تالار گفتمان مانشت
بینایی ماشین، کدام دانشگاه؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

بینایی ماشین، کدام دانشگاه؟ - poldasht - 15 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۶ ب.ظ

سلام

دوستان بینایی ماشین کدام دانشگاه ایران برترینه؟ و اینکه کدام استاد در این زمینه خبره است؟

بینایی ماشین، کدام دانشگاه؟ - happy07 - 15 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ

سلام
دانشگاه ما آزمایشگاه بینایی ماشین داره، آقایان دکتر حمیدرضا پوررضا و امیرحسین طاهری تو این زمینه فعالیت دارند. ولی نمی‌دونم دقیقا چقدر قوی هستند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

بینایی ماشین، کدام دانشگاه؟ - poldasht - 15 مرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ

ازتون ممنونم دوست عزیز،

تا جایی که میدونم شریف تو پردازش تصویر و بینایی ماشین حرف اول رو میزنه، اما اطلاعات دقیقی ندارم و نمیدونم کدوم استادها بهتر کار می کنند. کلا از جزئیات خبر ندارم.

واسه همین گفتم از دوستانی که اون بالا بالا ها Smile نشسته اند، خواهش کنم که لطفا در این مورد اطلاعات بدید.

بینایی ماشین، کدام دانشگاه؟ - blackhalo1989 - 16 مرداد ۱۳۹۳ ۰۱:۰۳ ق.ظ

تو شریف دکتر کسایی و دکتر جمزاد تو این کار هستند. دکتر منظوری هم شاید کار پردازش تصویر و بینایی ماشین انجام بدن ولی دوتا استاد اول مقدمن.

RE: بینایی ماشین، کدام دانشگاه؟ - happy07 - 17 مرداد ۱۳۹۳ ۰۵:۲۶ ق.ظ

(۱۷ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۶ ق.ظ)mrf نوشته شده توسط:  
(15 مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۶ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  سلام
دانشگاه ما آزمایشگاه بینایی ماشین داره، آقایان دکتر حمیدرضا پوررضا و امیرحسین طاهری تو این زمینه فعالیت دارند. ولی نمی‌دونم دقیقا چقدر قوی هستند.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خیلی ببخشید ولی این آقایون اسم دکتر و یدک می کشند و بار علمی ندارند آنچننانHeart

ببخشید شما بار علمی رو چی می‌دونید که به نظرتون آقای دکتر پوررضا از این بار علمی بهره‌ای ندارند؟؟؟!!!
Huh

بینایی ماشین، کدام دانشگاه؟ - خانه سبز - ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲ ب.ظ

اقا نظرتون در خصوص صنعتی اصفهان چی هستش اگه ممکنه اسم استادم بگین

بینایی ماشین، کدام دانشگاه؟ - خانه سبز - ۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ

اقا نظرتون در خصوص صنعتی اصفهان چی هستش اگه ممکنه اسم استادم بگین

RE: بینایی ماشین، کدام دانشگاه؟ - happy07 - 18 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۵ ب.ظ

(۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۰۷ ب.ظ)mrf نوشته شده توسط:  HeartHeart حرفای خوب بزنیم

بله خوب نظرها متفاوته و همه در جای خود محترمSmile راستی این منفی‌ها رو من به شما ندادما، به جای دوستان منفی دهنده دو تا مثبت دادم ولی اثرشون گویا کم بود مقبولیتتون درست نشد گفتم که یه وقت فکر نکنید خدایی نکرده سر عنادی چیزی دارم، کلا منم معتقدم حرفای خوب بزنیمBig Grin