هم بچه ی خوبی بود و می رفت می گشت ببینه ی سات داره ازش بپرسهBig Grin
خوشم میاد حسابی از خواهرت حساب میبریTongue

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  به نظر من صبرکنید کلیدها بیاد بعد حساب کنید بالاخره پاسخ نامه شما توسط دوستان مانشتی که تصحیح نمیشه توسط سنجش تصحیح میشه و کلیدم چیزیه که سنجش میگه
الان ممکنه با جوابهای دوستان حساب کنید بعد با کلیدهای سنجش درصدهاتون زیرو رو شه پس یکم صبوری کنید تا کلیدها بیاد

بله. شما درست می گید مریم خانم. ولی شما حال منو که نمی دونی. کل سایت های ماهان و مدرسان و پوران پژوهش را از صبح گشتم ببینم یک کلید اولیه حداقلی بزارن ببینم وضعم چطوری هاست. ببینم سقوط کردم یا ...

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mehdi.m2 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ

ای بابا اینجا چقدر جلو رفته
نمی شه نشست از اول خوند که
از صب دانشگاه بودم دیگه اونقدر جلو رفته که نمی شه دنبال کرد
لطفا یکی تو ۱ خط کامل توضیح بده از ثفحه ۲۰ تا اینجا چی گذشته

اگه اخرش به صورت خیلی خیلی خلاصه چند صفحه اینده رو هم توضیح بده ممنون می شم

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ

بچه ها من حس می کنم که سوال ها از سر فرصت طرح نشده بودن. مثل اینکه کسی دنبال طراح سوال ها کرده!!! یک جور ناشیانه سوال داده بودن. مثل اینکه فرصت کم داشتن. همچین حالتی. شما هم حس کردین یا نه.

شاید در این یک هفته تاخیر سوال ها دوباره طرح شده باشه؟ نظرتون چیه؟

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۲ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  اونو شما برا خودت تجویز کن! من که زیاد نمی شناسمت اما دوستات گفتن فشار کنکور بهت وارد شده! پس بهش احتیاج داری...
درضمن من که از اول همینو گفتم (شما رو پست های من کامنت نذار). خیلی ممنون می شم بذاری تنهایی ادامه بدم و رو این تصمیمت استوار بمونی Wink

آبجی گلم

کی رو میخوای خورد کنی؟ دوست و هم درس و همکارت رو !؟ Shy

هیچکدوم حالمون این روزا نرمال نیست. Shy

کسی هم حرف بدی میزنه، بزاریم به حساب بدی حالش. درکش کنیم. Rolleyes

سخت نگیرید، Big Grin بخندید Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinTongueHeart
این تذکراتو به دوستتونم می دین یا فقط غریب نوازی می کنین؟ خوبه که اون اول گفت قرص نارنجی بخور و از این چرت و پرتااااا عجبااااا این مانشتی های قدیمی همشون دستشون تو دست همه ! منم اول گذاشتم به حساب بدی حالش اما باز ادامه داد دیگه گفتم پررو شده جوابشو بدم... لطفا دیگه کسی این بحثو ادامه نده حوصلشو ندارم.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۱ ب.ظ)mehdi.m2 نوشته شده توسط:  اگه اخرش به صورت خیلی خیلی خلاصه چند صفحه اینده رو هم توضیح بده ممنون می شم

آیندش با من:
تو میری اون ۲ تا فیلمو دانلود میکنی نگاهشون میکنی میای میگی دمت گرم حسین بابا عجب فیلمایی بود Wink

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mehdi.m2 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۳ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  تو میری اون ۲ تا فیلمو دانلود میکنی نگاهشون میکنی میای میگی دمت گرم حسین بابا عجب فیلمایی بود

خوب شد یادم انداختی برم یه چایی بخورم بیام تورنتشون رو پیدا کنم بزارم شب دانلود بشن

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - jparisa - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۵۴ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  Big GrinBig Grin
پس چرا هر چی سرچ میکردم نبود!
اخه چرا به کامپیوتر حسادت کنیم ما خودمون یه رشته توپ داریم
منتظر مصاحبه هاتون هستم TongueTongue

شما لطف دارین. منتظر بچه ها باشین من که نه Smile
من منتظر مصاحبه تک تکتونم
مخصوصا شماBig Grin
یک درصد فکر کردید اگر سال بعد یه عده رقباشون باز شما باشید چی به سرشون میاد؟
بعد که مصاحبه گذاشتین لطفا سوالات منو کامل جواب بدین Angel

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - nlp@2015 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  اصلا پشیمون شدم از هرچی درس که واسه کنکور خوندم Sad
من که اصلا پشیمون نشدم! پایه درسم واسه سال بعد خیــــــــــــــــــلی قوی تر شده!
خودمم به سال دیگه فکر میکنم! ولی با این وضعی که اینا سوال داده بودن واقعا نمیدونم دیگه آدم باید چیکار کنه از پس این سوالا بر بیاد تو زمان کم!Undecided

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸ ب.ظ)mahnaz.p نوشته شده توسط:  اصلا پشیمون شدم از هرچی درس که واسه کنکور خوندم Sad
من که اصلا پشیمون نشدم! پایه درسم واسه سال بعد خیــــــــــــــــــلی قوی تر شده!
خودمم به سال دیگه فکر میکنم! ولی با این وضعی که اینا سوال داده بودن واقعا نمیدونم دیگه آدم باید چیکار کنه از پس این سوالا بر بیاد تو زمان کم!Undecided

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  بچه ها من حس می کنم که سوال ها از سر فرصت طرح نشده بودن. مثل اینکه کسی دنبال طراح سوال ها کرده!!! یک جور ناشیانه سوال داده بودن. مثل اینکه فرصت کم داشتن. همچین حالتی. شما هم حس کردین یا نه.

تاریخ دفترچه هاش که مربوط به هفته پیش بود.

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ب.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  بچه ها من حس می کنم که سوال ها از سر فرصت طرح نشده بودن. مثل اینکه کسی دنبال طراح سوال ها کرده!!! یک جور ناشیانه سوال داده بودن. مثل اینکه فرصت کم داشتن. همچین حالتی. شما هم حس کردین یا نه.

تاریخ دفترچه هاش که مربوط به هفته پیش بود.

بله. احتمالا توهم زدم. که زدم!!!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۳۵ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  من منتظر مصاحبه تک تکتونم
مخصوصا شماBig Grin
یک درصد فکر کردید اگر سال بعد یه عده رقباشون باز شما باشید چی به سرشون میاد؟
بعد که مصاحبه گذاشتین لطفا سوالات منو کامل جواب بدین Angel

Big Grin Big Grin
الان یعنی ذوق کردم
آبجی منو داغون کردی اینفدر بردیمون بالا خداییش من تا حالا رقیب درسیه کسی نبودم Big Grin . فقط تربیت بدنیم از بقیه بیشتر میشد Big Grin
راستی اگه امسالم قبول نشم سال دیگه پادگانم اصن شرکت نمیکنم که شما دعا کن قبول شیم

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  سلام به همه. بعد از مدت ها به اینجا سر زدم.

دوستان این حل تشریحی سوال های مشترک و ریاضی و هوش که یکی از دوستان گذاشتن تا چند درصد درست هستن.

صفر درصد! اعتماد نکنین! Big GrinBig Grin