تالار گفتمان مانشت
۲۰۷۲ آی تی - نسخه‌ی قابل چاپ

۲۰۷۲ آی تی - Mänu - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۳ ق.ظ

ربان:سفید
مشترک:۲
تخصصی:۴۸
مدیرت:۴۶
Huh Huh Huh Huh

رتبه پارسالم ۲۲۷۰ این حدودا شده بود
یکسال زحمت اما نتیجه تغییر نکرد

۲۰۷۲ آی تی - Bahar-AI - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ

دوست عزیز شما دو تا درس رو خیلی خوب زدید احتمالا چون ضریب تخصصی امسال بالا بود این طوری شد
من یکی می شناختم شرایط شما رو داشت که ۲ سال رتبش تغییر نکرد و سال بعد رتبش تک رقمی شد ..درصد تخصصی رو هم مثل بقیه دروس بزنید جز بهترین رتبه ها هستید..
ناراحت نباشید..زمان زود می گذره.
انشالاه موفق باشید

RE: 2072 آی تی - tayebe68 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ

واقعا ناراحت شدمUndecided
برای دروس مشترکت اعتراض زدی؟ خیلی بعیده این درصد واقعیت باشه، تخصصی و مدیریت رو خوب زدی

ناراحت نباش... به قول Bahar-AI زمان می گذرهHeartHeart

۲۰۷۲ آی تی - abji22 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۹ ق.ظ

این درصدا خیلی تغییر کردا واسه من ۱۵ درصد تخصصیم با جواب اولیه تفاوت داشت!!!!!!!!۱

RE: 2072 آی تی - Mänu - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴ ق.ظ)tayebe68 نوشته شده توسط:  واقعا ناراحت شدمUndecided
برای دروس مشترکت اعتراض زدی؟ خیلی بعیده این درصد واقعیت باشه، تخصصی و مدیریت رو خوب زدی

ناراحت نباش... به قول Bahar-AI زمان می گذرهHeartHeart

من درصدامو حساب نکردم ولی مشترک اصلا اینجوری فکر نمیکردم
اعتراض نزدم
یعنی تاثیری داره؟؟؟

RE: 2072 آی تی - virtual girl - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ

ای جان مهتاب اشکال نداره منم وضعم بهتر از تو نیس ...

RE: 2072 آی تی - Mänu - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۲ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  ای جان مهتاب اشکال نداره منم وضعم بهتر از تو نیس ...

پیام خصوصی بده عزیزم وضعیتتو بگو

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۴ ق.ظ)Bahar-AI نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما دو تا درس رو خیلی خوب زدید احتمالا چون ضریب تخصصی امسال بالا بود این طوری شد
من یکی می شناختم شرایط شما رو داشت که ۲ سال رتبش تغییر نکرد و سال بعد رتبش تک رقمی شد ..درصد تخصصی رو هم مثل بقیه دروس بزنید جز بهترین رتبه ها هستید..
ناراحت نباشید..زمان زود می گذره.
انشالاه موفق باشید
مرسی
درصد مشترک فک کنم منظورتون هست

۲۰۷۲ آی تی - tayebe68 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۹ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۰ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  من درصدامو حساب نکردم ولی مشترک اصلا اینجوری فکر نمیکردم
اعتراض نزدم
یعنی تاثیری داره؟؟؟
به قول معروف سنگ مفت، گنجشک مفت
اعتراض بزن، احتمال تغییر هست
من قبلنا شنیده بودم که در یک موردی اعتراض درصد و رتبه رو تغییر داده

۲۰۷۲ آی تی - موج نو - ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ

درصداتون خوبه.ولی حبف که مشترک کم شدی.
امسال گزینه های مشترک خیلی بهم نزدیک بودن. و از بد شانسی شما همش اون گزیته ای رو زدید که اشتباه بوده.
اگه اینجوری باشه. سال دیگه با ی خورده تلاش و رفع نقاط ضعف به راحتی ی رتبه خوب میارید.

RE: 2072 آی تی - Mänu - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۳۵ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۹ ب.ظ)موج نو نوشته شده توسط:  درصداتون خوبه.ولی حبف که مشترک کم شدی.
امسال گزینه های مشترک خیلی بهم نزدیک بودن. و از بد شانسی شما همش اون گزیته ای رو زدید که اشتباه بوده.
اگه اینجوری باشه. سال دیگه با ی خورده تلاش و رفع نقاط ضعف به راحتی ی رتبه خوب میارید.

ممنونم از جوابتون
احتمالا خیلی منفی زدم
منفی های که با اطمینان بوده
اما این درصد مشترک شاید نمود این باشه که من واقعا چیزی بلد نبودم در حالی که اینجوری نیست(البته من گسسته نخودنم که امسال طبق نظر بچه ها خیلی راحت بوده)
ولی خوب اینم میدونم که دوستانی که درصداشون بهتر از من شده ۱۰۰% بیشتر از من بلد بودن