تالار گفتمان مانشت
کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - نسخه‌ی قابل چاپ

کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - farzad.arshad - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۴۱ ب.ظ

با سلام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

با آرزوی موفقیت برای همه افرادی که زحمت کشیدن Heart

نتایج ارشد همین الان اعلام شد - mehdi.m2 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۶:۵۹ ب.ظ

از این بدتر نمی شدSad(

کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - Mänu - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۲ ب.ظ

یکسال زحمت کشیدم اما رتبه ام تغییری نکرد
لعنت به این زندگی

کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - M0TRIX - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ

بچه ها من اصلا ریاضی نزدم. ولی منفی ۴ زده. چرا اخه؟ من سفید داده بودم

RE: کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - alirezad - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ

به من فقط اخطار میده "نام خانوادگی را وارد کنید":huh:
این چه وضعیهDodgy

RE: کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - farzad.arshad - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  بچه ها من اصلا ریاضی نزدم. ولی منفی ۴ زده. چرا اخه؟ من سفید داده بودم

ز- لازم به تاکیداست پاسخنامه و کلید سوالات برای آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند از روز دوشنبه مورخ ۲۹/۲/۹۳ در سایت این سازمان قابل دسترسی می باشد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - soheila2012 - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ

با شماره ی پرونده برو.
برای من هم با شماره ی داوطلبی الکی گیر میداد.
اگه برگه ی که برای ثبت نام پر کرده ای داشته باشی توش شماره ی پرونده هست.

کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - M.Amin.M - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۴ ب.ظ

لعنت به همشون

کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - lord master - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۶ ب.ظ

اه اه اه

کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - hoda ahmadi - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ

بچه ها همگی خسته نباشید ورتبه من تو گرایش نرم افزار شده:۹۲/لطفا هر کی وارده راهنماییم کنه واسه انتخاب رشتهوکسی میدونه کجا قبول میشم؟

کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - mr.saeed.h - 21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۷ ب.ظ

خدایاااااااااااااااااااااااااااااا شکرت Smile

کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - ۱آسمان - ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۰ ب.ظ

بچه ها تو رو خدا یکی به من کمک کنه خیلی استرس دارم کسی اینجا علوم کامپیوتری هست؟گرایش ۲ علوم من شدم ۵۵ اما ظرفیتش ۵۳ تا تو دفترچه...الان چی میشه یعنی ممکنه من قبول نشم؟؟؟

RE: کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - lord master - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ق.ظ

(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  بچه ها من اصلا ریاضی نزدم. ولی منفی ۴ زده. چرا اخه؟ من سفید داده بودم

ز- لازم به تاکیداست پاسخنامه و کلید سوالات برای آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند از روز دوشنبه مورخ ۲۹/۲/۹۳ در سایت این سازمان قابل دسترسی می باشد.

منظور از پاسخنامه پاسخ برگ خودمونه؟

RE: کارنامه اولیه آزمون تحصیلات تکمیلی ۹۳ اعلام شد - javad94 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ق.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۰ ق.ظ)akbari67 نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ)farzad.arshad نوشته شده توسط:  
(21 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۲۴ ب.ظ)M0TRIX نوشته شده توسط:  بچه ها من اصلا ریاضی نزدم. ولی منفی ۴ زده. چرا اخه؟ من سفید داده بودم

منظور از پاسخنامه پاسخ برگ خودمونه؟

بله منظور همون تصویر پاسخنامه سر جلسه کنکور خودمون هستش.