تالار گفتمان مانشت
درخواست- سوالات و پاسخ های ساختمان داده آزمون دکتری سال های قبل - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست- سوالات و پاسخ های ساختمان داده آزمون دکتری سال های قبل - sharareh_moradi - 09 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۲۸ ق.ظ

با سلام خدمت دوستان
ببخشید سوال های آزمون های دکتری سال های قبل رو به همراه پاسخ نامه هاشون از کجا میشه پیدا کرد؟
کسی داره بهم بده و کمکم کنه؟
ممنونم

درخواست- سوالات و پاسخ های ساختمان داده آزمون دکتری سال های قبل - equilibrium - 09 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ق.ظ

سلام، لینک زیر رو ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درخواست- سوالات و پاسخ های ساختمان داده آزمون دکتری سال های قبل - equilibrium - 09 اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ

سال ۹۰ تخصصی نبود؛
لینک زیر هم مربوط به سیستم عامله (۹۱ , ۹۲):

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پکیج رایگان سراغ ندارم؛
برخی از موسسات ممکنه پکیج کاملو داشته باشن (که به دلیل اشتباه های زیاد هیچکدومشون پیشنهاد نمیشن)؛
پیشنهاد میکنم یکم بخش دروس دکتری رو بگردید:

درخواست- سوالات و پاسخ های ساختمان داده آزمون دکتری سال های قبل - maryam... - 16 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۴ ب.ظ

من بسته سنجش و دانش رو گرفتم بد نیس اما احساس می کنم مطالبش اسونه.... البته برای دانشگاه ازاد رو گرفتم؟؟؟؟
نظرتون چیه؟؟؟

درخواست- سوالات و پاسخ های ساختمان داده آزمون دکتری سال های قبل - sharareh_moradi - 16 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۱۱ ب.ظ

قیمت این پکیج ها رو هم ذکر می کنید لطفا؟

درخواست- سوالات و پاسخ های ساختمان داده آزمون دکتری سال های قبل - sharareh_moradi - 17 تیر ۱۳۹۳ ۰۹:۰۹ ق.ظ

مرسی
منتظر میمونیم که این کتابای ارزون تر برسه ...

RE: درخواست- سوالات و پاسخ های ساختمان داده آزمون دکتری سال های قبل - mino_master - 29 بهمن ۱۳۹۳ ۰۷:۵۹ ب.ظ

کتاب های پوران پژوهش تو هر سه گرایش کامپیوتر چاپ شده و قابل خرید هست