تالار گفتمان مانشت
هوش شبانه امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت - نسخه‌ی قابل چاپ

هوش شبانه امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت - pkpooria - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ب.ظ

شریف و تهران و امیرکبیر رُ که روزانه نمیارم (هم پوشونی Smile ) شبانه تهرانم که احتمالش کمه، میمونه شبانه امیرکبیر و روزانه علم و صنعت ؟؟ دنبال اپلای هم فعلن نیستم Huh
سپاس از مانشتیای عزیز بخاطر توجه Heart

RE: هوش شبانه امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت - reza6966 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۱۵ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ب.ظ)pkpooria نوشته شده توسط:  شریف و تهران و امیرکبیر رُ که روزانه نمیارم (هم پوشونی Smile ) شبانه تهرانم که احتمالش کمه، میمونه شبانه امیرکبیر و روزانه علم و صنعت ؟؟ دنبال اپلای هم فعلن نیستم Huh
سپاس از مانشتیای عزیز بخاطر توجه Heart

شبانه فرقی با روزانه نداره , اگر از نظر مالی مشکلی نداری , نظر من امیرکبیر هست

هوش شبانه امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت - mammad_asir - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ

اینو بهت بگم که گروه هوش و گروه امنیت امیر کبیر فوق العاده سخت گیرن و گروه قوی ای هستند نسبت به دانشگاههای دیگه

یکی از علت های اصلی ای که هوش و امنیت اینجا رو بعد شریف میزنن همینه ولی واقعا نسبت به اونجا ها قوی ترن
نمره ها پایین هست خیلی

هوش شبانه امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت - Jooybari - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۱۳ ب.ظ

سلام. به نظرم با رتبه ۵۰ هوش، امیر کبیر روزانه قبولید. اگه جای شما بودم روزانه علم و صنعت رو زودتر میزدم.

RE: هوش شبانه امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت - minami - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۲ ب.ظ

در اینکه امیرکبیر حتی شبانش رو اول بزنید شک نکنید، هم از لحاظ رنک دانشگاه بالاتریه، هم هیئت علمی خیلی قوی داره، یه سر به سایت دانشگاه ها بزنید و اساتید رو مقایسه کنید، تصمیم گیری براتون راحت تر میشه، من جای شما بودم اول امیرکبیر رو میزدم ، موفق باشید Smile

هوش شبانه امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت - The BesT - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ب.ظ

سلام
به نظرم روزانه را ترجیح بدید به شبانه.

RE: هوش شبانه امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت - reza6966 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۹ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
به نظرم روزانه را ترجیح بدید به شبانه.

میشه دلیلتون رو بدونم ؟ شبانه به جز هزینه هیچ فرقی با روزانه نداره
هوش امیرکبیر کجا , علم و صنعت کجا !!!!!

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۱:۴۵ ب.ظ)pkpooria نوشته شده توسط:  شبانه تهرانم که احتمالش کمه
به نظر من برای شبانه تهران رو هم شانس دارید

هوش شبانه امیرکبیر یا روزانه علم و صنعت - Jooybari - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۵۴ ق.ظ

پارسال با ۷۹ شبانه تهران قبولی داشتبم.