تالار گفتمان مانشت
اگر یک دختر داشتید حاضر به ازدواج او با پسری مثله خودتون میشدید؟! - نسخه‌ی قابل چاپ

اگر یک دختر داشتید حاضر به ازدواج او با پسری مثله خودتون میشدید؟! - mehrdad_tclh - 15 خرداد ۱۳۹۳ ۰۲:۳۸ ق.ظ

برای آقایون: اگه یک دختر یکی یدونه داشتید اجازه میدادید با پسری که رفتار و اخلاق و درکل همه چیزش مثله شماست ازدواج بکنه؟/
برای خانم ها هم همینطور اگه یه پسری داشتید....؟!

اگر یک دختر داشتید حاضر به ازدواج او با پسری مثله خودتون میشدید؟! - سیمین دخت - ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۲۴ ق.ظ

بله من اجازه میدادم که با دختری که مثل منه ازدواج کنه.تازه بهش میگفتم باید از خداش هم باشه که داره با ی همچین دختری ازدواج میکنه.دختری که از همه جهت ایده آله.اگر هم میدیدم که پسره از دختره کمتره هیچ وقت به خودم اجازه نمیدادم که برم خواستگاری این دختر
SmileSmileSmile

اگر یک دختر داشتید حاضر به ازدواج او با پسری مثله خودتون میشدید؟! - Mänu - 15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۸ ق.ظ

۱۰۰% اجازه میدادم
البته اگه مطمئن بودم پسرم (فرضی)عرضه داره و مناسب ازدواج هست و میتونه مسئولیت قبول کنه اینکارو میکردم
وگرنه دختر مردم رو بدبخت نمیکردم
متاسفانه مادر ها (یا خواهر ها)تعصب خاصی نسبت به پسر(یا برادرشون) دارن و بعضی وقتا خاستگاری دخترایی میرن که اصلا در حد پسره نیست
بعضیا هم واسه اینکه متاسفانه از شر بچه شون راحت بشن بهش میگن ازدواج کن
یه عده هم میخوان با ازدواج بچه شون آدم بشه
(کلا دختر پسر هم نداره کلی گفتم)

اگر یک دختر داشتید حاضر به ازدواج او با پسری مثله خودتون میشدید؟! - mehrdad_tclh - 15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۹ ق.ظ

باید به همچین خواهر و مادرایی که دنبال یه دختر خیلی خیلی سرتر از پسرشون هستند گفت:
اعتماد به سقف تون تو لوز المعدم!

اگر یک دختر داشتید حاضر به ازدواج او با پسری مثله خودتون میشدید؟! - لنیا - ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ ب.ظ

الان تو این تاپیک ملت دعوت شدن از خودشون بگن؟؟

الان منم باید از خوبی های خودم بگم؟؟

نمیدونم چرا این سایت به سمت و سوهای عجیبی داره میل پیدا میکنه

RE: اگر یک دختر داشتید حاضر به ازدواج او با پسری مثله خودتون میشدید؟! - سیمین دخت - ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۵ ب.ظ)لنیا نوشته شده توسط:  الان تو این تاپیک ملت دعوت شدن از خودشون بگن؟؟

الان منم باید از خوبی های خودم بگم؟؟

نمیدونم چرا این سایت به سمت و سوهای عجیبی داره میل پیدا میکنه
خوب سؤال اینه که میدی یا نمیدی؟طبیعیه که هرکسی یاد محاسن خودش بیفته به این فکر کنه که چرا میدم یا چرا نمیدم؟Huhو واقع بینانه به قضیه نگاه کنه.صادقانه میگم من که بدم نمیاد از خوبی های خودم حرف بزنم.ولی شما هم به نکته ظریفی اشاره کردی.هرکسی قطعاً نقاط ضعفی هم داره اما نمیشه که بیانش کرد.Smile

اگر یک دختر داشتید حاضر به ازدواج او با پسری مثله خودتون میشدید؟! - shishabori - 15 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۱ ب.ظ

دختر به این شخصها نمیدم

دانشجو
مهندس
سرباز
پشت کنکوری
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ایا کسی دیگه ای روی کره ای زمین پیدا میشه؟!؟!! Big Grin Big Grin

اگر یک دختر داشتید حاضر به ازدواج او با پسری مثله خودتون میشدید؟! - A V A - 15 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۳۳ ب.ظ

نه، دختر مردم اگه اگه مثل من باشه، تنهایی موفق تره، نمیزارم پسرم بدبختش کنهSmile