تالار گفتمان مانشت
علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - نسخه‌ی قابل چاپ

علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - mehdiMz - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۴ ب.ظ

سلام به همه‌ی کنکوری‌ها
امیدوارم که از نتایج راضی باشید، برای اینکه سردرگمی‌ای که من سال قبل برای انتخاب دانشگاه نداشته باشید، گفتم یه وقتی بزارم و یکم اطلاعات راجع به دانشگاه محل تحصیلم بدم... . اول اینکه من از تحصیلات تکمیلی زنجان خیلی راضی هستم، دوم اینکه این دانشگاه کارشناسی نداره و امکانات خیلی خوبی به دانشجوهاش(ارشد و دکتری) در رشته‌های مختلف میده(هرچهار داشنجو یک اتاق نستبا بزرگ برای کار، اینترنت و ...). محیط بسیار آکادمیک و آرامش بخش برای کسی هست که میخواد کار علمی بکنه و شرایط بسیار سخت برای کسی که بخواد کنار درس خوندن کار کنه، در واقع پیش فرض اینکه اگه اومدین اینجا و از امکانات دانشگاه استفاده میکنید و اینا، باید درس بخونید و یه شخصیت علمی داشته باشید.

۱-قبول شدن در گرایش سیستم هوشمند و یا نظریه محاسبات اهمیت ندارد.در نهایت دانشجو خودش گرایشش را انتخاب میکند.
۲-میتوانید اساتید را در بخش علوم رایانه و فناوری اطلاعات در سایت مرکز به آدرس iasbs.ac.ir چک کنید.
۳-پس از قبولی میتوانید علاوه بر سیستم هوشمند و الگوریتم و نظریه محاسبات و هندسه محاسباتی،رمزنگاری و بایوانفورماتیک را هم انتخاب کنید.
۴-فقط دانشگاه امیرکبیر و تحصیلات تکمیلی زنجان گرایش بایوانفورماتیک را دارند البته برای تحصیلات تکمیلی زنجان در دفترچه قید نشده است.
۵-اساتید خوب جهت پایان نامه مهمترین دغدغه دانشجویان ارشد خواهد بود که از این حیث علوم کامپیوتر تحصیلات تکمیلی زنجان فوق العاده است.
هوش:دکتر افشارچی:فارغ التحصیل calgary university canada
الگوریتم:دکتر منصور داودی منفرد فارغ التحصیل دانشگاه امیرکبیر -فرصت مطالعاتی Utrecht هلند
بایو انفورماتیک:دکتر مهدی وثیقی فارغ التحصیل کمومتری
هندسه محاسباتی:دکتر بهرام صادقی بی غم-فارغ التحصیل دانشگاه امیرکبیر اولین فارق التحصیل علوم کامپیوتر کشور
رمزنگاری:دکتر علی طاهرخانی
Statistical Machine Translation - Data mining :ابراهیم انصاری-فارغ التحصیل دانشگاه شیراز
هوش-پردازش تصویر: خانم پروین رزاقی - فارغ التحصیل دانشگاه صنعتی اصفهان

این هم شماره اتاق در دانشگاه: ۰۲۴۳۳۱۵۳۳۶۰

علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - gholamreza jalili - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ

ممنون از اطلاعات تون رتبه اونجا چند می خواد؟

علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - mehdiMz - 22 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۵ ب.ظ

(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۶ ب.ظ)gholamreza jalili نوشته شده توسط:  ممنون از اطلاعات تون رتبه اونجا چند می خواد؟

سال گذشته از ۷۰ تا ۱۸۰ قبولی داشتیم.البته امسال ظرفیت ۲ نفر کم شده و شاید این بازه کمتر بشه. باز هم تاکید میکنم که بین گرایش سیستم هوشمند و نظریه محاسبات تفاوتی نیست و بعد از اینکه اومدین با توجه به استادی که میخواین یاهاش پایان نامه کار کنین گرایش رو انتخاب میکنین.

علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - mahdieh1 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ

میخواستم ببینم دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان ارشد هوش مصنوعی و رباتیک هم میگیره؟بعد با استفاده از سهمیه استعداد درخشان بدون کنکور پذیرش نمیکنه؟

علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - mohsen_cs - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ق.ظ

ببخشید شما می دونید علامه با چه رتبه ای میشه قبول شد؟ (روزانه و شبانه)

علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - Good! - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ق.ظ

مرسی.ببخشید در رابطه با گرایشهای کامپیوتر و همینطور آی تی چطوره این دانشگاه؟انتخاب گرایش هم از قبل اهمیتی نداره و پس از ورود انتخاب میشه؟

RE: علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - mehdiMz - 24 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۵ ق.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۱ ب.ظ)mahdieh1 نوشته شده توسط:  میخواستم ببینم دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان ارشد هوش مصنوعی و رباتیک هم میگیره؟بعد با استفاده از سهمیه استعداد درخشان بدون کنکور پذیرش نمیکنه؟
نه.از علوم کامپیوتر فقط دانشجو میگیره

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۲۹ ق.ظ)Good! نوشته شده توسط:  مرسی.ببخشید در رابطه با گرایشهای کامپیوتر و همینطور آی تی چطوره این دانشگاه؟انتخاب گرایش هم از قبل اهمیتی نداره و پس از ورود انتخاب میشه؟

مرکز تحصیلات تکمیلی در علوم پایه زنجان با دانشگاه زنجان تفاوت داره و این مرکز فقط در رشته های علوم پایه و فقط در مقطع ارشد و دکتری دانشجو میگیره و ارشد هم فقط علوم کامپیوتر داره

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۷ ق.ظ)mohsen_cs نوشته شده توسط:  ببخشید شما می دونید علامه با چه رتبه ای میشه قبول شد؟ (روزانه و شبانه)

چیزی که من میدونم تا حوالی ۱۲۰ روزانه قبول شدن ولی مساله ای که هست دوستانم که اونجا هستن اصلا راضی نیستن من باب اساتید و اینکه پایان نامشون پیش نمیره ولی خوب تهرانه و تنها مزیتی که داره اینه که تهرانه ولی خوب همین زنجان ما رتبه ۹۰ هم داریم که علامه نرفته

علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - SAMIR1370 - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۴۱ ق.ظ

سلام میخواستم بدونم برا خابگاه چه چیزایی باید با خودمون بیاریم ؟؟(منظورم پتو بالش و... )

RE: علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - mehdiMz - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۲۰ ب.ظ

پتو و بالش و روتختی-ظروف واسه آشپزی آخر هفته که سلف تعطیله.لباس گرم واسه پاییز و زمستون سرد.همینا بیشتر چیزی به ذهنم نمیرسه

علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - SAMIR1370 - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ب.ظ

ممنون از راهنماییتون

علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - SAMIR1370 - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۶ ب.ظ

به نظرتون کلاسا سه شنبه اول مهر تشکیل میشه یا از شنبه هفته دیگه شروع میشه؟؟؟

علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - M0TRIX - 31 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۳۳ ق.ظ

زمستونای زنجان خیلی سرد میشه.اگه از جای گرم سیر میایین.حتما لباس گرم و پتوی خوب بردارید.

مورد داشتیم تو تابستون سردشون بوده :|

RE: علوم کامپیوتر - انتخاب رشته‌ی ارشد - تحصیلات تکمیلی زنجان - mehdiMz - 31 شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۵۶ ب.ظ

کلاسا شروع میشه و میدونم که دکتر داوودی کلاسشو تشکیل میده ولی اینکه بیای یا نه با خودته.حالا این دو جلسه زیاد مهم نیست