تالار گفتمان مانشت
انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی - hamedit89 - 03 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ

سلام
این ترم پروژه دارم و با توجه به جستجو هایی که انجام دادم به این نتیجه رسیدم که روی یکی از دو موضوع زیر کار کنم:
۱/ Cloud Computing
۲/ Ad-Hoc Network
به نظر شما کدام یکی بهتره؟
پروژه باید به صورتی باشه که حتما کدنویسی داشته باشه نباید صرفا تحقیقاتی باشه! اگه بخوام روی موضوع اول کار کنم روی کدوم زمینه بهتره کار کنم (مجازی سازی،امنیت) منظورم اینه که باید چه کار کنم تا کد نویسی هم داشته باشه؟ واقعا گیج شدم!؟Huh مثلا یک برنامه بنویسم که از Cloud computing استفاده کنه؟ اگه توضیخ بدید خیلی خوبه!Rolleyes

برای موضوع دوم،باید با شبیه ساز کار کنم!؟ با Packet Tracer کار کردم،شبیه ساز هایی که مربوط به این موضوع میشن امکان کدنویسی دارن؟ باید چی کار کنم؟Sad

RE: انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی - hoomanab - 04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ

برای موضوع دوم میتونید با omnet, ایده ای که مد نظرتون هست شبیه سازی کنید. زبان omnet , همون C هست

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی - hamedit89 - 04 اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ

(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۷:۵۹ ب.ظ)hoomanab نوشته شده توسط:  برای موضوع دوم میتونید با omnet, ایده ای که مد نظرتون هست شبیه سازی کنید. زبان omnet , همون C هست

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
با بررسی هایی که انجام دادم موضوع اول در حد کارشناسی نیست! پایان نامه دکترا باهاش می دن!!!
برای موضوع دوم هم شنیده ام که شبکه خیلی مزخرفیه(عین حرفی کسی که چند سالی توی کار شبکه است)!!
شما که رشته IT هستی موضوع پروژه ات چی انتخاب کردی!؟

RE: انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی - M@A - 09 اسفند ۱۳۹۲ ۰۹:۵۶ ب.ظ

سلام دوست عزیز
مبحث رایانش ابری خیلی گسترده ست اگه از استادتون بخوایید ک چند مبحث خاص رو برای تحقیق براتون مشخص کنن خوبه چون موضوع جدیدیه ک خیلی جای کار داره
اما شبکه های ادهاک دیگه قدیمی شده سال۸۹ ک میخاستم پایان نامه مو انجام بدم استاد راهنمام گفت شبکه های ادهاک قدیمی شده.
میتونید رو شبکه های سنسوری یا بیسیم مش کار کنید
برا کار شبیه سازی در شبکه نرم افزارهای مختلفی هست مثل:NS2,NS3,glomasim,opnet,......

انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی - uni-sh - 10 آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ب.ظ

:sسلام : من رشته ITهستم ترم اخرم.باید پایان نامه ارائه بدم ولی هنوز موضوع پیدا نکردم خواهش میکنم راهنماییم کنید

انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی - mahya abbasian - 30 بهمن ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ

سلام دوستان پروژه من درمورد هانی پاتها وتحلیل رفتار اونهاست ممنون میشم اگه کسی تو این زمینه فعالیتی داشته کمکم کنه

انتخاب موضوع پایان نامه کارشناسی - asal_25 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۱:۱۷ ق.ظ

سلام میشه راهنماییم کنید یه پروژه در مورد نظریه بازی ها مربوط به هوش مصنوعی میخوام با پیاده سازی Huh