تالار گفتمان مانشت
قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - نسخه‌ی قابل چاپ

قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - MEHDI_M - 29 فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۳۸ ب.ظ

در فایل‌های پیوست شده قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ در رشته گرایش‌های کامپیوتر، IT و علوم به تفکیک دانشگاه‌ها ارائه شده است.

قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - SHayAN_567 - 30 فروردین ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ

بچه ها دمتون گرم عااالی بووود

قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - دختر مهربان - ۳۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۳۱ ب.ظ

بچه منم امسال میخوام از الان شروع کنم
با عزمی راسخ
خواهش میکنم راهنماییم کنید

خواهشا منم راهنمایی کنید
چطوری شروع کنم

میخوام از فردا یکم اردیبهشت شروع کنم
بی نهاین خواهان کمک دوستان مانشتی هستم برای موفقیتم

قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - S - Is - 30 فروردین ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ

کلا برداشت شما از این زخمتی که دوستمون کشیده چیه ؟

RE: قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - Brueder - 31 فروردین ۱۳۹۳ ۰۸:۴۳ ق.ظ

(۳۰ فروردین ۱۳۹۳ ۰۴:۳۱ ب.ظ)sot35n نوشته شده توسط:  بچه منم امسال میخوام از الان شروع کنم
با عزمی راسخ
خواهش میکنم راهنماییم کنید

خواهشا منم راهنمایی کنید
چطوری شروع کنم

میخوام از فردا یکم اردیبهشت شروع کنم
بی نهاین خواهان کمک دوستان مانشتی هستم برای موفقیتم

تاپیک های مشاوره آقای جهانی در همین سایت رو مطالعه کنید و با برنامه ریزی و عمل دقیق به اون و روحیه بالا شروع کنید، حتما موفق میشید.

قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - zahra_ce87 - 31 فروردین ۱۳۹۳ ۰۶:۱۰ ب.ظ

ممنون دوست عزیز......

قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - zibakh - 31 فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰ ب.ظ

سلام
امیدوارم همه ی بچه های ایران عزیزم هرجا که هستن شاد باشن
من اخیرا عضو مانشت شدم و میخوام ارشد شرکت کنم
لطفا منو هم راهنمایی کنید
یه دوستی گفته بودن مشاوره های آقای جهانی... میشه بگید چطوری از همین سایت مشاوره هاشونو پیدا کنم؟
تا حالا که نتونستم چیزی پیدا کنم!!

RE: قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - tabassomesayna - 07 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ

(۳۱ فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰ ب.ظ)zibakh نوشته شده توسط:  سلام
امیدوارم همه ی بچه های ایران عزیزم هرجا که هستن شاد باشن
من اخیرا عضو مانشت شدم و میخوام ارشد شرکت کنم
لطفا منو هم راهنمایی کنید
یه دوستی گفته بودن مشاوره های آقای جهانی... میشه بگید چطوری از همین سایت مشاوره هاشونو پیدا کنم؟
تا حالا که نتونستم چیزی پیدا کنم!!

سلام دوست عزیز.خوش اومدی,اینجا :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

وعلاوه بر اون اینجا :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - maryam.zs69@yahoo.com - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۱ ب.ظ

مرسییییییییییییییییی عاللللی خیلی خوب بود این تو گرایشای مختلفه؟میشه بگین هرکدوم واسه چه گرایشیه؟

قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - baran129 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ب.ظ

خیــــــــــلی خوب و به درد بخور بود

ممنون

قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - gaslakh - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ق.ظ

عزیز برادر من روزانه قبول شدم نه مجازی Smile

RE: قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - MEHDI_M - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۵۸ ق.ظ

(۰۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۲۶ ق.ظ)gaslakh نوشته شده توسط:  عزیز برادر من روزانه قبول شدم نه مجازی Smile

با عرض پوزش اصلاح شد

قبولی‌های ارشد مانشت سال‌های ۹۰-۹۱-۹۲ به تفکیک دانشگاه‌ها - shvh - 03 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۱ ب.ظ

ممنون بابت این تاپیک