تالار گفتمان مانشت
باور کنید بلد نیستم .... - نسخه‌ی قابل چاپ

باور کنید بلد نیستم .... - elisa - 06 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ق.ظ

سلام دوستان ...

من دانشجوی ترم اول ارشد هستم ... ولی هنوز نمی دونم برای درس هایی که سراغ مقاله هستم باید چه کنم .... مثلا من برای درس پایگاه داده پیشرفته سراغ موضوع و چند تا مقاله هستم که اصلا نمی تونم نتیجه بگیرم ....

من اصلا نمی دونم بعد انتخاب موضوع باید چطوری به مقاله ها دسترسی پیدا کنم .... چطوری باید بفهمم مقاله خوبی پسدا کردم ..... هر چه هم از اساتید محترم و دوستان سوال کردم یا طعنه زدن یا منو دور زدن ....

ممنون میشم که راهنمایی مفصل کنید ....... اگرم جای درستی سوال نکردم ببخشید .

خیلی سردرگم هستم ................. خیلی .ConfusedHuhHuhConfused

باور کنید بلد نیستم .... - puneh - 07 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۰ ب.ظ

سلام دوست عزیز .بعد از انتخاب موضوع میری تو سایت هایی مثل elsevier،sciencedirect،ieee،... بعد اونجا راجع به موضوعت سرچ میزنی بعدش از بین مقالاتی که اون سایته در اختیارت قرار میده هر کدوم رو خواستی روش کلیک کن خب حالا لینک مقالت رو تو این سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
جدیدا بچه ها گذاشتن وارد کن و اون مقاله رو دانلود کن.معمولا با خوندن چکیده مقاله میفهمی اون مقاله بدردت می خوره یا نه کلا بچه های کلاس ما که مقالاتی رو که دانلود میکنن میان به استادای مربوطه نشون میدن و اونا بهشون میگن که آیا این مقاله رو قبول میکنن یا نه. امیدوارم تونسته باشم کمکت کنم سعی کردم ساده بگم