تالار گفتمان مانشت
دوستان ورودی جدید نرم افزار شریف (واحدهای ترم اول) - نسخه‌ی قابل چاپ

دوستان ورودی جدید نرم افزار شریف (واحدهای ترم اول) - admin - 11 شهریور ۱۳۸۹ ۰۸:۳۴ ق.ظ

سلام

همون طور که دوستان جدید الورود نمی دونن؛ این ترم دو تا از استادهای گروه نیستن و به نوعی قطهی درس وجود داره. من این ترم چند تا درس با ارشدها دارم. یکیشون درس دکتر صفری به نام تئوری بازی‌ها است. دوستانی که مایل هستند( جهت انجام تقلب در تمرینها و سر جلسه) لطفاً اطلاع بدن. درس دیگه ای که می خوام بردارم هنوز معلوم نیست و محتاج کمک دوستان هستیمBig Grin

دوستان ورودی جدید نرم افزار شریف (واحدهای ترم اول) - luna - 12 شهریور ۱۳۸۹ ۱۲:۲۹ ق.ظ

سلام!
خوب این پستتون هم خبرای خوب (استاد بودن شما)داشت هم خبرای بد(نبودن ۲ تا از استادای گروه)! به نظر خودتون برای کسی که می خواد گرایش نرم افزار رو انتخاب کنه (در مقابل الگوریتم محاسبات) این درس رو ترم اول برداره خوبه یا نه؟ من خیلی تو انتخاب درسای ترم اول دودلم چون هنوز تصمیم قطعی نگرفتم که کدوم گرایش رو می خوام انتخاب کنم واسه همین فکر می کنم درسای ترم ۱ بتونه خیلی کمکم کنه! شما پیشنهادتون برای درسای ترم ۱ چیه؟

دوستان ورودی جدید نرم افزار شریف (واحدهای ترم اول) - admin - 12 شهریور ۱۳۸۹ ۱۲:۳۳ ق.ظ

برداشتتون غلط بود! من چند تا درس همراه ارشدها دارم!! این خبر از دانشجو بودن من داره! Smile

احتمالاً من با کارشناسی‌ها یه درس داشته باشم واسه جزوندن

دوستان ورودی جدید نرم افزار شریف (واحدهای ترم اول) - luna - 12 شهریور ۱۳۸۹ ۱۲:۴۰ ق.ظ

آهان! آخه گفیتد که چند تا از استادا نیستند گفتم شاید شما درس میدید. به هر حال ببخشید به خاطر برداشت غلط!: دی
ولی میشه یکم در انتخاب درسای ترم اول منو راهنمایی کنید.

دوستان ورودی جدید نرم افزار شریف (واحدهای ترم اول) - admin - 12 شهریور ۱۳۸۹ ۰۲:۰۱ ق.ظ

باز این بحث کلی در مورد نرم و هوش! قرار شده بعداً دعوا کنیم. احساستون در مورد نرم اشتباه هستش و در مورد هوش هم من خیلی مطمئن نیستم.

از اونجا که این تاپیک در مورد رشته‌ها نیست بحثی در اینجا صورت نمی گیره.

دوستان ورودی جدید نرم افزار شریف (واحدهای ترم اول) - paeeizan - 14 مهر ۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ ق.ظ

به ادمین استادی هم میاد .......
.
.
.
.