تالار گفتمان مانشت
شبانه شهرستان یا دانشگاه غیر انتفاعی شهر خودتون ؟؟؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

شبانه شهرستان یا دانشگاه غیر انتفاعی شهر خودتون ؟؟؟؟؟ - CATIGA - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ق.ظ

سلام

کدوم رو اولویت می دید ؟
شبانه شهرستان یا دانشگاه غیر انتفاعی شهر خودتون

(از نظر شرایط ادامه تحصیل و سختی های زندگی در شهر دور و... )

لطفا دلیلتون رو هم بیان کنید

شبانه شهرستان یا دانشگاه غیر انتفاعی شهر خودتون ؟؟؟؟؟ - CATIGA - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۹ ب.ظ

یعنی سوالم خیلی سخته که هیچ نظری ندارید؟؟؟؟؟

شبانه شهرستان یا دانشگاه غیر انتفاعی شهر خودتون ؟؟؟؟؟ - ۱آسمان - ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ

هرکسی یه نظری داره...اما شبانه شهرستان مدرک دولتیه گه به فکره ادامه تحصیلودکتری هستی شبانه شهرستان بهتره اما اگه میخوای فقط مدرک بگیری واست مهم نباشه غیرانتفاعی هم خوبه...بسنگی به اینم داره فاصله دانشگاه شبانه چقدر باشه

شبانه شهرستان یا دانشگاه غیر انتفاعی شهر خودتون ؟؟؟؟؟ - Mohammad-A - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۳۷ ب.ظ

بستگی داره وضعیت و شرایط شخصی هم توی این تصمیم خیلی دخلیه
اما ترجیح شخصی من اینه که غیرانتفاعی نباشه اما اینکه شبانه مثلاً شبانه‌ی فردوسی مشهد یا سهند تبریز باشه یا جای دیگه، این هم یه عامل مهمه
بحث من اینه که ممکنه دو سال کسی سختی بکشه اما در نهایت ۱۰-۱۵ سال دیگه خودشش رو خدایی نکرده ملامت نمیکنه که کاش تصمیم دیگه‌ای میگرفتم.

شبانه شهرستان یا دانشگاه غیر انتفاعی شهر خودتون ؟؟؟؟؟ - CATIGA - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ق.ظ

دوستان بابت راهنمایی تون سپاس گذارم
من بین غیر انتفاعی امام رضا و شبانه شاهد و کرمان و تبریز موندم
رتبه ام ۲۹۰ تجارت شده شما چطور انتخاب می کردید؟؟

یک بنده خدایی گفت امام رضا حتی از روزانه کرمان و کرمانشاه هم بهتره نظرتون چیه؟
متشکر

شبانه شهرستان یا دانشگاه غیر انتفاعی شهر خودتون ؟؟؟؟؟ - CATIGA - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ق.ظ

دوستان لطفا راهنمایی کنید؟
واقعا غیر انتفاعی بهتر از روزانه شهرستانه؟

شبانه شهرستان یا دانشگاه غیر انتفاعی شهر خودتون ؟؟؟؟؟ - tayebe68 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۲ ب.ظ

اگر قصد ادامه تحصیل دارید، ارشد غیرانتفاعی از این هدف دورتون میکنه؛ کلا اعتبار مدرک دانشگاه دولتی(هر دانشگاهی) خیلی خیلی بیشتر از غیرانتفاعیه