تالار گفتمان مانشت
۳۳۶ ای تی - نسخه‌ی قابل چاپ

۳۳۶ ای تی - mahsaii - 31 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ب.ظ

لطفا کمکم کنید دارم گیج میشم: S
من رتبم تو گرایش ۱و۴ ای تی ۳۳۶ شده برا غیر انتفاعی و پیام نور هم ۱۳۰ شدم تو انتخاب رشتم بعد روزانه و شبانه‌ها (که میدونم رتبم نمیرسه به روزانه شبانه) دو تا غیر انتفاعی زدم آخرم یه دونه بین المللی زدم با افزایش ظرفیت‌ها فک میکردم رتبم به غیر انتفاعی‌ها میرسه اما حتی برا چند برابر ظرفیت بین الملی هم اسمم در نیومده Sad
این که اسمم نیست یعنی چی؟یعنی تو غیر انتفاعی هم نمیارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad((

RE: 336 ای تی - bitash - 31 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۲۱ ب.ظ

(۳۱ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ب.ظ)mahsaii نوشته شده توسط:  لطفا کمکم کنید دارم گیج میشم: S
من رتبم تو گرایش ۱و۴ ای تی ۳۳۶ شده برا غیر انتفاعی و پیام نور هم ۱۳۰ شدم تو انتخاب رشتم بعد روزانه و شبانه‌ها (که میدونم رتبم نمیرسه به روزانه شبانه) دو تا غیر انتفاعی زدم آخرم یه دونه بین المللی زدم با افزایش ظرفیت‌ها فک میکردم رتبم به غیر انتفاعی‌ها میرسه اما حتی برا چند برابر ظرفیت بین الملی هم اسمم در نیومده Sad
این که اسمم نیست یعنی چی؟یعنی تو غیر انتفاعی هم نمیارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad((

به نظرم ربطی به هم نداره، ممکنه چون خیلی بچه های جلوتر از شما بین الملل زدن دیگه به شما نرسیده(ولی غیر انتفاعی نزده باشن،یا ثبت نام نکردن کلا واسه پیام نور و غیر انتفاعی یا دوست نداشتن)‌، این دلیل نمی شه که تو انتخاب های قبلیش قبول نشی. ضمن این که فکر کنم مثلا بین الملل شریف‌، واسه مصاحبه اعلام نکرده .

RE: 336 ای تی - leilast - 01 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ق.ظ

کسی هزینه تحصیل دانشگاههای بین الملل رو حدودا می دونه؟

RE: 336 ای تی - alime - 01 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ق.ظ

(۰۱ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۰۸ ق.ظ)leilast نوشته شده توسط:  کسی هزینه تحصیل دانشگاههای بین الملل رو حدودا می دونه؟
توی دفترچه‌ی شماره ۲ بود همش ،مثلا بین المللی چابهار تقریبا سالی ۱۵ ملیون در میومد.بازم برید نگاه کنید.بعضی هاشون باید سالانه (برای دو ترم)می دادی بعضی‌ها هم برای هر یک ترم.