تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - ezra - 20 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ

اصن دانشگاه آزاد کلید میده بیرون ؟

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 20 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۶ ب.ظ

(۲۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اصن دانشگاه آزاد کلید میده بیرون ؟

خیر
Heart

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 20 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۴۸ ب.ظ

سواله منم بود مرسی نمیده بیرون..........

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - virtual girl - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ق.ظ

خدا کنه امسال ظرفیتها کمتر نشه و خوب بگیره .. من تقریبن خوب دادم ولی واقعن نمیدونم الان نسبت به بقیه درچه سطحی ام... فقط اینو میدونم که دیگه حوصله درس خوندن واسه کنکورو ریپ زدن پشت کنکور رو ندارم ... دوس دارم چیزای جدیدتری یاد بگیرم .. امیدوارم اونی که میخام رو قبول شم و برم ..
البته برای همه ی شما هم همین آرزو رو دارم ...

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - babakhazinia - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ق.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  خدا کنه امسال ظرفیتها کمتر نشه و خوب بگیره .. من تقریبن خوب دادم ولی واقعن نمیدونم الان نسبت به بقیه درچه سطحی ام... فقط اینو میدونم که دیگه حوصله درس خوندن واسه کنکورو ریپ زدن پشت کنکور رو ندارم ... دوس دارم چیزای جدیدتری یاد بگیرم .. امیدوارم اونی که میخام رو قبول شم و برم ..

منم همینطور

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ق.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  خدا کنه امسال ظرفیتها کمتر نشه و خوب بگیره .. من تقریبن خوب دادم ولی واقعن نمیدونم الان نسبت به بقیه درچه سطحی ام... فقط اینو میدونم که دیگه حوصله درس خوندن واسه کنکورو ریپ زدن پشت کنکور رو ندارم ... دوس دارم چیزای جدیدتری یاد بگیرم .. امیدوارم اونی که میخام رو قبول شم و برم ..

نه وقتی متقاضی زیاد هست تازه زیاد میشه ظرفیت تا کم
شما کجا زدید انتخاب اول و چه گرایش؟

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - virtual girl - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  نه وقتی متقاضی زیاد هست تازه زیاد میشه ظرفیت تا کم

مگه متقاضیا زیاد شده ؟

من آزاد قزوین زدم بعدم علوم تحقیقات تهران بعدم پردیس آزاد قزوین فقط گرایش شبکه

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۸ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(21 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۹ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  نه وقتی متقاضی زیاد هست تازه زیاد میشه ظرفیت تا کم

مگه متقاضیا زیاد شده ؟

من آزاد قزوین زدم بعدم علوم تحقیقات تهران بعدم پردیس آزاد قزوین فقط گرایش شبکه

بعضی رشته ها مثل کامپیوتر متقاضی زیاد هست. زیاد نشده زیاد بوده..

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ

فک میکردم فقط خودم تنبلمو یا ی جورای کم کاری کردم که ازاد شرکت کردم اما حالا میبینم نه بابا تنبل زیاده اما ای کاش دولتی میخوندم و ی دانشگاه تاپ قبول میشدم تا اینکه ازاد نمدونم شماها فک کنم بچه ها همه دولتیم شرکت کردید اره؟من نشد شرکت کنم....

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - mm123456789 - 21 خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۲۰ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  فک میکردم فقط خودم تنبلمو یا ی جورای کم کاری کردم که ازاد شرکت کردم اما حالا میبینم نه بابا تنبل زیاده اما ای کاش دولتی میخوندم و ی دانشگاه تاپ قبول میشدم تا اینکه ازاد نمدونم شماها فک کنم بچه ها همه دولتیم شرکت کردید اره؟من نشد شرکت کنم....

این چه حرفیه شما میزنی
تنبل چیه
بنا به شانس دولتی نشد میریم آزاد
من همه استادام آزاد قزوین خوندن یا آزاد تهران
پس همشون تنبلن؟
خیلی ها هستن توی دانشگاه آزاد هم زرنگن
تنبل زرنگ همه دانشگاها هست
پس اسم دانشگاه آزاد باید بشه دانشگا تنبلا

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - JEYBUY - 09 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۴۶ ق.ظ

اینم سئوالات ارشد آزاد ۹۳
حالا دوستان جواب های سئوالات و درصد های خودشان را بزارند
با تشکر

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - olom tahghighat - 09 تیر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۷ ب.ظ

پ کوووووووووووووووووووو نیست که از کجا برداریم

گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 09 تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۰۴ ب.ظ

عزیزان الان سوالات امده ، اون وقت سوال ساختمان داده نرم افزار سوال ۴۲ چی زدید>؟

Re: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - marjan.nsj - 09 تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ

کجاست؟ما که پیدا نکردیم!!

RE: گروه درسی مانشت اسفند ماه ۹۲ - کنکور ارشد آزاد ۹۳ - H-Arshad - 10 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۰۸ ق.ظ

(۰۹ تیر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ)marjan.nsj نوشته شده توسط:  کجاست؟ما که پیدا نکردیم!!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.