تالار گفتمان مانشت
لینک حل تمرین کتاب شبکه کروز راس دانشگاه صنعتی اصفهان به زبان فارسی - نسخه‌ی قابل چاپ

لینک حل تمرین کتاب شبکه کروز راس دانشگاه صنعتی اصفهان به زبان فارسی - ahmadi.m - 15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۱۹ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: لینک حل تمرین کتاب شبکه کروز راس دانشگاه صنعتی اصفهان به زبان فارسی - happy07 - 15 خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ

مرسی‎Smile

لینک حل تمرین کتاب شبکه کروز راس دانشگاه صنعتی اصفهان به زبان فارسی - NTZ - 15 خرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۵ ب.ظ

لطفا تو مدیا فایر یا جای دیگه میشه آآآپلود کنید دوستان

RE: لینک حل تمرین کتاب شبکه کروز راس دانشگاه صنعتی اصفهان به زبان فارسی - kvnmahdavi - 16 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ق.ظ

خیلی ممنون ...

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

RE: لینک حل تمرین کتاب شبکه کروز راس دانشگاه صنعتی اصفهان به زبان فارسی - ahmadi.m - 16 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ

(۱۵ خرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۴۳ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  مرسی‎Smile

خواهش میکنم
موفق باشییدSmile

(۱۶ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ق.ظ)kvnmahdavi نوشته شده توسط:  خیلی ممنون ...

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

خواهش میکنم
موفق باشییدSmile

لینک حل تمرین کتاب شبکه کروز راس دانشگاه صنعتی اصفهان به زبان فارسی - jaho - 12 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴ ق.ظ

چه فصل هایی از کتاب کراس باید خونده شه؟

RE: لینک حل تمرین کتاب شبکه کروز راس دانشگاه صنعتی اصفهان به زبان فارسی - ahmadi.m - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۰۱ ق.ظ

دقیقا اطلاع ندارم فکر کنم فصل ۲ لایه کاربرد و فصل ۳ لایه انتقال بودExclamationExclamation

لینک حل تمرین کتاب شبکه کروز راس دانشگاه صنعتی اصفهان به زبان فارسی - mcse2010 - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۱۱ ق.ظ

کراس خیلی حجیمه فقط فصل ۲ و ۳ و اگر وقت زیاد دارید فصل۴

لینک حل تمرین کتاب شبکه کروز راس دانشگاه صنعتی اصفهان به زبان فارسی - abji22 - 23 آذر ۱۳۹۳ ۰۵:۵۷ ب.ظ

این که فقط چندسواله
بقیشو چیکارکنیم؟