تالار گفتمان مانشت
[مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰
[مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - admin - 22 مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۵۴ ق.ظ

تعداد ثبت نامی هم فعلاً فقط ۸ نفر هست.
دوستان باز هم درخواست دارم که در صورتی که مقدوره واستون همکاری کنید با بسته.

[مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - hanif - 22 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۱ ب.ظ

دکتر می خواهید ما پول رو واریز کنیم شما بفرستید امسال کارمون را بیافته واسه سال بعد (بعد از کنکور) که وقت همه باز میشه با هم قسمت قسمتش می کنیم هر کی مسئول یه قسمتش میشه یه Interface هم واسش جور می کنیم واسه کنکور های سال بعد‌تر وتمیز‌تر بیرون میدیم. اگر موافق نیستید واسه همکاری در خدمتیم هر کاری از دستمون بر اومد انجام میدیم.

RE: [مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - arshad91 - 22 مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۱۲ ب.ظ

من شنیه که دستم به اینترنت پر سرعت اگر برسه میتونم اضافه کنم چند تا جزوهBig Grin

[مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - luna - 22 مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۱۹ ب.ظ

من صدای مدار منطقی دکتر اجلالی رو دارم. اگه ندارین بگین براتون بفرستم.
اگه برای مرتب کردم این فایل‌ها هم کاری از دست من بر میاد بگین.

RE: [مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - arshad91 - 22 مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۱۹ ب.ظ

سلام من وبلاگ ساختم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پسوردشم:manesht
به زودی دسته بندی موضوعی واسش انجام میدم و لینک هایی که خودم دارم اضافه می کنم اینجوری فکر کنم همه میتونند استفاده کنند به نظرتون خوبه؟Cool

[مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - lucifer - 22 مهر ۱۳۸۹ ۰۵:۳۴ ب.ظ

سلام
آقای دکتر تو این سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اعلام کرده که حدود۱۸ گیگ صدا و جزوه داره ولی چون الان درگیر خوندن برای MCSE وMCITP هست فرصت آپلود اونها رو نداره. به نظرم بد نیست باهاش یه صحبتی بکنید و اگه مساله مادی نباشه شما هماهنگی پخش اونها رو بر عهده بگیرید. البته اگه بشه که این کارو هر چه زودتر انجام داد بهتره. بد نیست تا گرگها حمله نکردن مانشت این کار رو به عهده بگیره.

RE: [مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - Afra - 22 مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۵۷ ب.ظ

(۲۲ مهر ۱۳۸۹ ۰۳:۳۳ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  arshad91 جان از حرکتتون استقبال می شه. هر چند می از دانشگاه اهواز و گروهش تعریف خوبی نمی شه.
ساراارشد بله توی جزوه صدای هوش هم هست.

در واقع صداها اینها هستند تا این لحظه
هوش
نظریه (سه استاد)
کامپایلر
معماری
ساختمان داده
ساختمان گسسته(سه استاد)
مدار الکتریکی
زبان
مدار منطقی
سیستم عامل(۲ استاد)
زبانهای برنامه سازی
پایگاه داده ها

متاسفانه صدای طراحی الگوریتم به صورت ناقص در اختیار من هست.

در هر حال اگه کسی چیزی فراتر از اینها داره ممنون می شم که برام بفرسته.
پایگاه
دکتر جان تو اون دی وی دی هایی که برای تان فرستادم. شبکه دکتر حقیقت نیز بود. اما من در لیست شما نمی بینم؟!

[مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - admin - 22 مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۰۳ ب.ظ

لونا خانم توی دانشگاه به دست من برسونید( بالاخره من شما رو ببینم!!)
با
در ارتباط هستم و احتمال داره این جزواتش رو بفرسته. اگه بفرسته که خیلی خوب می شه.

arshad91 جان هدف این وبلاگ چیه؟ اگه لازم باشه یه صفحه توی خود مانشت اختصاص می دیم.

[مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - admin - 22 مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۱۷ ب.ظ

اگه یکی از بچه‌ها هم بتونه با با
ارتباط برقرار کنه از طرف مانشت خیلی خوبه. ان شا الله بسته با همکاری ایشون کامل بشه.

RE: [مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - sina_n - 23 مهر ۱۳۸۹ ۰۲:۳۵ ق.ظ

لطفا کسی معماری اجلالی رو داره بفرسته واسه دکتر چه جزوه و چه صدا

دکتر اون voice شبکه دکتر حقیقت که afra براتون فرستاده هم لطف کنید بزارید تو بسته اگه یادتون رفته

RE: [مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - arshad91 - 23 مهر ۱۳۸۹ ۰۹:۴۷ ب.ظ

سلام دکتر میشه فقط فقط لیت جزوات کنکوری بزارید تا هر کی میتونه هر چی کمه اضافه کنیم ؟

[مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - admin - 23 مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۱۴ ب.ظ

مرتب شد لیست همه رو می گذارم. در هر حال شما لینک های مفید رو ارسال کنید.

RE: [مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - arshad91 - 23 مهر ۱۳۸۹ ۱۱:۳۳ ب.ظ

دستت درد نکنه استاد همین جا میزارید لیستشو؟

RE: [مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - leilast - 24 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۰۶ ق.ظ

بسته های IT و کامپیوتر یکی هستند یا جدا؟

[مهم] بسته مانشت - در راستای عدالت آموزشی - admin - 24 مهر ۱۳۸۹ ۱۲:۴۷ ق.ظ

صبر کنید یه خورده خوب، من الان خیلی درگیرم، نیاز به کمک دارم در مورد بسته. بخصوص اون وبلاگی که آدرسش ذکر شده بود خیلی منابع خوبی داره و به دردمون می خوره.

ان شا الله سریعتر منتشر بشه.