تالار گفتمان مانشت
تفاوت "نوبت دوم - آموزش محور" با "روزانه - آموزش محور" با "مجازی - آموزش محور" ؟؟؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

تفاوت "نوبت دوم - آموزش محور" با "روزانه - آموزش محور" با "مجازی - آموزش محور" ؟؟؟ - m_parsa11 - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۳۰ ب.ظ

سلام
کسی میدونه تفاوت این سه تا چیه؟
اصن آموزش محور همون مجازیه؟

تفاوت "نوبت دوم - آموزش محور" با "روزانه - آموزش محور" با "مجازی - آموزش محور" ؟؟؟ - blackcode - 25 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ

تا جایی که من میدونم و پرسیدم
آموزش محور پروژه پایانی نداره و مدرکش برای ادامه تحصیل(گرفتن دکترا)معتبر نیست
البته این اطلاعات را از افراد گرفتم و ممکن هست موثق(؟)نباشه

تفاوت "نوبت دوم - آموزش محور" با "روزانه - آموزش محور" با "مجازی - آموزش محور" ؟؟؟ - Mohammad-A - 26 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۱۰ ق.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷ ب.ظ)blackcode نوشته شده توسط:  تا جایی که من میدونم و پرسیدم
آموزش محور پروژه پایانی نداره و مدرکش برای ادامه تحصیل(گرفتن دکترا)معتبر نیست
البته این اطلاعات را از افراد گرفتم و ممکن هست موصق(؟)نباشه

درسته موثق بوده اطلاعاتتون Big Grin
آموزش‌محور فقط واحد پاس میشه و میره پایان‌نامه نیست و ادامه تحصیل هم مشکله
شبانه هم همون دروس و اساتید روزانه فقط با پرداخت شهریه مصوب (توی دفترچه شهریه رو نوشته)

مجازی هم اسمش روشه دیگه کلاس ندارید و با استفاده از اینترنت درس پیش میره

تفاوت "نوبت دوم - آموزش محور" با "روزانه - آموزش محور" با "مجازی - آموزش محور" ؟؟؟ - مونا۷۰ - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۲۶ ب.ظ

روزانه آموزش محور چجوریه؟
باید شهریه بدیم؟

تفاوت "نوبت دوم - آموزش محور" با "روزانه - آموزش محور" با "مجازی - آموزش محور" ؟؟؟ - ahoo_vahshi93 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ب.ظ

آموزش محور روزانه دیگه شهریه نداره و روزانه هستید اما بدون پایان نامه
من مدتی به عنوان مشاور با یکی از موسسات همکاری می کردم و حتی آموزش محور شریف را هم به کسی پیشنهاد نمیکردم!
چون داشتن پایان نامه و حتی نمره پایان نامه در بسیاری از مصاحبه ها مخصوصا مصاحبه دکتری معیار انتخاب شما می شود

تفاوت "نوبت دوم - آموزش محور" با "روزانه - آموزش محور" با "مجازی - آموزش محور" ؟؟؟ - مونا۷۰ - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۰۳:۳۷ ب.ظ

اگه کسی قصد دکتری نداشته باشه و برای ارشد آموزش محور باشه برای کار مشکل پیش میاد؟
به خصوص تدریس؟