تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  دیگه همون موقع بود دختر بغلیم داد زد میشه بریم؟!!!!!! مراقب گفت نه ...آب میخوای؟!!!Big GrinBig Grin
خخخخخخخخBig GrinBig Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - r3za - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ)Samy نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Mahdi .Tahmouresi نوشته شده توسط:  یه سئوال سئوالی که پیمایش preorder داده بود گفته بود کودم گزینه inorder اش هست یا نیست؟

کدوم گزینه پیمایش inorder نیست. به نظرم جواب درست اینه: چون در پیمایش preorder : acdfbeg رو داده و در این پیمایش همیشه از ریشه شروع به پیمایش می کنیم در نتیجه اینجا ریشه a است. از طرفی در پیمایش inorder ریشه هیچ وقت در ابتدای پیمایش قرار نمی گیرد پس گزینه ۴ درست است: adcbfge

موفق باشی

من که اولش دیدم یه گزینه h داره ! همونو زدم!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ق.ظ)r3za نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ق.ظ)Samy نوشته شده توسط:  
(25 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ)Mahdi .Tahmouresi نوشته شده توسط:  یه سئوال سئوالی که پیمایش preorder داده بود گفته بود کودم گزینه inorder اش هست یا نیست؟

کدوم گزینه پیمایش inorder نیست. به نظرم جواب درست اینه: چون در پیمایش preorder : acdfbeg رو داده و در این پیمایش همیشه از ریشه شروع به پیمایش می کنیم در نتیجه اینجا ریشه a است. از طرفی در پیمایش inorder ریشه هیچ وقت در ابتدای پیمایش قرار نمی گیرد پس گزینه ۴ درست است: adcbfge

موفق باشی

من که اولش دیدم یه گزینه h داره ! همونو زدم!

احسنت به این استدلالت داداش Big Grin
اینجا بحث سوالا رو نکن جان ما برو این زیر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Samy - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ق.ظ

نقل قول: ریشه توی inorder می تونه اول بیاد به شرطی که درخت مورب راست باشه که اگه اینطور باشه پیمایش preorder و postorder مثل هم می شن اما اینجا مثل هم نبودن . به نظر من که باید جواب همون گزینه ۴ باشه
آره در صورتیکه مورب راست باشه میشه اما من هر چه بالا پایین کردم جوابی بهتر از گزینه ۴ به ذهنم نرسید

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  اوا چرا ۹۴؟!
شما هم فهمیدی امسال گند زدم یواش میگفتی آبروم حفظ بشه

اءء ببخشید ولی شما خودت گفتی واسه سال دیگه میخونی فک کنم
پس ایشالا ۹۳ اصن ایشالا ۹۲ Big Grin

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۸ ق.ظ)Samy نوشته شده توسط:  آره در صورتیکه مورب راست باشه میشه اما من هر چه بالا پایین کردم جوابی بهتر از گزینه ۴ به ذهنم نرسید

مرسی از این که راجع به سوالات حرف نمیزنید Wink

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Samy - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ق.ظ

[quote='Samy' pid='253387' dateline='1392497326']آره در صورتیکه مورب راست باشه میشه اما من هر چه بالا پایین کردم جوابی بهتر از گزینه ۴ به ذهنم نرسید
[quote]

مرسی از این که راجع به سوالات حرف نمیزنید Wink
[/quote]

ای بابا نمیشه که جواب دوستان رو ندیم! Confused باشه آقا من پیاده شدم.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - jparisa - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  اءء ببخشید ولی شما خودت گفتی واسه سال دیگه میخونی فک کنم
Big GrinBig Grin پارسال تهران قبول شدم نرفتم امسالم از خودگذشتگی میکنم انتخاب رشته نمیکنم
جدی جدی چند ماهه واسه ۹۴ برنامه ریختم
البته مصاحبه های شما, جناب Reiman , masoud,AIوunicornux......حساب باز کرمSmile ازینکه اسم بقیه بخاطرم نیومد پوزش

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - zeitun - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  خدایا یه حال و حوصله ای به ما بده مثل ملت بشینیم انیمیشن نگاه کنیم!!

من اون اولا که تازه شروع کرده بودم خوندن یکی از مشکلات این بود که الان من چه جوری دیگه انمیشین و فیلم نبینم؟ Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  خدایا یه حال و حوصله ای به ما بده مثل ملت بشینیم انیمیشن نگاه کنیم!!

من اون اولا که تازه شروع کرده بودم خوندن یکی از مشکلات این بود که الان من چه جوری دیگه انمیشین و فیلم نبینم؟ Big Grin
همچنین بنده این مشکل را داشتم که تصمیم گرفتم کل فیلم و سریال های مربوطه را پاک نمایم که الان به شدت پشیمان میباشم!Big Grin
ساقی فیلم و سریال مربوطه تا دوشنبه در شهرستان میباشد و در دسترس نیست!Big Grin ماییم و خماری!Tongue

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - zeitun - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۶ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۰ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  خدایا یه حال و حوصله ای به ما بده مثل ملت بشینیم انیمیشن نگاه کنیم!!

همچنین بنده ایم مشکل را داشتم که تصمیم گرفتم کل فیلم و سریال های مربوطه را پاک نمایم که الان به شدت پشیمان میباشم!Big Grin
ساقی فیلم و سریال مربوطه تا دوشنبه در شهرستان میباشد و در دسترس نیست!Big Grin ماییم و خماری!Tongue
من لب تاپمو یه مدت می بردم می ذاشتم تو اتاف خواهرم که دم دستم نباشه، چون اصن جنبه نداشتم جلو چشمم باشه.
حتی یه مدت گوشیمو هم می بردم می ذاشتم زیر تختش. اونم فقط واسه این که راحت می تونستم برم تو نت و حتی جنبه ی
نتم نداشتم Dodgy
بعدن دیگه جنبه ام بالا رفت و گوشی و لب تاپمو برگردندوم و دیگه بی تربیتی نمی کردم!
البته بی تربیتی در اینجا معنی بدی نداره. به معنی اتلاف وقت و درس نخوندنه Angel

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - h.pourjam - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ

زبان ۵۰
ریاضی ۱۲/۵
مشترک ۵۹/۲
تخصصی نرم ۶۲/۵
تخصصی معماری ۰
تخصصی هوش ۰

معدل ۱۲/۸۳
امیدوارم درست باشه Smile

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - mehdi.m2 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۱ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ق.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  اءء ببخشید ولی شما خودت گفتی واسه سال دیگه میخونی فک کنم
Big GrinBig Grin پارسال تهران قبول شدم نرفتم امسالم از خودگذشتگی میکنم انتخاب رشته نمیکنم
جدی جدی چند ماهه واسه ۹۴ برنامه ریختم
البته مصاحبه های شما, جناب Reiman , masoud,AIوunicornux......حساب باز کرمSmile ازینکه اسم بقیه بخاطرم نیومد پوزش
رو من یکی حساب باز نکن
من اهل مصاحبه و این جور قرتی بازیها نیستم
از الان گفته باشم Big Grin

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  

من مشکلم رو به این صورت حل کردم که می نشستم نگاهشون می کردم که وقتی کنکور قبول نشدم عذاب وجدان نگیرم

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - zeitun - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ق.ظ

(۲۶ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  خدایا یه حال و حوصله ای به ما بده مثل ملت بشینیم انیمیشن نگاه کنیم!!

[/quote]

من مشکلم رو به این صورت حل کردم که می نشستم نگاهشون می کردم که وقتی کنکور قبول نشدم عذاب وجدان نگیرم
[/quote]

من ترجیح می دادم وقتی قبول نشدم بدونم که تلاشمو کردم. گیرم که اشتباه تلاش کردم و یه جورایی تلاشمو هدر دادم. اما حداقل الان می دونم که تلاش کردم و می دونم کجا اشتباه کردم. این یکی عذاب وجدانش کمتره

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ق.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ق.ظ)h.pourjam نوشته شده توسط:  زبان ۵۰
ریاضی ۱۲/۵
مشترک ۵۹/۲
تخصصی نرم ۶۲/۵

امیدوارم درست باشه Smile
آقا شما که تراز رو داغون کردی رفت، با این حساب ما بریم سال دیگه

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - zeitun - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۱ ق.ظ

ئه نقل قولم چرا این ریختی شد؟ Big Grin