تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  خوشم میاد بعضی ها ۲۴ ساعته اینجا هستن
شما کارو زندگی ندارین؟؟Big Grin

کارو زندگی کنکور بود که دیگه رفت... ما الان تا مهر هیچ هدفی برای زندگی نداریم!؟Big GrinTongue
مهر اگر رفتیم دانشگاه که هدف میشه اون... وگر نه هدف میشه این عکس تو امضام... توجه بفرمایید اون پایین!!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  خوشم میاد بعضی ها ۲۴ ساعته اینجا هستن

کارو زندگی کنکور بود که دیگه رفت... ما الان تا مهر هیچ هدفی برای زندگی نداریم!؟Big GrinTongue
مهر اگر رفتیم دانشگاه که هدف میشه اون... وگر نه هدف میشه این عکس تو امضام... توجه بفرمایید اون پایین!!

نه. پست های قبلی رو که خوندم فهمیدم همچین هم دوستان بیکار نیستن، دارن به یه سری شغل های شریف رو میارنSmile
برم فیس چیز! ببینم چه خبره بعد از ۳ماه!

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۲ ب.ظ)El@he نوشته شده توسط:  من که توی افکارم کلیدا اومده، درصد هم گرفتم، بعد رتبه اومده، انتخاب رشته کردم، فردوسی مشهد قبول شدم. ترم ۴ ارشد هستم و دارم روی پایان نامه کار میکنم و اومدم توی مانشت و از دوستان میپرسم تو مصاحبه ی دکتری، دانشگاه مشهد مورد قبوله؟ Big Grin
حالا مورد قبوله؟ Big Grin

آبجی شما دیگه نبایدفیلم هندی ببینی برات سمّه

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۰ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  خوشم میاد بعضی ها ۲۴ ساعته اینجا هستن

من دیگه کم کم دارم راهی میشم امشبو در معیت دوستان نیستم. اگه اونجا هم بچه ها اینترنت داشته باشن خوبه
۱۵ ساعت تو اتوبوس Big Grin جااااانم

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۷ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۰۰ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  بچه ها به نظرتون با این درصدا کجا قبول میشم
زبان ۴۰
ریاضی ۰
مشترک ۷۰
تخصصی نرم ۷۵
Big Grin
فک کنم گند زدم. تو رو خدا یکی کمکم کنه Big Grin
الحق و والانصاف گند زدی. شانس بیاری با افزایش ظرفیت مجاز بشی

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۸ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  نه اینکه خودت کارو زندگی داری، نشستی چرت و پرتای مارو میخونی!! Big GrinBig GrinTongue

خخخخخخخخخخ Big GrinBig GrinBig Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - فاطمه ارشد ای تی - ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خب خسته نباشید، انشاالله کنکور رو خوب داده باشید Smile
توصیه ام اینه که کنکور دیگه تموم شد رفت، اصلا بهش فکر نکنید نه خوشحال باشید نه ناراحت و عصبی که مثلاً چه طراح فلانی داشته !!
یاد پارسال و سال های قبل که میفتم ، میبینم خیلیا وقتاشون رو هدر میدادن ( عین خودم). جای شما باشم اصلا کنکور رو دیگه بیخیال میشم، اون یک Thread هست که داره کار خودش رو انجام میده و هیچ نیازی نداره پروسس مغزتون رو بهش اختصاص بدید، پس از مغزتون برا کارا بهتری استفاده کنید. منتهی یه ۱ هفته ای استراحت مطلق عالیه Smile
برید بنظرم تو ی چیز متخصص تر بشید( هر حوزه تخصصی مورد علاقه) یکم کتاب بخونید، یکم شعر بخونید، یکم درس زندگی رو بررسی کنید ( مسئله ای که هست اینه که برخی از ماها یادمون رفته غیر از درس باید زندگی کرد که اونم نیاز به هنر زندگی داره) الی اخر Smile

سلام و خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز
میشه یکم در زمینه ای تی حوزه های تخصی را معرفی کنید چون خود من کسی هستم که در ایام دانشجویی هیچ اطلاعی از رشته کامپیوتر به غیر از درس هایی که در دانشگاه گذروندم ندارم و بعد هم که موقع ارشد شد
اگر معرفی کنید ممنون می شم همچنین جایی رو میشناسین بازهم خوبه

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  نه. پست های قبلی رو که خوندم فهمیدم همچین هم دوستان بیکار نیستن، دارن به یه سری شغل های شریف رو میارنSmile
برم فیس چیز! ببینم چه خبره بعد از ۳ماه!
ترم پیش با کنکور بیست واحد داشتم، این ترم هم ۱۶ تا دارم. از فردا یونی شرو میشه...
بیست واحد اونجا پاس کردم. یه کنکور هم بلافاصله اینجا دادم، با این احوال، الان چرت و پرت نگم، کی میخوام بگم پهــ !
پی نوشت:
نه اینکه خودت کارو زندگی داری، نشستی چرت و پرتای مارو میخونی!! Big GrinBig GrinTongue
خوش به حال شما که یه دانشگاهی دارین باهاش سرگرم شینUndecided
شماها صبح تا حالا دارین پست میذارین ،من تو یه مین همه چرت و پرت هارو خوندم رفت!Big Grin

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۵ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  من دیگه کم کم دارم راهی میشم امشبو در معیت دوستان نیستم. اگه اونجا هم بچه ها اینترنت داشته باشن خوبه
۱۵ ساعت تو اتوبوس Big Grin جااااانم
اوه اوه ۱۵ ساعت! یعنی اسم اتوبوس که میاد حالم دگرگون میشه، خدا بهت صبر بده

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - فاطمه ارشد ای تی - ۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ب.ظ

(۲۵ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mohammad-a نوشته شده توسط:  آقا یه چیزی فقط، هر چیزی رو با ترازوی خودش بسنجیم Smile
کنکور آی‌تی واقعاً نسبت به سال‌های پیش متعادل نبود Wink

متعادل نبود یعنی چی یعنی سخت بود اسون بود پیچیده بود؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  اوه اوه ۱۵ ساعت! یعنی اسم اتوبوس که میاد حالم دگرگون میشه، خدا بهت صبر بده

خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۳ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۵ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  اوه اوه ۱۵ ساعت! یعنی اسم اتوبوس که میاد حالم دگرگون میشه، خدا بهت صبر بده

خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه Big Grin
میگم این آواتارت جریانش چیه؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  میگم این آواتارت جریانش چیه؟

خودت چی فکر میکنی؟ Cool

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maryam.raz - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  میگم این آواتارت جریانش چیه؟

خودت چی فکر میکنی؟ Cool
من دیگه از بعد کنکور تصمیم گرفتم فکر نکنمBig Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۴ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  میگم این آواتارت جریانش چیه؟

خودت چی فکر میکنی؟ Cool

بسی ضایعست! هرکی نفهمید بره یکم دورتر واسته به فیل ها هم توجه نکنه!Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - arezoo174 - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ)frZne نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ)frZne نوشته شده توسط:  من یه چیزی بگم نمی خندین؟
این فرم پایین پاسخنامه رو ندیدم! قضیه اش چیه؟ ینی اصن پر نکردم!
این خانمه تو بلندگو میگفت اگه پر نکنید غایب محسوب میشید.

پس چرا بلندگوی ما هیچی نگفت!؟ خیلی هم خوب!!!!Confused

حالا یعنی چییییییییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟
غایب میشمممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۵ ب.ظ

(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۳ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۹ ب.ظ)hosshah نوشته شده توسط:  

خودت چی فکر میکنی؟ Cool
من دیگه از بعد کنکور تصمیم گرفتم فکر نکنمBig Grin

ببین عامو جانم گفت
اگه نگی ازت نا امید میشم خدایی Big Grin