تالار گفتمان مانشت
گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴
RE: گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - ehsansjs - 25 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۱ ب.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۰۵ ب.ظ)S_Behrouzkam نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۲۱ ب.ظ)NULL! نوشته شده توسط:  سلام
کسی هست که ساختمان داده (مثلا کتاب پارسه) نخونده باشه و بخواد شروع کنه به خوندن این درس؟

اگه در حین مطالعه برامون سوالی پیش بیاد و بخوایم اینجا با بقیه اعضا در موردش مشورت و رفع اشکال کنیم ، کجا باید سوالا رو مطرح کنیم؟

منم همین سوال را دارم،کسی میتونه جواب بده؟

سوال ها و اشکالات مون کجا بپرسیم،تاپیکی برای این موضوع در نظر گرفته شده است؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

با سلام:
تو تالار بخشهای مختلفی هست که مربوط به هردرس هست.روی هر بخشی که به نام هر درس هست کلیک کنید و وارد اون انجمن میشید.بعد در قسمت بالا سمت چپ سه تا شکل هست یکی از اون شکلها مثل پوشه بازهست و وقتی روش موس را ببرید نوشته موضوع جدید.روی اون کلیک کنید.بعد عنوان موضوعتون را بنوویسید که مرتبط با سوالتون باشه.و بعد سوالتون را بپرسید.
اگر باز هم سوالی بود در خدمتمWink

گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - hamid88 - 25 شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ

یاد گروه پارسال میوفتم و اون همه مشورت دوستان
امیدوارم امسال بترکونید
..........!!!

RE: گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - Elena_71 - 29 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۹ ق.ظ

(۲۵ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۵۸ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  یاد گروه پارسال میوفتم و اون همه مشورت دوستان
امیدوارم امسال بتر*****ید
..........!!!

Smile سانسور Big Grin

(۲۳ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۳ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۵۰ ق.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  Big GrinTongueمحاسبات تمووووووم شد :دی

محاسبات رو فرمولهاشم حفظ کردین؟ تا کنکور اصلی یادتون نمیره؟ من نمیتونم حفظ کنم...اگه هم حفظ کنم یادم میره...نگرانم

چن باری خوندمشون و تو دور بعدی هرچی یادم رفته باشه یاداشت میکنم بره لایتنر نگران نباش اسوونهHeart

بچه ها شما پارسه ثبت نام کردین ؟

پس کی میرید تخفیف گروهی بگیرید؟ Big Grin

RE: گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - ama7571 - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ق.ظ

سلام
من از مرداد تصمیم داشتم بخونم ولی نشد.
در نتیجه از نیمه شهریور لاک پشتی شروع کردم. یکم شرایطم پیچیدست.۱۱ واحد درس دارم+پروژه + کار به نظرتون میتونم موفق بشم؟Huh
خودم نرم خوندم اما میخوام ای تی امتحان بدم. چون ریاضیاتم ضعیفه. به نظرتون تصمیم درستی گرفتم؟

RE: گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - Mänu - 30 شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۳۲ ب.ظ

(۳۰ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۶ ق.ظ)ama7571 نوشته شده توسط:  سلام
من از مرداد تصمیم داشتم بخونم ولی نشد.

در نتیجه از نیمه شهریور لاک پشتی شروع کردم. یکم شرایطم پیچیدست.۱۱ واحد درس دارم+پروژه + کار به نظرتون میتونم موفق بشم؟Huh
خودم نرم خوندم اما میخوام ای تی امتحان بدم. چون ریاضیاتم ضعیفه. به نظرتون تصمیم درستی گرفتم؟

همه چی خوب و عالی هستفقط باید خوب بخونی

گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - A V A - 31 شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۸ ق.ظ

دیگه شهریورم داره میره و ...
اگر خوب خوندیم که ایشالا ازین به بعد بهتر تر ترش میکنیم
اگرم کمکاری کردیم که باید خوبه خوب جبران کنیم، شاید هنوز اونقدرا دیر نشده باشه، اما از فردا دیگه خیلی دیر میشه
گفتم قبل از بسته شدن تاپیکه شهریور یه چیزی گفته باشم:دی
با آرزوی موفقیت برای همه ی کنکوری های عزیز

گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - n a z a n i n - 31 شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۲۸ ب.ظ

دوستان دیگه تنبلی بسه پاشید همین الان پاشید با شمام پاشو یه یاعلی بگو و اسین همتو بالا بزن و با جدیت تمام شروع کن از تو حرکت از خدا برکت خدایا به امید تو خودت به هممون کمک کن . آمیییییییییییییین

RE: گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - farhad_vr32 - 10 مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۳ ب.ظ

منم از شهریور شروع کردم امروز با مانشت آشنا شدم، خیلی خوبه اینجااااااا میخوایم بترکونیم، به امید یه رتبه خفننننننننننننننننننننن ! اصن دوست دارم اینجا باهام مصاحبه شه ، به خاطر مصاحبه‌م که شده رتبه خوب میارم :دی

RE: گروه درسی مانشت شهریور ٩٤، با هدف ها، با انگیزه ها، رتبه خفن ها - رقیب من - ۱۲ مهر ۱۳۹۳ ۰۶:۲۸ ب.ظ

سلام به همه منم می خواستم از مرداد شروع کنم (ولی مش.....ک....لات .....). از الان سعی میکنم شروع کنم.فقط منطقی معماری رو یادم رفته نمی دونم از کی کمک بگیرم.کتاب پورانه جفتشونو دارم.Huh