تالار گفتمان مانشت
مقایسه کلید سازمان سنجش و پارسه - نسخه‌ی قابل چاپ

مقایسه کلید سازمان سنجش و پارسه - chaka - 30 اردیبهشت ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ

دوستان من امروز می خواستم برم سایت سنجش و اعتراض بزنم قبلش سوالاتی که توی کلید سنجش غلط جواب داده شده رو با مراجعه به کلید تشریحی پارسه دراوردم .باتوجه به مقایسه با کلید پارسه می شه مطمین بود که ما درست میگیم و کلید سنجش خیلی غلط داره ... من که اینارو دراوردم گفتم بذارم اینجا شاید به درد کس دیگه هم بخوره دوستانی که اعتراض نکردن هم شاید خونشون به جوش بیادBig Grin....برن اعتراض بزنن.......یه بخشی رو اینجا میذارم ولی برای دیدن مطلب کامل فایل رو دانلود کنید....
.سوال ۱۸گزینه ۳ صحیح است modifiedبه معنی صحیح به کار رفته.
۲/سوال ۲۱ گزینه ۳ صحیح است متن مربوط به منابع خبری است.
۳/سوال ۳۹ گزینه ۱ صحیح است در مرتب سازی سریع هیچ کدام از موارد گفته شده صحیح نیست.
۴/سوال ۴۱ گزینه ۳ صحیح است تنها با عبارت پیشوندی و پسوندی می توان درخت یکتا به دست اورد اگر پرانتزگذاری کامل باشد نگارش میانوندی نیز درخت یکتا خواهد داد.
۵/سوال ۴۲ گزینه ۱ صحیح است ساختمان داده ای که عمل درج و حذف را درزمان o(1) انجام دهد وجود ندارد همچنین در مورد مینیمم و ماکزیمم هردوچنین ساختمان داده ای وجود ندارد.
۶/سوال ۴۳ گزینه ۴ صحیح است

[attachment=16119]
مجموعا ۱۲ سوال بین دو کلید متفاوته...

مقایسه کلید سازمان سنجش و پارسه - saeed24 - 10 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۷ ب.ظ

سوال ۸۰ چرا بر اساس دفترچه c گزینه ۱صحیح است؟ مگه عبارت جلوی groupby نباید حتما جلوselect بیاد؟

مقایسه کلید سازمان سنجش و پارسه - chaka - 11 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۸ ب.ظ

حق با شماست ولی گزینه ۱ نسبت به گزینه های دیگه صحیح تره ... بعضی سولات بودن که اشکالات ریز داشتن ولی چون تعداد سوالاتی که جوابشون کلا غلط بودن زیاد بود اون چند تا رو فاکتور گرفتم .....

مقایسه کلید سازمان سنجش و پارسه - saeed24 - 13 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ق.ظ

من بر اساس همین نکته گزینه ۱ رو بدون اینکه وقتمو واسش هدر بدم رد کردم، امیدوارم خدا حال طراح سوالا رو بگیره که بدجور امسال حالمو گرفتن Sad