تالار گفتمان مانشت
زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - hnarghani - 10 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۵۸ ب.ظ

مشاورعالی سازمان سنجش آموزش کشور زمان اعلام نتایج آزمون‌های کارشناسی ارشد و دکتری نیمه متمرکز رااعلام کرد.

حسین توکلی در گفت‌وگو با ایسنا، گفت: فهرست اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته ۹۳ و آزمون ورودی دوره دکترا (PHD) نیمه متمرکز ۹۳ در هفته اول شهریور ۹۳ از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام خواهد شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - hamid88 - 11 مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ

ایشالا همه دوستان به نتیجه دلخواهشون برسن و هرجا که دوست دارن قبول بشن.
..........!!!

RE: زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - Asemaneabi - 11 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۹ ب.ظ

میشه یک تخمین بزنید که من قبول میشم اصلا یا نه؟؟ شروع کنم از الان؟؟؟

زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - Mahsa Rahmani - 11 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۸ ب.ظ

انشالله همه به نتایج دلخواهشون برسن و خوشحال بشن...

زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - gholizadeh1992 - 12 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ

آخ آخ دوباره شروع شد Big Grin

RE: زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - Asemaneabi - 12 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۵۰ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ)gholizadeh1992 نوشته شده توسط:  آخ آخ دوباره شروع شد Big Grin
اقا جان شما رتبت خوب شده استرس نداری.. ما چی بگیم که اون ته مها هستیم اخر؟؟؟

زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - matt2007 - 12 مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ

من که دارم تلف میشم از بلاتکلیفی
بدین دیگه زودترررررررر

زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - fsi2013 - 12 مرداد ۱۳۹۳ ۰۴:۰۶ ب.ظ

ب
(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  من که دارم تلف میشم از بلاتکلیفی
بدین دیگه زودترررررررر
دوستان زبان انگلیسی رو جدی بگیرید.هنوزم وقت زیاده به جای بیکار بودن زبان بخونید که بعدا خیلی به دردتون میخوره

زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - zibaziba - 12 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۲ ب.ظ

از دوستان کسی خبر داره تا چه زمانی میشه از قبولی دکتری انصراف داد؟

زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - ستاره بارون - ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ ب.ظ

یعنی میشه با رتبه ۶۰۰۰ قبول بشم بچها؟؟
خیلی استرس دارم
Sad

زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - shvh - 12 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ

یه وقتای اینقد رتبه آدم افتضاحه که اصلا استرس نداره !!! چون مطمئن هست قبول نمیشه. مثل الان من !!!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad
یعنی اگه یکی اینجا میدونسن چقد حال من خرابه Sad
رتبه ای تا حدی بد که حتی آدم امیدی به خوندن یه سال دیگم نداره !! اینقد بد که هنوز انگیزه خوندن تا این ماه و این روز نیومده Sad

RE: زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - ستاره بارون - ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  یه وقتای اینقد رتبه آدم افتضاحه که اصلا استرس نداره !!! چون مطمئن هست قبول نمیشه. مثل الان من !!!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad
رتبه ای تا حدی بد که حتی آدم امیدی به خوندن یه سال دیگم نداره !! اینقد بد که هنوز انگیزه خوندن تا این ماه و این روز نیومده Sad

رتبه ات چند شده دوست عزیز؟

RE: زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - shvh - 12 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  یه وقتای اینقد رتبه آدم افتضاحه که اصلا استرس نداره !!! چون مطمئن هست قبول نمیشه. مثل الان من !!!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad

خوب نیست !!! افتضاحه. با توجه به لیست قبولی های سالای پیش هیجا نمیارم. هر چقدرم ظرفیت زیاد شه بازم نمیشه !!! Sad

RE: زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - ستاره بارون - ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  یه وقتای اینقد رتبه آدم افتضاحه که اصلا استرس نداره !!! چون مطمئن هست قبول نمیشه. مثل الان من !!!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad

خوب نیست !!! افتضاحه. با توجه به لیست قبولی های سالای پیش هیجا نمیارم. هر چقدرم ظرفیت زیاد شه بازم نمیشه !!! Sad
[/quo

نمیشه بگی چند شده؟!
من ۶۷۵۰ میخواهم ببینم از مال من افتضاح تره

(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  [quote='ستاره بارون' pid='288174' dateline='1407089757']
[quote='shvh' pid='288163' dateline='1407085550']
یه وقتای اینقد رتبه آدم افتضاحه که اصلا استرس نداره !!! چون مطمئن هست قبول نمیشه. مثل الان من !!!
Sad Sad Sad Sad Sad Sad

[/quo

نمیشه بگی چند شده؟!

به نظرت شانس قبولی بار من هست غیر انتفاعی شهرستان؟

(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۳ ب.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۵۰ ب.ظ)shvh نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۴۵ ب.ظ)ستاره بارون نوشته شده توسط:  [quote='shvh' pid='288163' dateline='1407085550']
Sad Sad Sad Sad Sad Sad

[/quo

نمیشه بگی چند شده؟!

به نظرت شانس قبولی بار من هست غیر انتفاعی شهرستان؟

RE: زمان اعلام نتایج آزمون‌های ارشدو دکتری - maryam.raz - 12 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۰۷ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ)matt2007 نوشته شده توسط:  من که دارم تلف میشم از بلاتکلیفی
بدین دیگه زودترررررررر
شما بلاتکلیف چی هستین دقیقا؟؟ حالا شریف نشد امیرکبیر اونم نشد تهران خلاصه یکی از اینا قبولی دیگه، پس بشین درسهای ترم اولت بخون چون در هر صورت تهران قبولی.
اینقدر هم با این حرفها حرص منو درنیارین!!AngryTongue