تالار گفتمان مانشت
انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی - نسخه‌ی قابل چاپ

انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی - Denize - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۴۰ ب.ظ

سلام
دوستان به نظرتون با رتبه ۹۹۱ و سهمیه رتبه اولی به کجا میشه امید داشت؟ انتخاب هام با چه ترتیبی باشه بهتره؟
یا کلا بمونم واسه سال بعد؟؟؟

انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی - M.Amin.M - 29 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۹:۵۱ ب.ظ

سلام دوست عزیز

پارسال یه نفر همینجا ۱۲۰۰ شده بود شب تهرانو آورد.حالا نمیدونم شما می خواین چیکار کنین.
به نظرم اگه واقعا میتونین بشینینو دوباره بخونین بسم الله.
ولی یه چیز دیگم هست، ازاونجایی که این سهمیه هنوز قانون نشده، پس احتمالش هست که مسئولین محترم شب بخوابن و صبح پاشن بگن سهمیه بی سهمیه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پارسال اینجا یه دعوایی شد!!! تا اونجا که تومار نوشتن وبچه ها ازدانشگاه های مختلف امضا کردنو فرستادن دیوان عدالت اداری!!!!حالا بازم خودتون میدونین.

موفق و پیروز باشید.

RE: انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی - M.Amin.M - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۳۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  فک کنم شما فقط میتونید توی پایان سال چهارم استفاده کنید از این سهمیه، توی دفتر چه کامل گفته فک کنم.

نه این سهمیه تا دوسال بعد از فارغ التحصیلی اثر داره.تو دفترچه نوشته.

RE: انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی - Denize - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ

ممنون که جواب دادید...Heart
شرایطشو میدونم فقط میخوام بدونم احتمال قبولی تو چه دانشگاه هایی رو دارم؟!

RE: انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی - npour - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۶ ب.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۳۲ ب.ظ)Denize نوشته شده توسط:  ممنون که جواب دادید...Heart
شرایطشو میدونم فقط میخوام بدونم احتمال قبولی تو چه دانشگاه هایی رو دارم؟!

پارسال ۹۵۸ + رتبه اولی=روزانه تربیت مدرس
۱۲۰۰+شاگرد اولی=شبانه تهران
دانشگاههای تهران رو میارید

البته غیر از شریف ،شریف خیلی بعیده

RE: انتخاب رشته برای رتبه ۹۹۱ نرم افزار + سهمیه رتبه اولی - parisa74103 - 21 اسفند ۱۳۹۶ ۰۴:۱۳ ب.ظ

یعنی واقعا با رتبه ۹۰۰ میشه روزانه تهران آورد ؟با سهمیه شاگرد اولی؟