تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  به نظر شما تأثیر پاسخ های درست زبان چقدر توی نتیجه دخیله ؟ مثلا اینطوری می شه که هر ۲ تا سوال زبان مثل یک سوال اختصاصی یا مشترک(ضریب ۴ ها) حساب می شه ؟ یا تاثیرش کمتره ؟ یا اصلا فرمالیته است ؟ Big GrinBig Grin
نه تاثیرش خیلی کمتره، شاید ۴و ۵ تا زبان بشه یه مشترک

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Samy - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ

سوال ۵۳ نظریه رو چرا این طوری بود!؟ (همون گرامر G، ماشین M و عبارت منظم R رو میگم)
آخرش نوشته بود:
ع <- A
ع <- B

این دقیقا منظورش چی بود من نفهمیدم نمی دونستم توی گرامر از کاراکترهای فارسی هم استفاده میشه! اون هم کاراکتری که در ماشین وجود نداره! ولی بهرحال زدم هر سه زبان معادل هم اند (گزینه ۱)

از گرایش خودم که هوش بود کاملا راضیم چون وقت زیادی صرف کردم. الگوریتم رو کامل زدم، مدار الکتریکی و هوش هر کدوم یکی خالی گذاشتم.
زبان رو بالای ۷۰% صحیح زدم Thumbs up!، آمار و گسسته بد نبود، مهندسی و محاسبات راضی نبودم.
از مشترک هم ساختمان و مدار رو کاملا راضیم. نظریه تا حدودی. برای معماری و سیستم عامل وقت کم آوردم.

در کل خدا رو شکر
با آرزوی موفقیت همه دوستان Thumbs up

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Samy نوشته شده توسط:  سوال ۵۳ نظریه رو چرا این طوری بود!؟ (همون گرامر G، ماشین M و عبارت منظم R رو میگم)
آخرش نوشته بود:
ع <- A
ع <- B

این دقیقا منظورش چی بود من نفهمیدم نمی دونستم توی گرامر از کاراکترهای فارسی هم استفاده میشه! اون هم کاراکتری که در ماشین وجود نداره! ولی بهرحال زدم هر سه زبان معادل هم اند (گزینه ۱)

از گرایش خودم که هوش بود کاملا راضیم چون وقت زیادی صرف کردم. الگوریتم رو کامل زدم، مدار الکتریکی و هوش هر کدوم یکی خالی گذاشتم.
زبان رو بالای ۷۰% صحیح زدم Thumbs up!، آمار و گسسته بد نبود، مهندسی و محاسبات راضی نبودم.
از مشترک هم ساختمان و مدار رو کاملا راضیم. نظریه تا حدودی. برای معماری و سیستم عامل وقت کم آوردم.

در کل خدا رو شکر
منظور از ع همون لاندا (لامبدا) بود

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۹ ق.ظ)Samy نوشته شده توسط:  سوال ۵۳ نظریه رو چرا این طوری بود!؟ (همون گرامر G، ماشین M و عبارت منظم R رو میگم)
آخرش نوشته بود:
ع <- A
ع <- B

در کل خدا رو شکر

اون منظورش اپسیلون یا لامبدا بود که از موجبات خنده سر جلسه بود
ببخشید ولی به نظرم همشون یکی نبودن و تو دفترچه A گزینه ۳ میشد ماشین و عبارت منظم یکی بودن

شما هم موفق باشی

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۷ ق.ظ)bahar_engineer نوشته شده توسط:  به نظر شما تأثیر پاسخ های درست زبان چقدر توی نتیجه دخیله ؟ مثلا اینطوری می شه که هر ۲ تا سوال زبان مثل یک سوال اختصاصی یا مشترک(ضریب ۴ ها) حساب می شه ؟ یا تاثیرش کمتره ؟ یا اصلا فرمالیته است ؟ Big GrinBig Grin

آهان..اینجا با توجه به تجربیات کنکورهای ازمایشی بحث شیرین تراز پیش میاد....یعنی شما توی زبان ترازت اونقدر بالا هست که تراز پایین توی مثلا مشترک یا تخصصی رو جبران کنه.. و تعداد تست ،زیاد نمیتونه تعیین کننده باشه...ولی همیشه زبان پاشنه آشیل بوده و هست

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ

چقدر بد!!! چرا آخه ؟! زبان به این خوبی راحتی D:

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۴۱ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  اون منظورش اپسیلون یا لامبدا بود که از موجبات خنده سر جلسه بود
آره خدا خیرشون بده، کلی خندیدیم

خواهشا بحث درسی نکنید، به اندازه کافی اعصاب نداریمBig Grin

بحث درسی ازعوارض کنکورهای این مدلیه..مثل عطسه و سرفه برای سرماخوردگی..زیاد دست خودمون نیست...ولی چشم سعی میکنیم برای تمدد اعصاب دوستان بحث درسی نکنیم...

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Samy - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Mahdi .Tahmouresi نوشته شده توسط:  یه سئوال سئوالی که پیمایش preorder داده بود گفته بود کودم گزینه inorder اش هست یا نیست؟

کدوم گزینه پیمایش inorder نیست. به نظرم جواب درست اینه: چون در پیمایش preorder : acdfbeg رو داده و در این پیمایش همیشه از ریشه شروع به پیمایش می کنیم در نتیجه اینجا ریشه a است. از طرفی در پیمایش inorder ریشه هیچ وقت در ابتدای پیمایش قرار نمی گیرد پس گزینه ۴ درست است: adcbfge

موفق باشی

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ)Samy نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Mahdi .Tahmouresi نوشته شده توسط:  یه سئوال سئوالی که پیمایش preorder داده بود گفته بود کودم گزینه inorder اش هست یا نیست؟

کدوم گزینه پیمایش inorder نیست. به نظرم جواب درست اینه: چون در پیمایش preorder : acdfbeg رو داده و در این پیمایش همیشه از ریشه شروع به پیمایش می کنیم در نتیجه اینجا ریشه a است. از طرفی در پیمایش inorder ریشه هیچ وقت در ابتدای پیمایش قرار نمی گیرد پس گزینه ۴ درست است: adcbfge

موفق باشی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Samy - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۸ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۳۳ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  اون منظورش اپسیلون یا لامبدا بود که از موجبات خنده سر جلسه بود
آره خدا خیرشون بده، کلی خندیدیم

خواهشا بحث درسی نکنید، به اندازه کافی اعصاب نداریمBig Grin

چشم سعی می کنیم روی اعصاب راه نریم. Tongue

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ

یکی از بچه ها پارسال رتبش ۱۸ شد رفت به داداشش گفت ۱۸ شدم اونم میگه برو چک کن ردیف و نگاه نکردی؟!!!!
الان منم رتبم خوب شه همین حس بهم دست میده.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - jparisa - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  Big Grin Big Grin
الان یعنی ذوق کردم
آبجی منو داغون کردی اینفدر بردیمون بالا خداییش من تا حالا رقیب درسیه کسی نبودم Big Grin . فقط تربیت بدنیم از بقیه بیشتر میشد Big Grin
راستی اگه امسالم قبول نشم سال دیگه پادگانم اصن شرکت نمیکنم که شما دعا کن قبول شیم
من تو گروه درسیم که بودم دعاتون میکردم...
الان حس کردم مادربزرگمTongue
ایشالا همتون قبولین البته تهران!
من زمانی که دانشجو بودم خیلی خوب میخوندم یه امتحان سخت میدادم بعدش تا دوروز دپرس بودم نتیجه که میومد ازتعجب شاخ در میوردم
نتیجه چیزی نیست که شما فکر میکنید
مادر خودم سه روز درس خوند البته رتبه اول یونی بود بعد کنکور راضی نبود اصلا. دانشگاه تهران قبول شد...Tongue
من خودم میگفتم با این نخوندن غیر انتفاعی شیراز قبوله!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
ولی جدا تایپیسته نابغه بوده، کاغذ سوالا جلوش بوده بعد یه نگاه کرده تا یه خوردشو تایپ میکنه میگه خدایا اینچیه؟ ۳ انگلیسی برعکسه ؟ ع ِ؟ چیه؟ بعد دیگه خودشو قانع میکنه که آره این عَین هست!

ولی انصافا از این سوژه خنده ها تو دفترچه زیاد بود
واقعا از این نظر که به فکر روحیه بچه ها بودن دمشون گرم

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۲ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  من تو گروه درسیم که بودم دعاتون میکردم...
الان حس کردم مادربزرگمTongue
ایشالا همتون قبولین البته تهران!
من زمانی که دانشجو بودم خیلی خوب میخوندم یه امتحان سخت میدادم بعدش تا دوروز دپرس بودم نتیجه که میومد ازتعجب شاخ در میوردم
نتیجه چیزی نیست که شما فکر میکنید
مادر خودم سه روز درس خوند البته رتبه اول یونی بود بعد کنکور راضی نبود اصلا. دانشگاه تهران قبول شد...Tongue
من خودم میگفتم با این نخوندن غیر انتفاعی شیراز قبوله!

شما لطف داری
اصلا شما یه دونه باشی
با این انرژی برو واسه تهران ۹۴ ایشالا Wink

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - bahar_engineer - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ)Samy نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Mahdi .Tahmouresi نوشته شده توسط:  یه سئوال سئوالی که پیمایش preorder داده بود گفته بود کودم گزینه inorder اش هست یا نیست؟

موفق باشی
خدا کنه نکته اش همین باشه منم همینو زدم. در ضمن تو یکی از تست های کنکورهای سال قبل دیده بودم چنین تستی که اونم در نمی اومد... تو جوابش دقیقا محل قرارگرفتن ریشه مد نظرش بود. در ضمن ریشه توی inorder می تونه اول بیاد به شرطی که درخت مورب راست باشه که اگه اینطور باشه پیمایش preorder و postorder مثل هم می شن اما اینجا مثل هم نبودن . به نظر من که باید جواب همون گزینه ۴ باشه

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - jparisa - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ

سر جلسه کامپیوتر کلمات زبانو که زدم گفتم خوش به حالشون چقدر اسونه بعد که رسیدم به ریدینگ گفتم یا خدا چقدر طولانیه منم حوصلم نمیشد جواب بدم دیگه همون موقع بود دختر بغلیم داد زد میشه بریم؟!!!!!! مراقب گفت نه ...آب میخوای؟!!!Big GrinBig Grin
یه نفرم جلوم بلند بلند سوال حل میکرد...منم دوروز نخوابیده بودم بیسکوییت و اب خوردم که بیدار بمونمSleepy
فقط انگار اومده بودم زبان بزنم ۴ ساعت بشینم قدر آیتی بدونم برم...Tongue
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  شما لطف داری
اصلا شما یه دونه باشی
با این انرژی برو واسه تهران ۹۴ ایشالا Wink
اوا چرا ۹۴؟!
شما هم فهمیدی امسال گند زدم یواش میگفتی آبروم حفظ بشه