تالار گفتمان مانشت
مشکلات و دغدغه های یه دختر شهرستانی - نسخه‌ی قابل چاپ

مشکلات و دغدغه های یه دختر شهرستانی - سودابه م - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ق.ظ

سلام دوستان خواهش میکنم بهم کمک کنین!!! انتهای دفترچه نوشته دانشگاه علم و صنعت برای خواهران روزانه خوابگاه نداره و این یعنی من حق زدن این دانشگاهو تو انتخابام ندارم!!!!!!!!امیر کبیرهم زده نیمسال اول خوابگاه نداره و اینم یعنی برای منی که ۱۰۰۰کیلومتر از یه شهرستان میخوام بیام تهران, نمیتونم بر مبنای علایقم انتخاب رشته کنم! این کجاش آخه انصافه؟
به نظرتون اینا تهدیدن یا واقعا همین طوره و امکانات خوابگاه واقعا ندارن؟میشه کمکم کنین

مشکلات و دغدغه های یه دختر شهرستانی - ali - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ

-تو امیرکبیر روزانه قبول بشی از روز ثبت نام خوابگاهتو مشخص می کنن، اگه شبانه باشی از آخر مهر بهت خوابگاه می دن.
من خانم می شناسم، مجازی هست بهش خوابگاه دادن پشت دانشگاه،
اصلا نگران امور رفاهی نباشید، تو دفترچه خیلی چیزا می نویسن که اصلا امور دانشجویی اصلا ازش خبردار نیست.

مشکلات و دغدغه های یه دختر شهرستانی - Xilinx - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ

خانم جان شما شریف قبولی.یعنی واقعا نمی دونید؟ من نمیدونم شما خیلی بی اطلاعید یا قوانین جدیدی اومده که من ازش خبر ندارم...

مشکلات و دغدغه های یه دختر شهرستانی - reza6966 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۷ ق.ظ

یه دانشگاه علم و صنعت اینجوریه
باقی دانشگاه ها , همه چیز یکسان هست حتی خانم ها می توانند دانشگاه الزهرا رو هم داشته باشند

در این شکی نیست که اگر جا باشه , خوابگاه میدهند , چون هیچکس از پول بدش نمیاد
در مورد امیرکبیر آقای علی گویا اطلاع دارند پس نگران نباش

RE: مشکلات و دغدغه های یه دختر شهرستانی - سودابه م - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ ق.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  -تو امیرکبیر روزانه قبول بشی از روز ثبت نام خوابگاهتو مشخص می کنن، اگه شبانه باشی از آخر مهر بهت خوابگاه می دن.
اصلا نگران امور رفاهی نباشید، تو دفترچه خیلی چیزا می نویسن که اصلا امور دانشجویی اصلا ازش خبردار نیست.

شما در مورد علم و صنعت اطلاعی ندارین؟

مشکلات و دغدغه های یه دختر شهرستانی - ali - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۸ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۱۵ ق.ظ)سودابه م نوشته شده توسط:  
(25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۲۵ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  -تو امیرکبیر روزانه قبول بشی از روز ثبت نام خوابگاهتو مشخص می کنن، اگه شبانه باشی از آخر مهر بهت خوابگاه می دن.

شما در مورد علم و صنعت اطلاعی ندارین؟
نه

RE: مشکلات و دغدغه های یه دختر شهرستانی - hamide93 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۵:۳۵ ب.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹ ق.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  خانم جان شما شریف قبولی.یعنی واقعا نمی دونید؟ من نمیدونم شما خیلی بی اطلاعید یا قوانین جدیدی اومده که من ازش خبر ندارم...

قوانین جدید اومده آخه همین که تخصصی ضریب ۴ شده معلوم نیست دقیقا چه تاثیری رو همپوشانی رتبه های نرم,معماری,هوش داشته باشه رتبه های متناظر سالهای قبل خیلی ملاک خوبی برای پیشبینی قبولی امسال نیست متاسفانه باید صبرکرد دید جه تاثیراتی گذاشته این مساله

مشکلات و دغدغه های یه دختر شهرستانی - maryam.raz - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۵۰ ب.ظ

اگر دانشگاهی خوابگاه نده همون ترم اول نمیدن مابقی ترم ها حتما میدن. ترم اول هم میرن خودگردان با هزینه تقریبا ۵۰۰ تومن