تالار گفتمان مانشت
تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - good-wishes - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ

سلام
این تاپیک به پیشنهاد دوست گرامی آقای threefx ایجاد شده

و قراره در اون دوستان بگن بر اساس اونچه الان حضور ذهن دارند یا میتونن آدرس بدن ، بررسی کنیم ببینیم سوالات امسال کامپیوتر از کدام منابع و مراجع بوده و یا مشابه سوالاتش سالهای قبل در کدام آزمونها تکرار شده بود یا کدوم مراجع بیشتر مورد توجه طراحان قرار گرفتند
الان که هنوز دوستان در فضای کنکور هستند و مطالب ریز در ذهنشون هست بهترین فرصت برای پاسخ دادن به این سوال هست

با تشکر از پیشنهاد ایشان و ممنون از مشارکت دوستان
موفق باشید

RE: مشابه سوالات امسال کامپیوتر در کدام منابع و مراجع و آزمونهای گذشته بود؟ - hamid88 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  سلام

و قراره در اون دوستان بگن بر اساس اونچه الان حضور ذهن دارند یا میتونن آدرس بدن ، بررسی کنیم ببینیم سوالات امسال آی تی از کدام منابع و مراجع بوده و یا مشابه سوالاتش سالهای قبل در کدام آزمونها تکرار شده بود یا کدوم مراجع بیشتر مورد توجه طراحان قرار گرفتند
الان که هنوز دوستان در فضای کنکور هستند و مطالب ریز در ذهنشون هست بهترین فرصت برای پاسخ دادن به این سوال هست

موفق باشید

ساختمان و طراحی که از کتاب داده ساختارها و الگوریتم ها بود
شک ندارم همش از اون بود
فونتشم با فونت کتاب یکیه
این از من

RE: تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - Amoojan - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  ساختمان و طراحی که از کتاب داده ساختارها و الگوریتم ها بود
شک ندارم همش از اون بود
فونتشم با فونت کتاب یکیه
این از من

آقا من این داستان فونت رو نمی فهمم!؟Huh مگه بر میدارن اون سوال رو با قیچی از توی کتاب میبرن میزارن روی یه برگه دیگه فتوکپی میگیرن که میگین فونتش هم مثل فلان کتابه!؟Big Grin

RE: تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - hamid88 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۳۱ ب.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  
(30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۶ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  ساختمان و طراحی که از کتاب داده ساختارها و الگوریتم ها بود
شک ندارم همش از اون بود
فونتشم با فونت کتاب یکیه
این از من

آقا من این داستان فونت رو نمی فهمم!؟Huh مگه بر میدارن اون سوال رو با قیچی از توی کتاب میبرن میزارن روی یه برگه دیگه فتوکپی میگیرن که میگین فونتش هم مثل فلان کتابه!؟Big Grin

خوب چرا همشو با یه فونت تایپ نکردن؟
فکر کنم شرط میزاره که اگر من طراح باشم باید از فونته خودم استفاده کنم
lol

RE: تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - Morris - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۱۸ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۴۱ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  خوب چرا همشو با یه فونت تایپ نکردن؟
فکر کنم شرط میزاره که اگر من طراح باشم باید از فونته خودم استفاده کنم
lol

خیلی باحال بود Smile !

تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - izadan11 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۳۹ ب.ظ

ساختمان داده اش رو وقت گیری تاکید کرده بود چون مباحثش همه جا بوده
گسسته اش رو با خوندن گریمالدی و توجه کردن میشد زد
منطقیش نمی دونم ولی دیدش بیشتر از قبل سخت افزاری شده بود
معماری منبع فرقی نداره مهم فهمیدنه

RE: تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - Amoojan - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۰۹ ب.ظ

کامپایلر شاپوری رو تایید مینمایم!Wink

تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - sharif1394 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۶:۵۲ ب.ظ

میگن امسال ساختمانش خیلی سخت بود و بعضی میگن وقتگیر بود. ساختمان امسال با CLRS خوندن حل میشد یا نه ؟

تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - npour - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۰۳ ب.ظ

به این میگن یه تاپیک مفید و به درد بخور

تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - mehdi.m2 - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ

من برای پایگاه کتاب مقسمی رو تایید می کنم
به نظر من کافیه

برای الگوریتم به این نتیجه رسیدم که فرقی نداره چی بخونی اگه قرار باشه جواب بدی می تونی اگه قرار باشه جواب ندی نمی تونی جواب بدیSleepy

تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - Pegasus - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۸:۰۹ ب.ظ

به نظر من هم آمارش رو با خوندن کتاب پارسه میشد جواب داد البته نسبتا راحت بود آمارش
برای سیستم عامل هم کتاب دکتر حقیقت خوب بود
برای مدار منطقی فکر کنم باید یه منبعی از فضا پیدا کرد Smile

Re: RE: تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - negar.v - 30 بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ب.ظ

من کتاب پایگاه مدرسان رو کامل خونده بودم،دو تا سوال مربوط به فصل نرمال سازی (وابستگی تابعی و کلید)رو درست جواب دادم،ولی اون سوال select اصلا نمونش تو کتاب مدرسان نبود،select 0 من تا حالا ندیده بودمSmile

Sent from my ME172V using Tapatalk

تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - nlp@2015 - 10 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۴۴ ب.ظ

دوستانی که امسال معماری رو خوب زدن از رو چی خونده بودن؟؟

RE: تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - gogooli - 10 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۲۹ ب.ظ

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۹:۲۲ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  من کتاب پایگاه مدرسان رو کامل خونده بودم،دو تا سوال مربوط به فصل نرمال سازی (وابستگی تابعی و کلید)رو درست جواب دادم،ولی اون سوال select اصلا نمونش تو کتاب مدرسان نبود،select 0 من تا حالا ندیده بودمSmile

Sent from my ME172V using Tapatalk

من کتاب مدرسان رو نخوندم ولی بجای۰ select *، select در نظر گرفتم جواب همون ۴ شد...

(۳۰ بهمن ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  سلام

و قراره در اون دوستان بگن بر اساس اونچه الان حضور ذهن دارند یا میتونن آدرس بدن ، بررسی کنیم ببینیم سوالات امسال آی تی از کدام منابع و مراجع بوده و یا مشابه سوالاتش سالهای قبل در کدام آزمونها تکرار شده بود یا کدوم مراجع بیشتر مورد توجه طراحان قرار گرفتند

موفق باشید

آی تی یا کامپیوتر؟!

تاکید طراحان آزمون کامپیوتر امسال بر کدام منابع و مراجع بوده؟ - hz657091 - 06 فروردین ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ

تعریف از خود نباشه متخصص مدار منطقی هستم هر آزمونی از سالای قبل هم زده بودم همه سوالاتش رو درست زده
بودم. خیلی رو مدار حساب باز کرده بودم ولی در عین ناباوری از پنج سوال مداری
که امسال زدم چهارتاش غلط در اومده. یعنی چی؟