تالار گفتمان مانشت
امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - mohammad_rezaaa - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ

سلام.خب رتبه ها اومد و کسانی که مثل من یک کلمه هم درس نخوندن وضعیتشون معلومه.به قول حافظ شیرین سخن که میفرماید :

مزرع سبز فلک دیدم و داس مه نو ****** یادم از کِشته خویش آمد و هنگام درو

حالا این وسط یک مشکلی هست ، من طرحی رو قبلا به سازمان فناوری اطلاعات داده بودم که الان پذیرفته شده، راه افتادن طرح برام خیلی بیشتر از ارشد و دکترا و این ها ارزش داره، حالا میخوام یک سوال بپرسم :

رتبه من ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات شده ، آیا امکان داره که مثلا پردیس خودگردان یا هر جای دیگه ای قبول شم که فقط سربازی علی الحساب بپیچه ؟ خواهشا عباراتی مثل "امیدت به خدا باشه" و امثالهم بکار نبرید Big Grin امید به خدا همیشه هست ، ولی من درس نخوندم ، خدا چیکار کنه.فقط میخوام بدونم بر اساس قبولی های سالهای قبل و ... امکانش هست که نرم سربازی یا نه.

پیشاپیش ممنون.

امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - mohammad_rezaaa - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ب.ظ

درود

امکان قبولی توی این پردیس مردیس ها نیست ؟ یک سوال دیگه هم دارم ، بعضی پردیس ها گزینشی غیر از این امتحان سازمان سنجش دارند ؟ یعنی انگاری الآن دانشجو نگرفتن ، شهریور ماه اعلام میکنند که میخوان بگیرن ؟ درسته این قضیه ؟

باز هم ممنون.

RE: امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - saturn2200 - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۲ ب.ظ

شهریه پردیس چقدره؟
مدرکش معتبره یا نه؟

Sent from my Lenovo A3000-H using Tapatalk

امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - mohammad_rezaaa - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ

سلام مجدد.
شهریه پردیس ها برای دو سال حدودا ۲۰ میلیون تومن میشه.

دوست گرامی "khalilparvar" بسیار ممنون بابت پاسختون.

بقیه ی دوستان در مورد پردیس اطلاعات بیشتری دارین ؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - armak69 - 31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ق.ظ

اونخ شهریه مجازی چقدر میشه برای دو سال؟
مجازی شیراز یا خواجه نصیر؟

امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - mohammad_rezaaa - 31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۲۳ ب.ظ

مجازی خیلی خیلی ارزونتره.دقیقش توی دفترچه هست.

دوستان من دیگه منتظر جواب سوالم نباشم ؟ واقعا کسی اطلاعات بیشتری از پردیس ها نداره ؟

امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - be_sooye_movafaghiat - 31 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۱:۰۴ ب.ظ

برای پردیسا باید توی سایت هر کدومشون برین و قیمتش رو ببینین...

امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - mary1234 - 05 خرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۱۷ ب.ظ

سلام دوست عزیز
من پارسال با رتبه ۱۸۴۰ در گرایش ۱و۴ فناوری اطلاعات ، دانشگاه شیراز مجازی (گرایش طراحی وتولید نرم افزار) قبول شدم . در تکمیل ظرفیت هم پردیس قم قبول شدم.
شما هم مجازی قبول میشی هم پردیس

RE: امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - sahar_rostami2 - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۱ ق.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)mohammad_rezaaa نوشته شده توسط:  سلام مجدد.
شهریه پردیس ها برای دو سال حدودا ۲۰ میلیون تومن میشه.

دوست گرامی "khalilparvar" بسیار ممنون بابت پاسختون.

بقیه ی دوستان در مورد پردیس اطلاعات بیشتری دارین ؟ ممنون میشم پاسخ بدین.

یعنی شما ۲۰ میلیون میخواید هزینه کنید؟ Huh

امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - mohammad_rezaaa - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ

درود.
وقتی آدم تنبلی کنه و درس نخونه ، مجبوره هزینه کنه.
۴۰ تومن هم باشه باز هم میرم.
آخه اگه نرم ، مجبور میشم برم سربازی و این در حال حاضر واسه من یعنی بدبختی.توی پست اول گفتم چرا یعنی بدبختی.

RE: امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - sahar_rostami2 - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۳۶ ب.ظ)mohammad_rezaaa نوشته شده توسط:  درود.
وقتی آدم تنبلی کنه و درس نخونه ، مجبوره هزینه کنه.
۴۰ تومن هم باشه باز هم میرم.
آخه اگه نرم ، مجبور میشم برم سربازی و این در حال حاضر واسه من یعنی بدبختی.توی پست اول گفتم چرا یعنی بدبختی.

لابد پولش هست که میرید دیگه! منم اگه ۴۰ تومن داشتم هزینه میکردم! موفق باشین! Wink

امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - mohammad_rezaaa - 08 خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۱۵ ب.ظ

شما هم اگر ۱۰ ۱۲ سال از عمرتون رو توی تحقیقات و کار توی یک زمینه ی خاص تلف میکردین ، حاضر بودین برای به ثمر رسیدن حداقل بخشی از فعالیت های عمر تلف شده هزینه کنید و الا اعتقاد شخصیم اینه که درس خوندن توی این مملکت فقط توی ۲ ۳ تا دانشگاه ارزش داره ، بقیه دانشگاه ها عمر تلف کردنه.

برای شما و بقیه ی دوستان از ته دل آرزوی موفقیت میکنم.

امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - semaphore - 22 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ب.ظ

پردیس دانشگاه گیلان با شهریه ثابث واسه ارشد فن آوری اطلاعات = ۱۲،۲۵۰،۰۰۰

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - mohammad_rezaaa - 24 خرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۴۸ ب.ظ

سلام.این ها کی دانشجو میگیرن ؟ مهم اینه.آخه این دانشگاه توی لیست رشته محل ها نبود.ثبت نامشون حتما جداست، از کی شروع میکنن ؟
ممنون.

امکان قبولی با رتبه ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات - sazesh - 03 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۱۶ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۴۸ ب.ظ)mohammad_rezaaa نوشته شده توسط:  رتبه من ۱۷۰۰ فناوری اطلاعات شده ، آیا امکان داره که مثلا پردیس خودگردان یا هر جای دیگه ای قبول شم که فقط سربازی علی الحساب بپیچه ؟ خواهشا عباراتی مثل "امیدت به خدا باشه" و امثالهم بکار نبرید Big Grin امید به خدا همیشه هست ، ولی من درس نخوندم ، خدا چیکار کنه.فقط میخوام بدونم بر اساس قبولی های سالهای قبل و ... امکانش هست که نرم سربازی یا نه.
پیشاپیش ممنون.
یکی از دوستای من پارسال ۱۶۰۰ شد. مجازی شیراز رو آورد