تالار گفتمان مانشت
اعتراض به کلید سنجش - مهندسی کامپیوتر - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵
RE: اعتراض به کلید سنجش - npour - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  یه تستایی هست که با وجود این که صورت سوال استاندارد نیست ولی بعضیا راه حل رفتنو به جواب رسیدن این سوالا از نظر من نباید حذف بشه مثل تست ۵۹ مدار....چون تو این مورد خیلی راحت میشد بفهمی باید اولویت رو برعکس کنی....

! ...موضوع فهمیدنش نبود تقریبا هممون فهمیدیم که ترتیبی که طراح داده عکس ترتیب اصلی هست ولی یه عده نخواستیم ریسک کنیم..چون طراح تاکید کرده ترتیب رو...خیلی دور از انصاف هست که حذف نشه

RE: اعتراض به کلید سنجش - mahdiazadbar - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  یه تستایی هست که با وجود این که صورت سوال استاندارد نیست ولی بعضیا راه حل رفتنو به جواب رسیدن این سوالا از نظر من نباید حذف بشه مثل تست ۵۹ مدار....چون تو این مورد خیلی راحت میشد بفهمی باید اولویت رو برعکس کنی....

! ...موضوع فهمیدنش نبود تقریبا هممون فهمیدیم که ترتیبی که طراح داده عکس ترتیب اصلی هست ولی یه عده نخواستیم ریسک کنیم..چون طراح تاکید کرده ترتیب رو...خیلی دور از انصاف هست که حذف نشه

مشکل دقیقا همینجاست. چون طراح تاکید کرده بود. ایشالله ک کلا حذف بشه

اعتراض به کلید سنجش - sara_omd - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ

منم با ۹۴ و ۱۰۰ مشکل دارم
۱۰۰ هیچکدام میشه

RE: اعتراض به کلید سنجش - npour - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۰ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ)mahdiazadbar نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۰ ب.ظ)نیکا نوشته شده توسط:  یه تستایی هست که با وجود این که صورت سوال استاندارد نیست ولی بعضیا راه حل رفتنو به جواب رسیدن این سوالا از نظر من نباید حذف بشه مثل تست ۵۹ مدار....چون تو این مورد خیلی راحت میشد بفهمی باید اولویت رو برعکس کنی....

مشکل دقیقا همینجاست. چون طراح تاکید کرده بود. ایشالله ک کلا حذف بشه
اگه طراح تاکید نمیکرد هرچند که خوندیم نزدیکترین فلیپ فلاپ به کلاک بیت کم ارزشه ولی ریسک میکردیم میزدیم..اما وقتی طراح بیشعور ترتیب رو ذکر کرده

RE: اعتراض به کلید سنجش - نیکا - ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۵۲ ب.ظ)NOOSHIN61 نوشته شده توسط:  

چه ریسکی؟! وقتی برعکس میکنی میبینی جواب تو گزینه ها هست دیگه ریسک نیست....از این نمونه تستا هم سالای پیش زیاد بوده......
به هرحال این نظر من هست اگه شما میگی حذف نکردنش دور از انصافه منم نظرم اینه که حذف کردنش دور از انصافه چون سوال راحتی بود...

RE: اعتراض به کلید سنجش - saeed.rasouli - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ)h.f.b نوشته شده توسط:  میشه بگین چجوری باید اعتراض کنیم؟

داد بزن!! و بگو درصد من کو؟!؟!؟!

اعتراض به کلید سنجش - Fot30 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ

طبق کلید اولیه سنجش
من سوالهای
۴۶ = جواب ۲ گراف وجود داره که سنجش اشتباه گفته یکی
۵۸=جواب ۱۵۰۸ در گزینه نیست(حل پارسه غلطه)
۵۹=خودم درست زدم اما گفتم که بر عکس باید بشه.بنظرم به احتمال ۹۹ درصد تاثیر مثبت میذارند طبق تجربه پارسال سوالات داغون تر از این تاثیر مثبت شد چه برسه به این.
۶۱=این سوال خارج از سر فصل درس مدار های منطقی هستش و جای طرح این سوال در درس منطقی نیست و مربوط به الکترونیک دیجیتال و vlsi است
۹۴= ۴و۵و۸ جواب این سواله و سوال ۳ گزینه صحیح داره(با عکس از کتاب پرات ) ۹۹% تاثیر مثبت میذارن
۹۶= گزینه ۳ صحیحه
۱۰۰= گزینه ۴ جواب صحیحه

RE: اعتراض به کلید سنجش - npour - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۶ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  طبق کلید اولیه سنجش
من سوالهای
۴۶ = جواب ۲ گراف وجود داره که سنجش اشتباه گفته یکی
۵۸=جواب ۱۵۰۸ در گزینه نیست(حل پارسه غلطه)
۵۹=خودم درست زدم اما گفتم که بر عکس باید بشه.بنظرم به احتمال ۹۹ درصد تاثیر مثبت میذارند طبق تجربه پارسال سوالات داغون تر از این تاثیر مثبت شد چه برسه به این.
۶۱=این سوال خارج از سر فصل درس مدار های منطقی هستش و جای طرح این سوال در درس منطقی نیستفمربوط به الکترونیک دیجیتال و vlsi است
۹۴= ۴و۵و۸ جواب این سواله و سوال ۳ گزینه صحیح داره(با عکس از کتاب پرات ) ۹۹% تاثیر مثبت میذارن
۹۶= گزینه ۳ صحیحه
۱۰۰= گزینه ۴ جواب صحیحه

تاثیر مثبت اگه کسی نزده باشه از تعداد کل سوالها براش کم میشه؟

اعتراض به کلید سنجش - Fot30 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۹ ب.ظ

تاثیر مثبت یعنی اینکه شما اگه غلط زده باشی براتون در نظر نمیگریند(نمره منفی نمی گیرید و نزده حساب میشه براتون)
اما اگه صحیح باشه براتون نمره صحیح سوالو در نظر میگیرن.

اعتراض به کلید سنجش - sara_omd - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ

منم موافقم که سوال ۶۱ باید حذف بشه چون توی سر فصل نیست و این سوالو فقط بچه های سخت افزار راحت جواب دادن

RE: اعتراض به کلید سنجش - نیکا - ۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۴ ب.ظ)Fot30 نوشته شده توسط:  ۶۱=این سوال خارج از سر فصل درس مدار های منطقی هستش و جای طرح این سوال در درس منطقی نیست و مربوط به الکترونیک دیجیتال و vlsi است

منم این نمونه ای توی مدار منطقی ندیده بودم البته نمیدونم خارج از سرفصله یا نه...و در مورد الکترونیک دیجیتال و vlsi هم اطلاعی ندارم.....ولی دوستانی که بهتر میدونن بررسی کنید ببینید واقعا خارج از سر فصله؟؟

RE: اعتراض به کلید سنجش - mahdiazadbar - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۴ ب.ظ

(۰۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ)saeed.rasouli نوشته شده توسط:  
(01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۴:۴۳ ب.ظ)h.f.b نوشته شده توسط:  میشه بگین چجوری باید اعتراض کنیم؟

داد بزن!! و بگو درصد من کو؟!؟!؟!
درصداااااااااااااااااااییییییی مممممممننننننننن کوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

اعتراض به کلید سنجش - mahdi-313 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ ب.ظ

بنده از همین مکان، به روح پر فتوح طراح الگوریتم هوش مصنوعی صلواتی می فرستم! Big Grin

اعتراض به کلید سنجش - Fot30 - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۵ ب.ظ

دوستان لطف کنن سوال ۶۱ رو تو اعتراض بزنن خارج از سرفصل در منطقی

اعتراض به کلید سنجش - npour - 01 اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۷ ب.ظ

من زدم