تالار گفتمان مانشت
پیاده سازی با متلب - نسخه‌ی قابل چاپ

پیاده سازی با متلب - shahrzad sara - 29 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ ب.ظ

سلام دوستان من گرایشم تجارت الکترونیک هست و باید برای درس داده کاوی مقاله ای را با متلب پیاده سازی کنم لطفا اگه کسی مقاله ای داره که میشه پیاده سازی کرد راهنمایی کنه ممنون

RE: پیاده سازی با متلب - mjjoon2 - 30 خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ب.ظ

(۲۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ ب.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  سلام دوستان من گرایشم تجارت الکترونیک هست و باید برای درس داده کاوی مقاله ای را با متلب پیاده سازی کنم لطفا اگه کسی مقاله ای داره که میشه پیاده سازی کرد راهنمایی کنه ممنون

سلام . دقیقا دنبال چی میگردین ؟ اصلا موضوع و الگوریتم براتون مهم نیست ؟

پیاده سازی با متلب - Lonely Palm - 01 تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ق.ظ

چرا متلب؟
مثلا چرا rapidminer یا weka نه؟

RE: پیاده سازی با متلب - shahrzad sara - 04 تیر ۱۳۹۳ ۱۱:۰۲ ق.ظ

(۳۰ خرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۱۰ ب.ظ)mjjoon2 نوشته شده توسط:  
(29 خرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۴۵ ب.ظ)shahrzad sara نوشته شده توسط:  سلام دوستان من گرایشم تجارت الکترونیک هست و باید برای درس داده کاوی مقاله ای را با متلب پیاده سازی کنم لطفا اگه کسی مقاله ای داره که میشه پیاده سازی کرد راهنمایی کنه ممنون

سلام . دقیقا دنبال چی میگردین ؟ اصلا موضوع و الگوریتم براتون مهم نیست ؟
سلام نه موضوعش فقط مربوط به رشتم باشه کافیه رشته تجارت الکترونیک

(۰۱ تیر ۱۳۹۳ ۰۱:۲۶ ق.ظ)Lonely Palm نوشته شده توسط:  چرا متلب؟
مثلا چرا rapidminer یا weka نه؟

گقتن با متلب باشه من خودم با weka کار کردم راحت تر بود اگه قبول میکردند ولی متاسفانه گفتن با متلب که من هیچیم بلد نیستم از متلبConfusedConfusedConfusedConfusedConfusedConfused

RE: پیاده سازی با متلب - shahrzad sara - 22 تیر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ب.ظ

دوستان کسی نمیتونه راهنمایی کنه آیااااااااااااااااااااااااااااااااConfused

RE: پیاده سازی با متلب - fse - 09 آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۷ ب.ظ

سلام
استادمون یه تمرین بهمون دادن که باید با متلب پیاده سازی کنیم.درواقع پیاده سازی tsukamoto هستش برای درس سیستم های فازی.
من با Tollbox فازی حلش کردم ولی خروجی مورد نظر بدست نیومده ، حالا نمیدونم من اشتباهی کردم و یا اینکه اصلا این روش با toolbox قابل پیاده سازی نیست و باید حتما کدنویسی بشه.
از دوستانی که tsukamoto یا همونtsk را بلدن چجوری پیاده سازی کنن، خواهش دارم که راهنمایی بفرمایند
ضمنا ۲ عکسی که پیوست کردم، اولی مربوط به صورت تمرین و دومی خروجی که من بدست آوردم هستش

پیاده سازی با متلب - vahidcs87 - 02 مرداد ۱۳۹۴ ۰۳:۳۴ ب.ظ

سلام
برای پیاده سازی مقالات و کمک در مورد برنامه نویسی متلب ایمیل بزنید
vahidcs87@gmail.com