تالار گفتمان مانشت
درخواست جزوه و صوت سیستم عامل پیشرفته دکتر حقیقت - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست جزوه و صوت سیستم عامل پیشرفته دکتر حقیقت - mojimbn - 06 خرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۲ ق.ظ

سلام ممنون میشم اگه کسی بتونه جزوه و صوت سیستم عامل پیشرفته دکتر حقیقت رو تو سایت بزاره
ممنون

RE: درخواست جزوه و صوت سیستم عامل پیشرفته دکتر حقیقت - mojimbn - 06 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ

بچه های دانشگاه ازاد قزوین کسی نیست کمک کنه
ممنون میشم اگه بتونید از هر طریقی که خودتون میدونید برام صوتها رو بفرستید(میتونید بهم ایمیل کنید )
لطفا کمک کنید

RE: درخواست جزوه و صوت سیستم عامل پیشرفته دکتر حقیقت - mojimbn - 15 تیر ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲ ب.ظ

بابا هیچکس نیست تو دانشگاهی باشه که بتونه این صوتها رو تهیه کنه وبرام ارسال کنه

درخواست جزوه و صوت سیستم عامل پیشرفته دکتر حقیقت - خانه سبز - ۱۵ تیر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۰ ب.ظ

به دکتر حقیقت ایمیل بزن
در ضمن خودتون برین دانشگاه

درخواست جزوه و صوت سیستم عامل پیشرفته دکتر حقیقت - ghadirasghari - 02 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۸ ب.ظ

من خودم کتاب تننبام رو از کتاب خونه عمومی شهرمون گرفتم...ترجمه آزاد

درخواست جزوه و صوت سیستم عامل پیشرفته دکتر حقیقت - oops - 05 اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۰:۴۹ ق.ظ

با سلام
امیدوارم خوب باشید ببخشید من دنبال یه جزوه خوب در باره حافظه توزیع شده اشتراکی سیستم عامل پیشرفته هستم اگه مقدور هست این جزوه واسه من بفرستید با تشکر

جزوه سیستم عامل پیشرفته دکتر حقیقت - alimohseni - 03 دى ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ

با سلام
من از این لینک استفاده کردم و کمکم کرد.
جزوات خوبی داره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست جزوه و صوت سیستم عامل پیشرفته دکتر حقیقت - zpirmoradian - 09 آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۶ ق.ظ

(۰۳ دى ۱۳۹۴ ۰۲:۵۷ ب.ظ)alimohseni نوشته شده توسط:  با سلام
من از این لینک استفاده کردم و کمکم کرد.
جزوات خوبی داره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سلام این لینک خراب است. ممنون