تالار گفتمان مانشت
معرفی معماری خواجه نصیر - نسخه‌ی قابل چاپ

معرفی معماری خواجه نصیر - javad_2020 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۶ ق.ظ

سلام به همه.
هر کس اطلاعاتی درمورد دانشگاه خواجه نصیر (نظیر زمینه کاری اساتید، امکانات رفاهی دانشگاه مثل خوابگاه و...) داره لطفاً اینجا قرار بده.
کسی اطلاعی داره که معماری خواجه نصیر خوبه یا نه؟
به نظر شما اصفهان را اول بزنم یا خواجه نصیر ؟
منتظر نظرتان هستیمShy

معرفی معماری خواجه نصیر - ebrahim26 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ

اصفهان رو نمیدونم چجوریه ولی خواجه نصیر تو معماری خیلی استاد برجسته ای نداره مگر اینکه بخوای بری سمت شبکه و اینا که یه خورده بهتر میشه ولی در کل بازم خیلی خوب نیست.
وضعیت خوابگاهاش هم زیاد تعریفی نداره مخصوصا اگه از دانشگاه دیگه بیای چون احتمال زیاد میندازنت خوابگاه تهرانپارس که دوره از دانشکده برق و کامپیوتر و سرویس های رفت و آمد درست حسابیم نداره. ولی مزیتش اینه که تهرانه و از لحاظ شغلی شاید خوب باشه.
توصیه من اینه که حتما خیلی دقیق سبک و سنگین کن بین این دو تا دانشگاه .

RE: معرفی معماری خواجه نصیر - javad_2020 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)ebrahim26 نوشته شده توسط:  اصفهان رو نمیدونم چجوریه ولی خواجه نصیر تو معماری خیلی استاد برجسته ای نداره مگر اینکه بخوای بری سمت شبکه و اینا که یه خورده بهتر میشه ولی در کل بازم خیلی خوب نیست.
وضعیت خوابگاهاش هم زیاد تعریفی نداره مخصوصا اگه از دانشگاه دیگه بیای چون احتمال زیاد میندازنت خوابگاه تهرانپارس که دوره از دانشکده برق و کامپیوتر و سرویس های رفت و آمد درست حسابیم نداره. ولی مزیتش اینه که تهرانه و از لحاظ شغلی شاید خوب باشه.
ممنون از راهنماییتان یک سوال دارم : به فرض قبولی در دانشگاه خواجه نصیر می توان از کلاس ها و مشاوره های اساتید دانشگاه های دیگه استفاده کرد؟ می توان پایان نامه را با یک استاد از دانشگاه دیگه گذروند؟

RE: معرفی معماری خواجه نصیر - ebrahim26 - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ق.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۱۶ ب.ظ)javad_2020 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)ebrahim26 نوشته شده توسط:  اصفهان رو نمیدونم چجوریه ولی خواجه نصیر تو معماری خیلی استاد برجسته ای نداره مگر اینکه بخوای بری سمت شبکه و اینا که یه خورده بهتر میشه ولی در کل بازم خیلی خوب نیست.
ممنون از راهنماییتان یک سوال دارم : به فرض قبولی در دانشگاه خواجه نصیر می توان از کلاس ها و مشاوره های اساتید دانشگاه های دیگه استفاده کرد؟ می توان پایان نامه را با یک استاد از دانشگاه دیگه گذروند؟

نمیدونم در این باره اطلاع خاصی ندارم.