تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - Elena_71 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ق.ظ

معتاد مانشت شدم ):

گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - shayesteNEY - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰ ب.ظ

منم تازه میخام !!!!!!!!!!!!!!!!!!شروع کنم . امیدوارم کم نیارم. دنبال منبع میگردم . دیر نیست یه کم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - ehsansjs - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۴ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  منم تازه میخام !!!!!!!!!!!!!!!!!!شروع کنم . امیدوارم کم نیارم. دنبال منبع میگردم . دیر نیست یه کم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نه بابا اتفاقا بهترین موقع الآناست
رتبه پارسالتم که خوبه!!!خونده بودید؟؟؟
تازه بعض موقع با استرس خوندن بهتر جواب میدهDodgy

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۱۲ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  معتاد مانشت شدم ):
Huh آما خوبه

RE: گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - sana2014 - 20 شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰ ب.ظ)shayesteNEY نوشته شده توسط:  منم تازه میخام !!!!!!!!!!!!!!!!!!شروع کنم . امیدوارم کم نیارم. دنبال منبع میگردم . دیر نیست یه کم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نترس منم تازه می خوام شروع کنمBig Grin
الانم در به در دنبال یه کتاب خوب پایگاهم
نگران نباش انشالله نتیجه ی خوب می گیری

RE: گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - ziba.O - 21 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۵۹ ب.ظ

(۲۰ شهریور ۱۳۹۳ ۰۸:۵۲ ب.ظ)sana2014 نوشته شده توسط:  [quote='shayesteNEY' pid='302013' dateline='1410447024']
منم تازه میخام !!!!!!!!!!!!!!!!!!شروع کنم . امیدوارم کم نیارم. دنبال منبع میگردم . دیر نیست یه کم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نترس منم تازه می خوام شروع کنمBig Grin
الانم در به در دنبال یه کتاب خوب پایگاهم
نگران نباش انشالله نتیجه ی خوب می گیری
سلام دوست عزیز پایگاه به نظرم کتاب مدرسانو بخونی خیلی جلو میوفتی

نه اصلا دیر نیست فقط کافیه استرسو از خودت دور کنی همین، تو تلاشتو بکن ۵ ماه کم نیست بقیشو بسپر به خدا

گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - kingmax - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۴۱ ب.ظ

لطف کنید اینجا در مورد منابع صحبت نکنید

گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - Mehrdad_CS - 22 شهریور ۱۳۹۳ ۱۱:۱۴ ب.ظ

یادش بخیر...پارسال ماهم تو گروه های درسی چه روزگاری داشتیم!
امیدوارم همتون سال دیگه همین موقع دانشجوی ارشد دانشگاه دلخواهتون باشید.
فقط خواستم خداقوت بگم...انگیزه و امیدتون رو از دست ندید، نگران فرصت های از دست رفته هم نباشید. هنوز کلی وقت هست Smile

گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - تلاشگر - ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۳۰ ق.ظ

سلام دوستان
مطمن باشید هنوز دیر نشده اکثرا الان شروع کردن
پس فقط لازمه از الان به بعد شروع کنیم تا به انچه لیاقتمونه برسیم.

گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - Elena_71 - 23 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ق.ظ

Big GrinTongueمحاسبات تمووووووم شد :دی

گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - mcse2010 - 23 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ق.ظ

شببکه و سیستم عامل پارسه-هوش راهیان-ساختمان مقسمی تموم شد
دارم مهندسی نرم مقمسی و شبکه کراس و طراحی میخونم

گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - iammiti - 23 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۲۲ ق.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۹ ق.ظ)mcse2010 نوشته شده توسط:  شببکه و سیستم عامل پارسه-هوش راهیان-ساختمان مقسمی تموم شد
(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  محاسبات تمووووووم شد :دی
ظاهرا بچه ها خیلی فعال هستن :دی
من فقط مباحث که مشکل دارم خوندم..از هفته دیگه هم کم کم بریم با برنامه ازمون ها

RE: گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - ریحان - ۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ

(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  Big GrinTongueمحاسبات تمووووووم شد :دی

محاسبات رو فرمولهاشم حفظ کردین؟ تا کنکور اصلی یادتون نمیره؟ من نمیتونم حفظ کنم...اگه هم حفظ کنم یادم میره...نگرانم

RE: گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - ehsansjs - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ق.ظ

من الآن موندم واسه آزمونها که از اول اردیبهشت شروع میشه بخونم
یا برنامه خودمو که توی تابستون بهش نرسیدم تکمیل کنم(بهش برسمRolleyes )
طراحی الگوریتم وساختمان خیلی مشکل دارم فقط ریاضیه لامصبUndecided

گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - sana2014 - 24 شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۲۷ ق.ظ

بچه ها من درباره هوش راهیان ارشد از خود خلیلی فر پرسیدم گفت چه برای آی تی چه کامپیوتر برای دولتی نیازی به خوندن فصل آخر نیست

گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - S_Behrouzkam - 25 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ

(۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۱ ب.ظ)NULL! نوشته شده توسط:  سلام
کسی هست که ساختمان داده (مثلا کتاب پارسه) نخونده باشه و بخواد شروع کنه به خوندن این درس؟

اگه در حین مطالعه برامون سوالی پیش بیاد و بخوایم اینجا با بقیه اعضا در موردش مشورت و رفع اشکال کنیم ، کجا باید سوالا رو مطرح کنیم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk