تالار گفتمان مانشت
منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - نسخه‌ی قابل چاپ

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - hoomanab - 11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ

سلام!

لطفا دوستانی که تجربه کنکور دارند و از کتاب هایی که خونده اند نتیجه گرفته اند، کتاب هوش مصنوعی شون رو اینجا معرفی کنند!

من خودم راهیان ارشد رو خوندم و فکر می کنم کافی باشه!

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - masoud67 - 11 اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ

برای تست پوران خوبه هر چند غلطهای وحشتناکی داره.
برای خوندن فصلهای آخر (منطق و عاملهای منطقی و استنتاج) راهیان بسیار عالی هست و حرف نداره. من امسال سه تا تست هوش زدم و هر سه درست و هر سه مدیون کتاب راهیان ولی تست راهیان خیلی کمه
پارسه هم شنیدم کتاب جدید هوش داده و بچه ها راضی بودند ولی کتاب قدیمی هوش پارسه مزخرف بود.
راسل خوندن هم فایده نداره. چون خودم اول راسل خوندم ولی بازم مسلط نبودم.
واسه هوش باید چندتا کتاب خوند و ارزش وقت گذاشتن هم داره چون دیگه ضریب ۴ شده

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - alagh - 12 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۴۱ ب.ظ

(۱۱ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ)masoud67 نوشته شده توسط:  برای خوندن فصلهای آخر (منطق و عاملهای منطقی و استنتاج) راهیان بسیار عالی هست و حرف نداره. من امسال سه تا تست هوش زدم و هر سه درست و هر سه مدیون کتاب راهیان ولی تست راهیان خیلی کمه

من سوالای هوش مخصوصا اون ادبیات فارسی ها ! و استنتاجی که فک کنم غلط تایپی هم داشت نتونستم حل کنم هرچند راهیان رو خونده بودم.به نظرتون من سطحی خوندم ایا ؟یعینی شما اون سوالا رو بر اساس کتاب راهیان تونستید بزنید؟

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - Brueder - 24 اسفند ۱۳۹۲ ۱۰:۲۴ ب.ظ

راهیان ارشد + پارسه + مقسمی
هوش درسیه که وقت گذاشتن براش ارزش داره چون میشه ۱۰۰ زد.

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - friends - 25 اسفند ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ق.ظ

از لحاظ درسنامه راهیان با هیچ کتابی قابل قیاس نیست واقعا عالیه ولی تستاش کمه... که اونم تستای کنکور سالای قبلو یه ما به کنکور بزنی کافیه متاسفانه این درس سوال خوب کم داره وهم خیلی حل ها اشتباه هست....

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - izadan11 - 25 اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ق.ظ

هوش ریسکش بالاست بعضی مواقع مثل پارسال آدم رو غافلگیر می کنن
کتاب هم هر چقدر بخونی باز نکته ی جدید تر هست ولی برای آموزش اولیه راهیان خوبه

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - NP-Cσмρℓєтє - ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ

دوستان لطفا راهنمایی کنید : با توجه به صحبتای بالا , منبع اولیه رو اگه راهیان ارشد بگیریم , واسه کتاب دوم هوش بنظرتون مقسمی بهتره یا پوران(که گفتین اشتباهات وحشتناکی داره)؟؟؟؟

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - mhm-pc - 14 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ

کتاب رافع مکمل راهیانه. یه ویژگی که کتاب رافع( مقسمی ) داره اینه که تستها را خیلی عالی حل کرده و حجم کتاب هم کمه؛ پس داشتن این کتاب در کنار راهیان عالیه، چون میتونید تستهایی را که از روی راهیان اشکال دارید را از رافع بخونید و واسه ی مرور از درسش استفاده کنید.
ولی خوندن پوران در کنار راهیان زیاد جالب نیست.

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - shahryar711 - 15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۱ ب.ظ

اقا کجا ولش کنی اگه اینو نتونی بزنی احتمالا هم مدار الکتریکی هم نمی تونی بزنی به نظرت آیا فقط باطراحی الگوریتم می تونی جای خوبی قبول شی
نه می شه زد یکم باید تلاش کرد تا بتونی نتیجه خوب بگیری
به نظر من بشین کتاب راسل به همراه حل تمرینات و همچنین برای تست کتاب راهیان رو بخون نتیجه می گیری
به امید و توکل به خدا

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - ppositiveenergy - 10 مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ

ولی کتاب که مقسمی و رافع نوشتن بعضی سوالها رو اشتباه زده.

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - drmalus76 - 12 مهر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۰ ب.ظ

(۱۰ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۱۷ ب.ظ)ppositiveenergy نوشته شده توسط:  ولی کتاب که مقسمی و رافع نوشتن بعضی سوالها رو اشتباه زده.

آره یکی از استادامون میگفت که کتاب مقسمی -رافع بعضی ها رو اشتباه حل کرده.
میگفت شاید تو ویرایش جدیدش تصحیحش کنه.

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - ۸۹۱۷۱۱۱۴ - ۱۹ مهر ۱۳۹۳ ۰۹:۳۸ ب.ظ

ببخشید میشه بگید ۲۵ دزصد دوم پارسه از کتاب راهیان ارشد کذوم فصلا میشه؟؟؟؟؟HuhHuhHuh

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - مهدی دهقان - ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ

سلام
دوستان من کتاب راهیان ارشد دارم.چند فصلشو خوندم اما خوب متوجه نشدم.
کسی ویدئوی آموزشی خوب که به درد کنکور ارشد بخوره نداره ؟؟؟

منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - A V A - 16 شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۹ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)مهدی دهقان نوشته شده توسط:  دوستان من کتاب راهیان ارشد دارم.چند فصلشو خوندم اما خوب متوجه نشدم.
در تاپیک اول جواب سوالتونو دادم. لطفا ارسال تکراری نذارید.

RE: منابع مناسب کارشناسی ارشد ۹۴، هوش مصنوعی - dr.a_AI - 16 شهریور ۱۳۹۴ ۰۳:۲۱ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۷ ب.ظ)مهدی دهقان نوشته شده توسط:  کسی ویدئوی آموزشی خوب که به درد کنکور ارشد بخوره نداره ؟؟؟

آموزش های ویدئویی رامین رهنمون رو میتونید از تو نت راحت پیدا کنید