تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)sharif1394 نوشته شده توسط:  سلام بر کنکوریهای سال ۹۳/ دیگه شماها باید رختخوابتون را از کف مانشت جمع کنید و کم کم ریش و قیچی کنکور ۹۴ را بسپارید به ما سال پایین تری ها Big Grin
نه داداش. کار از ریش و قیچی گذشته. باید با بیل و کلنگ کنکور رو جمعش کنی

--------------------------------------------------
جهت شادی این لینک پاسخنامه ماهان رو هم یه نیگا بندازید (سیستم و ریاضی)
یارو سیستم عامل نشسته رو قالی با موبایل عکس گرفته فرستاده واسه ماهان
ریاضی هم یارو فقط بلد بوده خط خطی کنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نیکا - ۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ

اعتراف کنید ببینیم کی سوالارو داشته!!Big Grin
قضیه جدیه یا نه؟؟

Re: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - negar.v - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ

دوستان کسی هست منو راهنمایی کنه که چه منبعی برای مدار منطقی (کنکور آزاد) بخونم،توی قسمت مربوط به منابع درس منطقی هم تاپیک ساختم‌ولی فقط یک نفر جواب داد،گفتم شماها که ما شاالله درستون همه خوبه بگید،خواهشا جوابمو بدین چون شرایطم طوریه که باید همه تست های منطقی رو جواب بدمSmile

Sent from my ME172V using Tapatalk

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - zeitun - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۰۹ ب.ظ

همه متفرق شدین؟Huh

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - zeitun - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۹ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)sharif1394 نوشته شده توسط:  سلام بر کنکوریهای سال ۹۳/ دیگه شماها باید رختخوابتون را از کف مانشت جمع کنید و کم کم ریش و قیچی کنکور ۹۴ را بسپارید به ما سال پایین تری ها Big Grin

بنده خودم coordinator سال بعد هستم داداش Big Grin
یعنی می خوام بدونم اگه شما قبول نشین پس کی قبول می شه؟ Idea

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ

آقا ما دپرسیدیم!
یعنی حال هیچ کاری نمیداریم!
اینجا هم که عین قبرستون شده! یه هفته قبل کنکور بچه ها از درودیوار بالا می رفتن... در این حد که دیوارای مانشت رو گاز میزدن!
حالا کل بچه ها رو که بشمری ۱۵تا نمیشن... البته تو آمار سایت میگه ۱۵۰ نفر داخل مانشت هستن!
کنکور زد همه رو تارومار کرد!
این خبر لو رفتن هم همه رو نابود کرد...
جمیعا فاتحه...
حالا جدای این حرفا فیلم جدید چی دارین؟!Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - zeitun - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۶ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  آقا ما دپرسیدیم!
یعنی حال هیچ کاری نمیداریم!
اینجا هم که عین قبرستون شده! یه هفته قبل کنکور بچه ها از درودیوار بالا می رفتن... در این حد که دیوارای مانشت رو گاز میزدن!
حالا کل بچه ها رو که بشمری ۱۵تا نمیشن... البته تو آمار سایت میگه ۱۵۰ نفر داخل مانشت هستن!
کنکور زد همه رو تارومار کرد!
این خبر لو رفتن هم همه رو نابود کرد...
جمیعا فاتحه...
حالا جدای این حرفا فیلم جدید چی دارین؟!Big Grin
من اگه فرض ۰/۰۱ اینا باز بخوان کنکور بگیرن که نمی گیرن دیگه نیستم. نمی تونم دوباره یه استرس در حد مرگ تحمل کنم. ترجیح می دم یه سال بینش فاصله بیفته Big Grin
شب کنکور داداشم اومده بود تو اتاقم گفت استرست خیلی بالاس ها. تا اینو گفت من آمده بودم گریه کنم. یعنی سریع چشمام پر اشک گفتم آره در موردش حرف نزن الان گریه ام می گیره. بعد ۵ مین به ۵ مین گریه می کردم به خودم می گفتم الان که چی این کارا؟ Dodgy

دیشب اینو دیدم : A Love Song for Bobby Long
ازش خوشم اومد جدید نیست ولی من به جدید بودن فیلم اهمیت نمی دم.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۶ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  فیلم جدید که میتونی توی سایتا سرچ کنی . . .

منتها من یه هدیه برات دارم Big Grin

میری توی این وبلاگ >>
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سمینار شماره ۱۵- "تیپهای شخصیتی" رو دانلود می کنی،

گوش میکنی. Big Grin
خخخخخخخخخخخخ TongueBig Grin
حال ندارم گوش کنم... Big Grin تشخیص خودت چیه؟!Wink من قبولت دارم...

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - remove - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۱ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  حالا جدای این حرفا فیلم جدید چی دارین؟!Big Grin

بگین من گوشی چی بخرم؟Undecidedنزدیک کنکور گوشیمو فروختمConfused حالا که سرم خلوت شده بشدت جای خالیشو حس میکنمSad
گوشی اندروید کم وزن و مناسب برا pdf خوندن. قیمت ش چندان مهمن نی ولی زیر دوتومن دیگه!!!!!!

اینا رو گفتم جو عوض بشه Big GrinTongue
من گوشی چی بخرم؟Angel

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Mehrdad7soft - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ

امشب چمپیونز لیگ داره یییییییییییییییییس ۲ساعت از علافی در میاییم دوستان فقط یه فردا وقت دارم ۵شنبه باید برم خدمت Sad دوستان جای ما عکس یادگاری بندازید

Re: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - negar.v - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ

چقدر جوابای سیستم عامل ماهان خنده داره،حداقل یه جوری عکس می گرفت که قالی تو عکس نیفتBig Grin اصن یه وضعی

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - npour - 29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۰ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  چقدر جوابای سیستم عامل ماهان خنده داره،حداقل یه جوری عکس می گرفت که قالی تو عکس نیفتBig Grin اصن یه وضعی

Big GrinBig GrinBig Grin خیلی با نمکه کلید ماهان، ریاضیشو ببین

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sharif1394 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۰۶ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۱۲ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ)sharif1394 نوشته شده توسط:  سلام بر کنکوریهای سال ۹۳/ دیگه شماها باید رختخوابتون را از کف مانشت جمع کنید و کم کم ریش و قیچی کنکور ۹۴ را بسپارید به ما سال پایین تری ها Big Grin
بنده خودم coordinator سال بعد هستم داداش Big Grin
پس من از همین الان شما را به عنوان لیدر سال بعد خودم انتخاب میکنم. حق مشاوره شما هم محفوظه

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Mehrdad7soft - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(29 بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ب.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  امشب چمپیونز لیگ داره یییییییییییییییییس ۲ساعت از علافی در میاییم دوستان فقط یه فردا وقت دارم ۵شنبه باید برم خدمت Sad دوستان جای ما عکس یادگاری بندازید

دفتر چه کی پست کرد؟ بگو ما هم سال دیگه پست کنیمBig Grin

(۲۹ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  Big GrinBig GrinBig Grin خیلی با نمکه کلید ماهان، ریاضیشو ببین
میدادن خودم با LaTeX واسشون فارسی حتی مینوشتم!

کلا اگه بعد ۱ دی‌ تا اول بهمن بفرستی‌ میفته اول اسفند لیسانس هارو ماه‌های زوج میبرند

.

.

.

.

افشین مرد مؤمن منچستر سیتی پس برای کجاستSmile)‌ای تی‌ بالا زدی حواست پرته

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ملت فهمیدن کنکور هیچی توش نیست! بعد چند روز به عقل اومدن همه رفتن پی کارشون، اره داداش من اصن چه کاریه؟ انتخاب رشته هم نکن! اخرش که چی؟ والُــــــــوُ

با کی داری حرف میزنی؟!Huh Big Grin