تالار گفتمان مانشت
۸۴ نرم افزار - ۱۶۹ هوش - نسخه‌ی قابل چاپ

۸۴ نرم افزار - ۱۶۹ هوش - mar2000 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۶ ق.ظ

سلام دوستان
اول میخواستم از همه ی بچه های مانشت تشکر کنم. واقعا سایت خیلی خوبیه . من خیلی استفاده کردم.
امیدوارم منم بتونم در آینده کمک کنم.

دوست داشتم رتبم خیلی بهتر میشد ولی بازم خدا رو شکر......
به نظرتون با توجه به شرایط امسال که همپوشانی خیلی کم شده ، تهران کجا میتونم قبول شم؟

RE: 84 نرم افزار - ۱۶۹ هوش - bahman2000 - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۲ ق.ظ

تبریک دوست عزیز اگر به شکرانه ی موفقیتی که بدست آوردید می خواهید تجربیات خودتون رو به بقیه دوستان انتقال بدید در صورت تمایل به آدرس زیر مراجعه کنید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۸۴ نرم افزار - ۱۶۹ هوش - Morris - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ

تبریک عرض می کنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم Smile .

RE: 84 نرم افزار - ۱۶۹ هوش - mar2000 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۴۳ ب.ظ)Morris نوشته شده توسط:  تبریک عرض می کنم و برای شما آرزوی موفقیت دارم Smile .

خیلی ممنون، منم تبریک عرض میکنم.

۸۴ نرم افزار - ۱۶۹ هوش - mortez28 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ق.ظ

تبریک میگم، بسیار عالی
پارسال دوستم با دقیقا همین رتبه شبانه امیرکبیر قبول شد.
بهشتی، علم و صنعت و تربیت مدرس روزانه قبول میشید
موفق باشید

RE: 84 نرم افزار - ۱۶۹ هوش - mar2000 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۷ ق.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  تبریک میگم، بسیار عالی
پارسال دوستم با دقیقا همین رتبه شبانه امیرکبیر قبول شد.
بهشتی، علم و صنعت و تربیت مدرس روزانه قبول میشید
موفق باشید

خیلی ممنون از راهنماییتون ، به نظر شما بین بهشتی و علم وصنعت و تربیت مدرس الویت رو به کدوم بدم؟ همین طور تهران و امیر کبیر؟

RE: 84 نرم افزار - ۱۶۹ هوش - mortez28 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)mar2000 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از راهنماییتون ، به نظر شما بین بهشتی و علم وصنعت و تربیت مدرس الویت رو به کدوم بدم؟ همین طور تهران و امیر کبیر؟
به نظر من تهران بالاتر و بهتر از امیرکبیر هست(البته نظر شخصیه) معمولا هم زودتر پر میشه، ولی اینجا به هدفت بستگی داره، پارسال یکی از دوستام با رتبه ۴۹ در حالی که میتونست تهران قبول شه رفت امیرکبیر چون هدفش مشخص بود.
بین اون سه تا، طبق تعریفی که من شنیدم این ترتیب بهتره : بهشتی، علم و صنعت، مدرس
این مسئله میتونه از نظر بقیه بچه ها متفاوت باشه
مهمترین چیز استادهای اون دانشگاه هستن، به نظرم شما یه تحقیق گسترده در مورد اساتید این سه دانشگاه انجام بده و ببین که با توجه به فیلد مورد علاقه ت چه اساتیدی و با چه مرتبه علمی تو کدوم دانشگاه هستن، اینطور بهتر میتونی تصمیم بگیری
من خودم به شخصه با توجه به فیلد کاری که اولش قصد داشتم واردش بشم علم و صنعت رو بالاتر زدم
در ضمن اینم اعضا هیات علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر علم و صنعته

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشید.

RE: 84 نرم افزار - ۱۶۹ هوش - mar2000 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ق.ظ)mortez28 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ب.ظ)mar2000 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون از راهنماییتون ، به نظر شما بین بهشتی و علم وصنعت و تربیت مدرس الویت رو به کدوم بدم؟ همین طور تهران و امیر کبیر؟
به نظر من تهران بالاتر و بهتر از امیرکبیر هست(البته نظر شخصیه) معمولا هم زودتر پر میشه، ولی اینجا به هدفت بستگی داره، پارسال یکی از دوستام با رتبه ۴۹ در حالی که میتونست تهران قبول شه رفت امیرکبیر چون هدفش مشخص بود.
بین اون سه تا، طبق تعریفی که من شنیدم این ترتیب بهتره : بهشتی، علم و صنعت، مدرس
این مسئله میتونه از نظر بقیه بچه ها متفاوت باشه
مهمترین چیز استادهای اون دانشگاه هستن، به نظرم شما یه تحقیق گسترده در مورد اساتید این سه دانشگاه انجام بده و ببین که با توجه به فیلد مورد علاقه ت چه اساتیدی و با چه مرتبه علمی تو کدوم دانشگاه هستن، اینطور بهتر میتونی تصمیم بگیری
من خودم به شخصه با توجه به فیلد کاری که اولش قصد داشتم واردش بشم علم و صنعت رو بالاتر زدم
در ضمن اینم اعضا هیات علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر علم و صنعته

موفق باشید.

خیلی ممنون.شما موقع انتخاب رشته شبانه تهران و امیرکبیر رو بالاتر زدید؟ و درسته که میگن اساتید علم وصنعت بد نمره و سخت گیر هستن؟

RE: 84 نرم افزار - ۱۶۹ هوش - mortez28 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۳۴ ب.ظ)mar2000 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون.شما موقع انتخاب رشته شبانه تهران و امیرکبیر رو بالاتر زدید؟ و درسته که میگن اساتید علم وصنعت بد نمره و سخت گیر هستن؟
راستش من اصلا شبانه نزدم ولی خب احتمالش بود که امیرکبیر شبانه بیارم ولی تهران نه
سخت گیر که هستن ولی فکر نکنم به سخت گیری اساتید امیرکبیر برسن Smile
استاد بدنمره هم هست ولی خب خداروشکر به پست ما نخورده هنوزBig Grin