تالار گفتمان مانشت
آمارواحتمال دکتر طورانی مخصوص مهندسی کامپیوتر(help me plz) - نسخه‌ی قابل چاپ

آمارواحتمال دکتر طورانی مخصوص مهندسی کامپیوتر(help me plz) - fimen - 30 فروردین ۱۳۹۳ ۰۹:۰۰ ق.ظ

با سلام دوستان یه کمک فوری میخواستمHuh

کسی دقیقا اطلاع داره آمار دکتر طورانی کدوم رو بخونیم که مخصوص رشته کامپیوتر باشه؟؟؟؟کمک!!!!!!!

آمارواحتمال دکتر طورانی مخصوص مهندسی کامپیوتر(help me plz) - behnaz110 - 30 فروردین ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷ ب.ظ

سلام دوست عزیز. ایشون یک کتاب با جلد سفید دارن که متعلق به انتشارات پارسه هست البته من خودم این کتاب رو نخوندم ولی خیلی تعریفش رو می کنن. البته کتاب نسبتا حجیمی هست اگه برای ارشد آزاد می خواین فکر نکنم وقت بشه تا آزمون بخونین یک سری به بخش منابع کنکوری بزنین شاید دوستانی که کلاس ایشون رو رفتن جزوه کلاسشون رو گذاشته باشن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این لینک رو داخل همین مانشت پیدا کردم. امیدوارم هنوز کار کنه کتاب ایشون هست.

آمارواحتمال دکتر طورانی مخصوص مهندسی کامپیوتر(help me plz) - nazi takpar - 30 فروردین ۱۳۹۳ ۰۷:۰۹ ب.ظ

من نمی تونم دانلودش کنم Huh

RE: آمارواحتمال دکتر طورانی مخصوص مهندسی کامپیوتر(help me plz) - fimen - 01 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۱ ق.ظ

ممنون دانلود کردم ولی نوشته مخصوص رشته مدیریت اقتصادی و حسابداریHuhHuhHuh

آمارواحتمال دکتر طورانی مخصوص مهندسی کامپیوتر(help me plz) - Jooybari - 01 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ

سلام. کتاب برای کامپیوتر نیست ولی سرفصلهای مهم کنکور کامپیوتر رو داره. اگه تو بازار نتونستید کتاب خودمون رو پیدا کنید این کتاب جایگزین خوبیه.

RE: آمارواحتمال دکتر طورانی مخصوص مهندسی کامپیوتر(help me plz) - fimen - 02 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۳ ق.ظ

(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۶ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. کتاب برای کامپیوتر نیست ولی سرفصلهای مهم کنکور کامپیوتر رو داره. اگه تو بازار نتونستید کتاب خودمون رو پیدا کنید این کتاب جایگزین خوبیه.

همون میخوام کتاب خودمون رو پیدا کنم فقط اگه کسی داره بگه دقیقا جلدش چطوریه و روش چی نوشته یا فصل اولش چطور شروع شده؟Huh

آمارواحتمال دکتر طورانی مخصوص مهندسی کامپیوتر(help me plz) - behnaz110 - 02 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷ ق.ظ

سلام. تصویر کتاب مهندس طورانی در سایت پارسه هست. قسمت کتابهای عمومی با جلد سفید. خرید اینترنتی هم داره فکر کنم ۳۵ تومن هست.

وارد سایت قدیمی پارسه بشید بخش انتشارات سپس بخش کتابهای عمومی رو کلیک کنید می بینید.