تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Good! - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۷ ق.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  ملت فهمیدن کنکور هیچی توش نیست! بعد چند روز به عقل اومدن همه رفتن پی کارشون، اره داداش من اصن چه کاریه؟ انتخاب رشته هم نکن! اخرش که چی؟ والُــــــــوُ

با کی داری حرف میزنی؟!Huh Big Grin

حتما با شما دیگه!سرباز وطنBig Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Good! - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۰ ق.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۸ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  من راستش ، اینترنتم یه ۴۰ مگ ازش مونده، شبا بیشتر میامBig Grin روزا هم مصرفم رو سعی میکنم بیارم زیر ۲ مگ!

امضاتون خیلی فلسفی و مفهومیه!Big GrinBig GrinBig Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹ ق.ظ

متن پایین و بزارید تو گوگل ترنسلیت و زبانو انگلیسی انتخاب کنید و روی روی Listen کلیک کنید Smile

pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk pv zk bschk pv zk pv bschk zk pv zk bschk pv zk pv bschk zk bschk pv bschk bschk pv kkkkkkkkkk bschk bschk bschk

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ق.ظ

فکر کردم فقط من بیدارم!

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - unicornux - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۱۷ ق.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  (چرا تک تک جواب نمیده؟)
نمیدونم. گوگل چی میفهمه آخه؟! ضعیفه Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ق.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۳:۰۷ ق.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  فکر کردم فقط من بیدارم!

دوستان جمع کنید بریم تاپیک جغدهای بیدار مانشت (اسمش شبیه همین بود دیگه! حال سرچ ندارم...Blush)

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - farzad67 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ

دوستان ببنید چقدر سوال ها امسال خفن بودن که موسسه هایی مثل ماهان و مدرسان و ... اخر نتونستن یک کلید اولیه بگزارن. یک هفته وقت داشتن نتونستن سوال ها را حل کنن!!

اینم جواب موسسه مدرسان که گفته SadSmile)

کلید سازمان سنجش ۱ اسفند اعلام می شود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - izadan11 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۳۸ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ق.ظ)Mehrdad7soft نوشته شده توسط:  افشین مرد مؤمن منچستر سیتی پس برای کجاستSmile)‌ای تی‌ بالا زدی حواست پرته
منظورم حمایت غیر مستقیم از منچستر سیتی بودBig Grin

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نیکا - ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ب.ظ

این جا کسی به موضوع لو رفتن سوالا فکر میکنه یا نه؟؟ یا این که مطمئنید این حرفا شایعه هست؟؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - masoud67 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۲۸ ب.ظ)farzad67 نوشته شده توسط:  دوستان ببنید چقدر سوال ها امسال خفن بودن که موسسه هایی مثل ماهان و مدرسان و ... اخر نتونستن یک کلید اولیه بگزارن. یک هفته وقت داشتن نتونستن سوال ها را حل کنن!!
کلید سازمان سنجش ۱ اسفند اعلام می شود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آخه مدرسان گورش کجا بود که کفنش باشه . واقعا باید به جسارت پارسه احسنت گفت که سوالا رو هرچند غلط بازم جواب داده .
ولی واقعا ما تو چه رشته ای داریم درس میخونیم که موسسات و اساتید جرات حل سوالات کامپیوتر را ندارن. حتی آی تی هم شامل این قانون رشته ما نمیشه.

وقتی این جمله مدرسان رو دیدم، دلم میخواست خودمو حلق آویز کنم، ولی دیدم تا اول خرداد که نتایج بیاد نمیتونم. ولی کاش میشد مدیران مانشت اکانت منو همینجوری الکی چند روز بن کنند که حداقل حس حلق آویز شدن بهم دست بده و تسکینی باشه، بر دیدن این جمله در سایت مدرسان Angel

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  این جا کسی به موضوع لو رفتن سوالا فکر میکنه یا نه؟؟ یا این که مطمئنید این حرفا شایعه هست؟؟

کسی مطمئن نیس که شایعه س...برعکس احتمال درست بودنشم زیاده...اما کاری از دستمون بر نمیاد جز اعصاب خوردی...واسه همینه که بیخیالیم...

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  این جا کسی به موضوع لو رفتن سوالا فکر میکنه یا نه؟؟ یا این که مطمئنید این حرفا شایعه هست؟؟

به احتمال ۹۳درصد شایعه هست... اگر ۷ درصد احتمال شایعه نبودن رو هم در نظر بگیریم به احتمال ۹۹درصد اونایی که سوالا رو داشتن رو وزارت اطلاعات میگیره پدرشونو در میاره...Big Grin غیر این هم باشه که احتمالش خیلی خیلی کمه! فکر کردی اونایی که سوالا رو شب کنکور گرفتن اصلا رسیدن حلشون کنن! Wink بعد یک هفته هنوز پارسه و اینا نتونستن حل کنن یک پاسخ نامه کامل رو ندادن چه برسه به اون ملت تعطیل و تنبلی که شب قبل کنکور تازه یادشون افتاده دنبال نمونه سوال باشن!Big Grin غصه نخور بابا... اینم چیزیه شما بهش فکر میکنی!Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۴ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۰ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  این جا کسی به موضوع لو رفتن سوالا فکر میکنه یا نه؟؟ یا این که مطمئنید این حرفا شایعه هست؟؟

به احتمال ۹۳درصد شایعه هست... اگر ۷ درصد احتمال شایعه نبودن رو هم در نظر بگیریم به احتمال ۹۹درصد اونایی که سوالا رو داشتن رو وزارت اطلاعات میگیره پدرشونو در میاره...Big Grin غیر این هم باشه که احتمالش خیلی خیلی کمه! فکر کردی اونایی که سوالا رو شب کنکور گرفتن اصلا رسیدن حلشون کنن! Wink بعد یک هفته هنوز پارسه و اینا نتونستن حل کنن یک پاسخ نامه کامل رو ندادن چه برسه به اون ملت تعطیل و تنبلی که شب قبل کنکور تازه یادشون افتاده دنبال نمونه سوال باشن!Big Grin غصه نخور بابا... اینم چیزیه شما بهش فکر میکنی!Big Grin

۹۳ درصد شایعه س؟!!!! دیگه خودمونو گول نزنیم!!!! ۱۰۰درصد درسته! کسی که شبه کنکور سوالو پخش کرده شما شک نکن یه سریام یه هفته قبل سوالو داشتن که هم رسیدن حلش کنن هم....... بیخیال کسی به فکر ما نیس تموم شد!!!

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نیکا - ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ

یعنی نظرتون اینه که نمیشه به پیگیری مراجع اعتماد کرد؟؟

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۹ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  یعنی نظرتون اینه که نمیشه به پیگیری مراجع اعتماد کرد؟؟

حالا من نمیدونم بقیه چجوری فکر میکنن ولی من اعتماد دارمCool دیگه اینقدر هم بعضیا فکر میکنن مملکت خرتوخر نیست...Big Grin
(این جمله آخر الان ۲۰۰۰تا کامنت میاد روشBig Grin)