تالار گفتمان مانشت
یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - Amoojan - 18 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۳۳ ق.ظ

(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ)ajabgol نوشته شده توسط:  امسال عشقی و نخونده رفتم جلسه زیر ۲۰۰ میارم ولی سال دیگه شک نکنید با کمک خدا تک میشم خوابشم دیدم بشارتو گرفتم!

امسالم زبان ۵۷ ریاضی ۶ مشترک ۳۴ تخصصی معماری ۳۳ تخصصی نرم ۱۲ تخصصی هوش ۴۲

الانم نشستم پای چایی مانشت دارم واسه سال دیگه می خونم
با این درصد هایی که نوشتی :
آیا میدانید بسیار کمتر از ۲۰۰ خواهید شد؟!Idea
آیا میدانید تهران قبول خواهید شد؟! Wink
آیا در بشارت مورد نظر تاریخ هم اعلام نشده بود ، مثلا همین سال دیگه بری سر کلاس بچه های تک رقمی بشینی؟!Big Grin

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - sahar_rostami2 - 18 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ

(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ)ajabgol نوشته شده توسط:  امسال عشقی و نخونده رفتم جلسه زیر ۲۰۰ میارم ولی سال دیگه شک نکنید با کمک خدا تک میشم خوابشم دیدم بشارتو گرفتم!

امسال عشقی و نخونده زیر ۲۰۰ میشه... Dodgy آخ حرص در بیارن این آدما.. Angry

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - A V A - 18 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۳ ب.ظ

توجه نکن

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 18 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ

و دلفین ها به پرواز در می آیند

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - helena - 18 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۶ ب.ظ

(۱۸ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۰۱ ب.ظ)sahar_rostami2 نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۳۱ ق.ظ)ajabgol نوشته شده توسط:  امسال عشقی و نخونده رفتم جلسه زیر ۲۰۰ میارم ولی سال دیگه شک نکنید با کمک خدا تک میشم خوابشم دیدم بشارتو گرفتم!

امسال عشقی و نخونده زیر ۲۰۰ میشه... Dodgy آخ حرص در بیارن این آدما.. Angry

بی خیااال بابا !!!‌ حرص خوردن نداره...

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - ajabgol - 18 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ

نمیدونم چند میشم ولی واحد دارم سال دیگه نمیتونم برم ارشد

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 21 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ

اگر کمکی کنید ممنون میشم Wink

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - maniborzoui - 27 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ

سلام بچه ها
من یه عضو جدیدم
چه قدر دیر رسیدم به این بحثها
درصدامو مینویسم خواهشا اگه کسی ازینجا رد شد بگه ممکنه تهران قبول شم ؟
یا اصفهان یا مشهد؟ اصلا کجا ممکنه قوبل شم ؟
زبان ۰
ریاضی ۲۰/۸۳ اگه ۴۰ درست شه ۲۹/۱۶
مشترک ۳۹/۵
تخصصی نرم ۵۲/۰۸
تخضضی هوش ۱۲/۵
ممنونم

RE: یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - hosshah - 27 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۲۰ ب.ظ

(۲۷ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۵۰ ب.ظ)maniborzoui نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من یه عضو جدیدم
چه قدر دیر رسیدم به این بحثها
درصدامو مینویسم خواهشا اگه کسی ازینجا رد شد بگه ممکنه تهران قبول شم ؟
یا اصفهان یا مشهد؟ اصلا کجا ممکنه قوبل شم ؟
زبان ۰
ریاضی ۲۰/۸۳ اگه ۴۰ درست شه ۲۹/۱۶
مشترک ۳۹/۵
تخصصی نرم ۵۲/۰۸
تخضضی هوش ۱۲/۵
ممنونم

سلام خوش اومدی
ر این حد میتونم کمکت کنم که "درصدای خوبی داری"
احتمال رخداد همه چیزایی که گفتی وجود داره. مشهد و اصفهان حتما تهرانم ایشالا Wink

یک استکان چای قند پهلو (: (به همراه خدا قوت به کنکوری های مهندسی کامپیوتر) - abji22 - 27 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ب.ظ

چیزی واسه گفتن ندارم فقط خواسم یچیزی بنویسم که واسم سپاس بزنن!!!!سپاس بزنید

چقدخندیدم
مرسی سپاس دهندگان ابرومو بخرید