تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون با این درصدا کجا قبول میشم
زبان ۴۰
ریاضی ۰
مشترک ۷۰
تخصصی نرم ۷۵
Big Grin
فک کنم گند زدم. تو رو خدا یکی کمکم کنه Big Grin

فکر کنم رکورد درصد مشترک رو زدی...همینطور رکورد درصد نرم

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نیکا - ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون با این درصدا کجا قبول میشم
زبان ۴۰
ریاضی ۰
مشترک ۷۰
تخصصی نرم ۷۵
Big Grin
فک کنم گند زدم. تو رو خدا یکی کمکم کنه Big Grin

خیلی ببخشیدا ولی چون خودت گفتی منم میگم واقعا گند زدی مخصوصا تو مشترک و نرم!Tongue

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  فکر کنم رکورد درصد مشترک رو زدی...همینطور رکورد درصد نرم

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  واقعا ر... Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اینم شد درصد؟ کنکور به این هلویی! Big Grin

پی نوشت:
درصدات این باشه، بهت شک میکنه سنجش، که شانسی زدی، میان می برنت TongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin

جنبه آموزشی داشت این پست که زیاد زود حرفا رو باور نکنیم

پ.ن: کلید اسرار، این قسمت: درصد کنکور Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۳ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  فکر کنم رکورد درصد مشترک رو زدی...همینطور رکورد درصد نرم

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۵ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  واقعا ر... Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اینم شد درصد؟ کنکور به این هلویی! Big Grin

پی نوشت:
درصدات این باشه، بهت شک میکنه سنجش، که شانسی زدی، میان می برنت TongueTongueBig GrinBig GrinBig Grin

جنبه آموزشی داشت این پست که زیاد زود حرفا رو باور نکنیم

پ.ن: کلید اسرار، این قسمت: درصد کنکور Big Grin

ولی واقعا اگه یه نفر اینجوری بزنه توی این کنکور مستقیم میره جای رئیس دانشگاه شریف..Exclamation

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ

بابام گفته تا نتیجت بیاد برات بساط شانسی میزارم سر کوچه که هم خودت سرگرم شی هم بچه های محل رو سرگرم کنی و هم منو خوشحال کنی!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۱ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  بابام گفته تا نتیجت بیاد برات بساط شانسی میزارم سر کوچه که هم خودت سرگرم شی هم بچه های محل رو سرگرم کنی و هم منو خوشحال کنی!

داداش بزن تو کار آلاسکا. تهران که خیلی خوب کار من گرفته Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  جنبه آموزشی داشت این پست که زیاد زود حرفا رو باور نکنیم
پارسال میر مهدی درصداش و گذاشت بعد گفت من حداقل ۳ میشم! به صورت وحشتناکی بهش حمله شد!

من قبلِ کنکور هشدار داده بودم خیلی ها هستن که گویی از پشت بوته میپرن بیرون!

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  از همین "برندگان" که یه صفحه کاغذی بود روش چند تا شماره بود، پشتشون جایزه بود و یک بادکنک بزرگ هم شامل میشد؟

تقریبا! اونهم یه مدلش بود! اما مهمترین شاخصش پوچ بودن ۹۷% موارد بود!

خاطره : شاید یادتون نیاد اما من بچه بودم یه مسابقه میداد شبکه دو بنام دو! که باید میگفتی " دوووووووووووووووو...." ماشین حرکت میکرد. یادش بخیر ما هم میشستیم جلو تلویزیون میگفتیم دووووووووووووووووووووو تا کبود میشدیم!

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۲ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۷ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  تولید از من فروش از تو.

موافقم فقط قیمت همکاری حساب کن. چک ۶ ماهه هم میدم.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۳ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  خاطره : شاید یادتون نیاد اما من بچه بودم یه مسابقه میداد شبکه دو بنام دو! که باید میگفتی " دوووووووووووووووو...." ماشین حرکت میکرد. یادش بخیر ما هم میشستیم جلو تلویزیون میگفتیم دووووووووووووووووووووو تا کبود میشدیم!

Big Grin
داداش من شرکت کرد برنده شد به اندازه پول یه سکه (اون موقع فکر کنم ۶۰ تومن بود) بهش شکلات چیچک دادن Big Grin همون که میگه
چیچک و چیچک، چیچک و چیچک برای بزرگ و کوچک
ولی به نظر من تو همون آلاسکا درست کن بزار تو فریزر درست شد برو سر کوچه بفروش من که راضیم

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  یه جور گفتی جیگر داری، فک کردم یه بسته زدی!

یه بار با همین افشین تو اتاق "قرمز" کشیدیم همه تو کما رفتیم! ۴ تا بودیم ۳ تامون تا نیم ساعت هنگ بود!

ولی گیرایی عقابی قرمز بیشتره

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  راستی بچه ها
احتمال داره من رتبه یک شم

رتبه یک شدم نگید:
ببین ترو خدا، این دلقک رتبه یک شده Big Grin

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ)unicornux نوشته شده توسط:  تقریبا! اونهم یه مدلش بود! اما مهمترین شاخصش پوچ بودن ۹۷% موارد بود!

خاطره : شاید یادتون نیاد اما من بچه بودم یه مسابقه میداد شبکه دو بنام دو! که باید میگفتی " دوووووووووووووووو...." ماشین حرکت میکرد. یادش بخیر ما هم میشستیم جلو تلویزیون میگفتیم دووووووووووووووووووووو تا کبود میشدیم!

من فکر میکردم فقط من یادم میاد و فقط من بودم که همراه اونا میگفتم دوووووووووووووووو Big Grin

یه چیزی! من همش حس میکنم شما بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میشی! دست خودم نیس! Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۰ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۷ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  یه چیزی! من همش حس میکنم شما بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ میشی! دست خودم نیس! Big Grin

کی؟ من ؟ Cool

بله بله! Smile

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - El@he - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ

من که توی افکارم کلیدا اومده، درصد هم گرفتم، بعد رتبه اومده، انتخاب رشته کردم، فردوسی مشهد قبول شدم. ترم ۴ ارشد هستم و دارم روی پایان نامه کار میکنم و اومدم توی مانشت و از دوستان میپرسم تو مصاحبه ی دکتری، دانشگاه مشهد مورد قبوله؟ Big Grin
حالا مورد قبوله؟ Big Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ب.ظ

خوشم میاد بعضی ها ۲۴ ساعته اینجا هستن
شما کارو زندگی ندارین؟؟Big Grin