تالار گفتمان مانشت
بنظرتون برم مصاحبه مالک یا نه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

بنظرتون برم مصاحبه مالک یا نه؟ - v-e - 17 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۱۲ ب.ظ

سلام دوستان، بنظرتون من با رتبه ۱۸۰ هوش مصنوعی از مشهد یا صنعتی اصفهان و یا تبریز قبول میشم؟
من مالک اشتر رو بعد اینا زدم، میخوام بدونم اگه از انتخابای قبلیم قبول میشم دیگه مصاحبه مالک نرم!
سختم میاد از اینجا (تبریز) پاشم برم تهران، اونم درحالی که قرار نیس بدردم بخوره!

لطفا راهنماییم کنین، برم یا نه؟

مرسی از همه Heart Heart Heart

RE: بنظرتون برم مصاحبه مالک یا نه؟ - happy07 - 17 خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ ب.ظ

به نظرم احتمالا فردوسی رو قبولید، میتونید لیست قبولی های سال های قبل بچه ها که تو مانشت هست رو ببینید، تقریبا دستتون میاد هر سال با چه رتبه هایی کجاها قبول میشدن ولی بازم ادم نمیتونه اظهار نظر قطعی کنه، اخه ماشالا هرسال واسه خودش یه پا سوپرایزه[GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

RE: بنظرتون برم مصاحبه مالک یا نه؟ - v-e - 17 خرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۵۸ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  به نظرم احتمالا فردوسی رو قبولید، میتونید لیست قبولی های سال های قبل بچه ها که تو مانشت هست رو ببینید، تقریبا دستتون میاد هر سال با چه رتبه هایی کجاها قبول میشدن ولی بازم ادم نمیتونه اظهار نظر قطعی کنه، اخه ماشالا هرسال واسه خودش یه پا سوپرایزه[GRINNING FACE WITH SMILING EYES]

تشکر از پاسختون
راستش منم همین فکرو میکنم ولی بخاطر تغییرات امسال در ضرایب یخورده میترسم ، کلا توی خواب و خیالام، خواب میبینم که از جایی قبول نمیشم! برای همینه میترسم. میگم شاید این یکی ها نشد...
ولی باز نمیتونم تقصمیم قطعیمو بگیرم که نرم!
Sad

بنظرتون برم مصاحبه مالک یا نه؟ - deledivouneh - 17 خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ

اگر مالک اشتر رو بعد اینا زدی به نظرم نرو.حول و حوش های همین رتبه پارسال اصفهان یا مشهد قبول شدن.در ضمن هم پوشانی های امسال بیشترین ضرر رو به گرایش نرم رسونده تا معماری و هوش.
دا لاب آخری تبریزین روزانه سینه رتبن یتیشجاخ.مطمئن اولکی ایصفهان یا مشد دن چخماساندا تبریزدن چخارسان.
رتبنده مبارکدی=رتبت هم مبارک.

RE: بنظرتون برم مصاحبه مالک یا نه؟ - v-e - 17 خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۰۳ ب.ظ)deledivouneh نوشته شده توسط:  اگر مالک اشتر رو بعد اینا زدی به نظرم نرو.حول و حوش های همین رتبه پارسال اصفهان یا مشهد قبول شدن.در ضمن هم پوشانی های امسال بیشترین ضرر رو به گرایش نرم رسونده تا معماری و هوش.
دا لاب آخری تبریزین روزانه سینه رتبن یتیشجاخ.مطمئن اولکی ایصفهان یا مشد دن چخماساندا تبریزدن چخارسان.
رتبنده مبارکدی=رتبت هم مبارک.

خیلی ممنون...
ساغولاسیز Smile
با ارزوی موفقیت و اطمینان خاطر برای شما Blush
Heart